3D 47" Full HD LED LCD TV, Thomson
Specifications
Product code: 47FU8765 Brand: Thomson
Read more
Shipping methods Select the preferred shipping method in checkout
Specifications
  • Screen
    screen size 47" / 119 cm
    display screen type
    3D LED LCD
    panel resolution
    1920x1080 Full HD
    response time 4 ms
    brightness 350 nit (cd/m²)
    screen backlight edge
  • Functions
    Smart TV Yes
    Recording to USB memory stick or external HDD Yes
  • Picture enhancement
    picture enhancement systems Ultra Pure Image, Intelligent 1080p Engine, 200 Hz Clear motion index
  • Sound
    Sound power (RMS) 16 W