Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

 

Väikelaenu limiidi taotlemine

Väikelaenu limiiti saavad taotleda kõik Euronicsi püsikliendid. Püsikliendiks registreerimine võib toimuda ka samal hetkel limiidi taotlemisega, 
mis tähendab, et limiiti saavad taotleda kõik Eesti kodanikud või elamisloaga inimesed vanuses 18-75 eluaastat!
 

Vastus saabub maksimaalselt 15 minutiga ja see edastatakse teie e-mailile või võetakse Teiega ühendust telefoni teel.
Puhkepäevadel saadetud taotlustele saadetakse vastused puhkepäevale järgneval tööpäeval.

 

Isikuandmed

*
*
*

Lisaandmed

*
*
*
*

Finantsandmed

*
*
*
*
*

Kontaktandmed

Taotluse vastuse saamiseks palume veenduda, et sisestatud kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber) oleks korrektsed.

*
*

Soovin pakkumiste infot

Andmete õigsuse kinnitus

Kinnitan taotluses esitatud andmete õigsust ning annan oma nõusoleku kontrollida ja töödelda andmeid LHV Grupi Eesti ettevõtetele ning teistele kolmandatele isikutele, kellele minu andmete edastamine on vajalik vara soetamiseks/teenuse osutamiseks minu poolt taotletava krediidiga, finantseerimispakkumise tegemiseks ning taotluses ja LHV Grupi Eesti ettevõtetega sõlmitavate(tud) lepingute tingimustes sätestatud eesmärkidel. Olen teadlik, et AS LHV Finance võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohastes andmekogudes olevate andmete põhjal ning et mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Volitan AS-i LHV Finance, AS-i LHV Finance emaühingut AS-i LHV Pank, kes tegutseb pensionikonto haldurina, tegema minu nimel käesoleva taotluse menetlemiseks vajalike andmete tuvastamiseks järelepärimisi minu pensionikonto kohta Eesti Väärtpaberikeskuses ning edastama saadud andmed AS-ile LHV Finance, kes kasutab neid ühe osana mulle sobiliku laenukoormuse arvutamisel.

Annan nõusoleku oma isikukoodi edastamiseks AS-ile LHV Finance minu kehtiva krediidiotsuse info pärimiseks, mulle mittesiduvate limiidipakkumiste tegemiseks ja Euronicsile edastamiseks. Limiidipakkumiste tegemiseks teeb AS LHV Finance päringu Creditinfo Eesti AS-ile (Krediidiinfo). AS LHV Finance töötleb isikuandmeid kliendiandmete töötlemise põhimõtete alusel. Nõusolekust on võimalik loobuda „Minu info“ rubriigis.

Nõustun ja edastan

 

Väikelaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/vaikelaen ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 70,84 € ja krediidi kulukuse määr on 22,85% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2200 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 44 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3146,85 € ja tagasimaksete summa 3116,95 €.