3D 47" Full HD LED LCD teler, Thomson
Spetsifikatsioon
Tootekood: 47FU8765 Tootja: Thomson
Loe edasi
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis
Spetsifikatsioon
  • Ekraan
    ekraani diagonaal 47" / 119 cm
    ekraani tehnoloogia
    3D LED LCD
    ekraani resolutsioon
    1920x1080 Full HD
    reageerimisaeg 4 ms
    heledus
    350 nitti (cd/m²)
    ekraani valgustus äärtest
  • Funktsioonid
    Smart TV Jah
    USB mälupulgale või välisele kõvakettale salvestamise võimalus Jah
  • Pildiparandus
    pildiparanduse süsteemid Ultra Pure Image, Intelligent 1080p Engine, 200 Hz Clear motion index
  • Heli
    heli võimsus (RMS)
    16 W