Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 26. jaanuar 2023

Tefali Ixeo Power teeb triikimise uskumatult mugavaks

Mitmekülgne triikimissüsteem on tõeline revolutsioon rõivahoolduses.

Tefal Ixeo Power

Nii mõneski kodus kuhjuvad puhtad pesud hunnikusse ning põrnitse neid palju tahad, siledamaks need sellest ei lähe. Tavalise triikrauaga nühkimine võtab palju aega ja toob higi laubale, kuid enamasti on kortsud riietest visad taanduma. Kas tõesti pole leiutatud masinat, mis teeks triikimise lihtsamaks ja meeldivamaks? Tegelikult on Tefalil selline seade olemas.


Kaval kolm-ühes Ixeo Power säästab ruumi
Mitmekülgne Ixeo Power ühendab endas triikimiskeskust, aurutit ning triikimislauda ja asendab nii mitu seadet korraga. Nii säästad korraga ruumi ja raha. Revolutsioonilisel triikimissüsteemil on suur auruvõimsus, tema pidev aur ja tugev aurupahvak saavad jagu ka kõige kangekaelsematest kortsudest.

Ixeo Powerit saab kasutada nii horisontaalselt, vertikaalselt kui ka nurga all. See tähendab, et uuenduslikku integreeritud triikimislauda saab kasutada nii klassikalise horisontaalse triikimislauana, püstiasendis riiete vertikaalseks silumiseks või värskendamiseks ning ka mugava 30-kraadise nurga all triikimiseks.  Seade on tööks valmis vaid 70 sekundiga. Aluselt eemaldatavat aurugeneraatorit saad kasutada ka riidepuul rippuvate rõivaste värskendamiseks, aga loomulikult ka kardinate sirgendamiseks ja pehme mööbli desinfitseerimiseks.

Ixeo Poweriga triikides ei ole vaja midagi reguleerida. Smart Protect lahendus hoiab ühtlast temperatuuri, mis on sobiv ja ohutu igat tüüpi kangastele. Kangakiududes ühtlaselt jaotuv kuum õhk värskendab riiet ja eemaldab ebameeldivad lõhnad ning kõrvaldab ka kuni 99,9% viirustest, bakteritest ja mikroorganismidest.

Ixeo Poweri aluse põhjas on peidus rattad, mille abil saab triikimissüsteemi mugavalt liigutada ning pärast triikimise lõpetamist on horisontaalses asendis väga vähe ruumi võtvat seadet lihtne hoiustada.