Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 6. mai 2022

Väljenda enda isikupära Logitechi värvikate POP Keys klaviatuuri ja POP Mouse hiirega!

Vali erinevate särtsakate disainide hulgast, täienda neid oma lemmik emojidega ja lase oma isiksusel välja paista!

Logitech POP hiir ja klaviatuur laual


Oled õnnelik, vihane või hoopis armunud? POP keys klaviatuuril on komplektis kaheksa vahetatavat emojinuppu, millega saad mugavalt oma meeleolu väljendada. Või vajuta emoji-menüü nuppu ja vali kogu kireva emojide valiku hulgast, mida sõpradega vesteldes kasutada. Nuppe saad ise määrata ükskõik millise emoji jaoks.

Klassikaline ja mugav. Parimat kirjutamiskogemust pakkuvad kirjutusmasina stiilis mehaanilised nupud teevad ka pikemate juttude kirjutamisest meeldiva kogemuse. Klassikalisest disainist hoolimata on see klaviatuur täis tänapäevaseid omadusi nagu mikrofoni vaigistamine või kuvatõmmiste tegemine.

POP Mouse on hiirvaikne ja selle täppisandur töötab pea kõigil pindadel. Kompaktne hiir mahub vabalt nii käekotti kui väiksemasse arvutikotti või isegi taskusse. Hiire SmartWheel ratast saab lülitada täppisrežiimilt kiirkerimise režiimi, et liikuda pikkades tekstides aega raiskamata.

POP Keys ja POP Mouse saab ühendada korraga mitme seadmega, olgu selleks siis arvuti, tahvelarvuti või ükskõik milline muu Bluetooth hiirt ja klaviatuuri toetav seade. Kui soovid, võid ühendada arvuti ka komplektis oleva Logi Bolt USB vastuvõtja kaudu. Nii hiir kui klaviatuur on mugavad ja kompaktsed, nii on neid hea kõikjale kaasa võtta. Muretuks kasutamiseks on loodud ka kaua kestev toide. POP Keys klaviatuuri patarei kestab kuni 3 aastat ja POP Mouse hiire patarei kuni 2 aastat.