Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Saate tasuta täiendada Windows 11 versioonile, kui see on saadaval

Täienduse levitamise kava on viimistlemisel, kuid selle plaanitav algus on 2021. aasta lõpus ja jätkub 2022. aastani. Täpne ajastus sõltub seadmest.
Teatud funktsioonid nõuavad kindlat riistvara, Lisainfo: https://www.microsoft.com/windows/windows-11-specifications

SSülearvuti Lenovo Legion 5 15ACH6H

Legion 5 näol on tegemist 15,6'' ekraaniga sülearvutiga, millel on silmapaistvalt minimalistlik disain ning 100% värvitäpne ekraan. Uus võimekas AMD protsessor ja kiire SSD andmekandja loovad sellest seadme, mis sobib nii töö tegemises kui ka meelelahutuse nautimiseks. Sülearvutil on 120 Hz ekraanipaneel!

Sülearvuti Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Mängurile suunatud sülearvuti, millel on võimekad komponendid ja taskukohane hind. Sülearvuti sobiks suurepäraselt ka töö tegemiseks ja meelelahutuse nautimiseks. Võimekas AMD protsessor ja kiire SSD andmekandja muudavad kasutuskogemuse kiireks ja mugavaks.

Sülearvuti Acer Swift 3

Suurepärane suurus, kuju ja stiil - Swift 3 on äärmiselt kompaktne ja kerge sülearvuti, mis aitab Sul meelelahutust nautida või ühenduses püsida terve päeva. Uus 14'' Full HD NanoEdge ekraan tuleb veelgi väiksema raamiga, moodustades lausa 84% kogu arvuti ekraaniosa pinnast.


Olge ühenduses sellega, millest hoolite

Whatever you're into, we’ll help you stay on top of it. Windows 11 has new ways of connecting to all of your favorite people, news, games, and content.

Laske oma loovusel triumfeerida

Nautige oma meelistegevusi värskendava ja rahustava kasutusfunktsionaalsusega, mis on loodud teie järgmist loomingulist ettevõtmist inspireerima.

Maksimeerige töövõime

Liikuge hoogsalt teha olevate ülesannete nimekirjast tehtud ülesannete nimekirja selliste töövahendite nagu Snap Assist ja Desktop Groups abil, mis on loodud selleks, et aidata teil hõlpsalt korraga mitut tööd teha.

Valige brauser, mis seab teid esikohale


Kas peate tööd tegema, soovite meelelahutust või olla ühenduses oma lähedastega – selle brauseri saab kohandada täpselt teie vajadustele vastavaks.

Mugavam viis asjade tegemiseks


 Microsoft 365 tellimusega saate turvalisuse, pilveruumi ja esmaklassilised rakendused ühe soodsa makse eest.

Korduma kippuvad küsimused


Mis vahe on Windows 10 ja uue Windowsi vahel?

Uuel Windowsil on kogu Windows 10 võimsus ja turve ning ümberkujundatud ja värskendatud välimus. Sellel on ka uued tööriistad, helid ja rakendused. Kõiki üksikasju on arvesse võetud. See kõik on koondatud teile värskendava arvuti kasutamise kogemuse pakkumiseks.

Millal ma saan osta arvutit, millele on uus Windows eelinstallitud?

Uue eelinstallitud Windowsiga arvutid on saadaval hiljem sellel aastal.

Kas minu tarvikud töötavad uue Windowsiga?

Kui teie tarvikud töötasid Windows 10 arvutis ja need vastavad uue Windowsi nõuetele, töötavad need uue Windowsiga. Kui te pole kindel, kontrollige tarviku tootja käest.

Sülearvuti ASUS VivoBook 14 M413

ASUS VivoBook 14 on suurepärane kooslus ilust ja jõudlusest. Võimekas AMD Ryzen™ 7 protsessor koos graafikaga sobib muretult nii töötamiseks, igapäevaseks kasutamiseks kui ka meelelahutuse nautimiseks.Sülearvuti HP Pavilion Laptop 15-eg0000no

Stiilse viimistlusega sülearvuti, mis aitab Sul kogu päeva jooksul produktiivsena püsida. See on õhuke, mugavalt kaasaskantav ning varustatud jõudlusega, millega pead vastu ka pikemad päevad.

Tahvelarvuti Microsoft Surface Go 2 (128 GB)

Surface Go 2 on väikseim ja kergeim 10,5-tollise puuteekraaniga Surface. Olenemata sellest, kas töötate kodukontoris, köögilaua ääres või elutoa diivanil, annab Surface teie käsutusse kõik, mida töötamiseks vaja.