Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

laupäev, 25. veebruar 2023

Samsungi pisike projektor viib suure ekraani kõikjale

Samsung Freestyle on justkui suur teler, mis mahub maagiliselt taskusse või käekotti ja toob kinoelamuse kõikjale kaasa.

Samsung Freestyle projektor laual


Suuruse poolest liitrist purki meenutav Freestyle kaalub vaid 800 grammi ja sel on kaasas 180 kraadi pööratav alus. Projektor kiirgab sisu ekraanidele, heledatele seintele ja ka lakke. Eraldi müüdava kinnitusega saab Freestyle’i keerata tavalise elektripirni pesasse ja suunata pildi põrandale või lauale.

Pildi kvaliteet


Projektori pilt on 1080p resolutsiooniga ja suurusega vahemikus 30“ – 100“, ning heledus kuni 550 luumenit. Samsung Freestyle projektoril on automaatse teravustamise, joondamise ja nurga kompenseerimise tugi. Nii on pilt õigete mõõtudega iga nurga all. Automaatne värvigamma korrektsioon lubab näidata õigete värvidega pilti ka seal, kus pind ei ole täiuslikult valge.

Lapsed Freestyle projektoriga filmi vaatamas

Mitmekülgus


Integreeritud 5W võimsusega kõlar on piisav väiksemas ruumis muusika mängimiseks ja Bluetoothi kaudu saab ühendada ka juhtmevabad kõrvaklapid või suurema kõlari. Projektori tarkvaraks on Samsungi teleritest tuttav Tizen, mis toob projektorisse hulga äppe ja kõik suuremad voogedastusteenused. Uuema Samsungi teleri omanikud saavad teleri poolt edastatavaid telekanaleid paralleelselt edastada ka projektorisse. Kui teler on ooterežiimis, saab vaadatavat kanalit valida projektori menüüst.

Kinnitades projektorile poolläbipaistva objektiivi korgi, muutub see hetkega meeleoluvalgustiks, mille valgust saab esitatava muusikaga sünkroniseerida. Samsung pakub seadmele ka erinevaid tarvikuid. Valikus on näiteks veekindel ümbris välitingimustes kasutamiseks ja USB-C akupank.

Kaasaskantavus


Nii nagu teised kaasaskantavad projektorid, on ka Freestyle pilt tavalise teleri või suure kodukinoprojektoriga võrreldes tagasihoidliku heledusega, seega peab päeval piisavalt heleda pildi saamiseks akendele kindlasti kardinad ette tõmbama. See ei ole aga probleemiks, kuna Freestyle näol ei olegi tegemist teleri või suure projektori asendusega. See on nutikas lisaseade, mis sobib suurepäraselt näiteks laste- või magamistuppa või suvilasse sõites kaasa võtmiseks. Eriti mugavaks teeb Samsungi projektori mugav disain ja vabalt pööratav jalg selle kasutamise näiteks kitsas magamistoas, kus on küll vaba seinapind, aga teler sinna siiski ei mahu. Kui toas ei ole piisvalt vaba seinapinda, võib näiteks voodis lebades pildi hoopis lakke suunata.