Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 4. jaanuar 2024

TOP 5: parim täisautomaatne kohvimasin 2023-2024. aastal

Saa teada, millised on parimad kohvimasinad espresso, latte, cappuccino ja muude kohvijookide valmistamiseks.Kohvi armastajatele on kvaliteetne kohvimasin kodus sama oluline kui hea kohv. Parim espressomasin loob täiuslikult viimistletud kohvi või kohvijoogi ning annab igapäevasele kohvijoomise rutiinile uue tähenduse. Järgnevalt toome välja parimad kohvimasinad, mis on kasutajate seas enim populaarsust kogunud.

Nivona CafeRomantica NICR550

Kellele mõeldud: Inimesele, kes otsib hea hinna ja kvaliteedi suhtega lihtsat espressomasinat, mis valmistab ühe nupuvajutusega aromaatse ja värskelt jahvatatud kohvi või espresso.

Hinnaklass: alla 480 €

Nivona CafeRomantica 550 on lihtsa disainiga, kompaktne täisautomaatne espressomasin, millel on mugav kasutajaliides ning kohvikanguse reguleerimine kolmes astmes. Masin võimaldab valmistada korraga ka kaks tassi musta kohvi või espressot ning soovi korral saab manuaalse SPUMATORE abiga valmistada ka piimavahuga jooke.

Nivona 550 täisautomaatne espressomasin

Philips LatteGo EP2231/40

Kellele mõeldud: Inimesele, kes soovib igal hommikul saada kiirelt ühtlase kvaliteediga piimaga kohvijooke ega soovi kulutada liigselt aega masina hooldamisele.

Hinnaklass: alla 500 €

Philips LatteGo on kompaktne ja minimalistliku disainiga täisautomaatne espressomasin, mida on lihtne seadistada, kasutada ja hooldada. Vaid ühe nupuvajutusega saad valmistada kolm põhilist kohvijooki nagu espresso, kohv või cappuccino. Masinal on mugav, ilma voolikuta LatteGo piimasüsteem, mis valmistab siidise piimavahu ja selle puhastamine käsitsi võtab aega vaid 15 sekundit. Espressomasina kõik osad on masinpestavad. Kuna veepaagile ja jäätmeanumale on juurdepääs eest, siis sobib masin ideaalselt ka köögikapile, mille kohal on näiteks riiul.

Philips LatteGo 2200 Series täisautomaatne espressomasin

Saeco GranAroma SM6580/00

Kellele mõeldud: Inimesele, kes soovib rohkem seadistamise ja kohvijookide valmistamise võimalusi.

Hinnaklass: alla 750 €

Saeco GranAroma on suurepärane keskmise hinnaklassi espressomasin, mis võimaldab tänu CoffeeMaestro menüüs olevatele eelseadistatud maitseprofiilidele kohandada aromaatseid kohvijooke just sinu maitse järgi. Välise piimakannu abil saad valmistada siidist piimavahtu kasvõi kahele piimajoogile korraga. Masinale on võimalik salvestada kuni 4 kasutajaprofiili - nii saab iga pereliige nautida just tema maitsele sobivat kohvijooki. Masina hooldamise muudab lihtsamaks automaatne puhastussüsteem ning AquaClean veefilter, mis vähendab katlakivi teket ning parandab kohvi kvaliteeti. Vahetades filtrit regulaarselt saad katlakivi eemaldamata valmistada kuni 5000 tassi kohvi.

Saeco GranAroma täisautomaatne espressomasin

Nivona CafeRomantica NICR795

Kellele mõeldud: Inimesele, kes soovib vaikset täisautomaatset kohvimasinat ja rohkem kontrolli kohvijoogi valmistamisel.

Hinnaklass: alla 800 €

Nivona CafeRomantica 795 espressomasinal saab tänu Aroma Balance Systemile kohandada oma kohvi eelistust valides kolme aroomiprofiili vahel. Selle Cappuccino-connoisseur funktsioon annab vabaduse kohandada kohvi ja piimavahu valmistamise järjekorda, samas kui OneTouch Spumatore Plus tagab lihtsa piimavahu valmistamise. Hoolduse muudab mugavaks piimavahustaja loputus, ning loputusvett on võimalik juhtida otse tilgaanumasse. Masina mugavamaks liigutamiseks on sellel tagarattad. Tänu madalale müratasemele saab sellega teha hommikukohvi ilma teisi äratamata.

Nivona CafeRomantica 795 espressomasin

JURA E8 Dark Inox

Kellele mõeldud: Tõelisele kohvigurmaanile, kes armastab uusi maitseid, ilusat disaini ja mugavust.

Hinnaklass: alla 1400 €

JURA E8 Dark Inox on parim täisautomaatne espressomasin kohvigurmaanidele, kellele meeldib proovida veelgi rohkem uusi ja erilisemaid kohvijooke nagu näiteks Lungo Barista ja Flat White. Masin pakub kuni 17 erinevat kohvijoogi retsepti. P.E.P. impulss-tõmbeprotsess (Pulse Extraction Process) tehnoloogia tagab optimaalse ekstraktsiooniaja, pakkudes rikkalikku ja intensiivset maitset igas tassis. Eestikeelne menüü hooldusvajaduse märguannetega ja automaatne One-Touch piimasüsteemi puhastus vaid ühe nupuvajutusega tagab lihtsama hoolduse. Masina ilus disain pakub silmailu igas köögis, kuid vajab veidi suuremat köögipinda.

Jura E8 Dark inox espressomasin

Iga kohvimasin neist viiest pakub midagi erilist, olgu see siis kohandatavus, kasutusmugavus või erakordne maitseelamus sinu kodus. Valides endale parimat kohvimasinat tasub mõelda eelkõige oma vajadustele, eelistustele ja võimalustele.