Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 28. oktoober 2022

Philipsi revolutsiooniline pesev varstolmuimeja asendab kodus mitu seadet

AquaTrio Cordless 9000 on kõik-ühes tolmuimeja, mis lubab jätta hüvasti mopi ja ämbriga ning säästab vett ning võtab ühtlasi väga vähe ruumi.

Philipsi AquaTrio Cordless 9000

Pesevaid tolmuimejaid on toodetud aastaid, kuid need on alati olnud suured ka kohmakad. Philipsi uus lahendus toob aga täisväärtusliku põrandapsu kompaktsele varstolmuimejale.

Philipsi AquaTrio Cordless 9000 on üks esimesi juhtmevabasid varstolmuimejaid, millel on ka täisväärtuslik põrandapesu funktsioon. Spetsiaalsest puhta vee paagist lastakse vett pidevalt põrandale ning kogutakse kahe elektriharja poolt kohe uuesti kokku. See tagab iga põranda osa puhastamise ainult puhta veega ja kuni 50% kiirema kuivamise. Nüüd saad öelda hüvasti raskele mopiämbrile ja musta pesuvee taaskasutamisele. Kõvapinnaga põrandate pesemiseks saab kasutada Philips Floor Cleaner pesuainet või teisi sobivaid pesuaineid.

Uuenduslik AquaSpin otsik imeb kõvakattega põrandatelt tolmu ja peseb need samal ajal. Seejuures eemaldab otsik tolmu mõlemast äärest, nii et puhastamine toimub tolmuimeja mõlemas suunas liiudes. AquaSpin otsik eemaldab ka 99.9% bakteritest. Otsiku sees on 2 pehmest mikrokiust harja mis pöörlevad kiirusel 4500 p/min. Mustus korjatakse põrandalt efektiivselt üles, jättes harjad puhtaks.  Kogutud märg ja kuiv mustus imetakse Aqua Difusion süsteemi ja lukustatakse musta vee paaki. Süsteem eraldab kohe musta vee õhust ja hoiustab seda kindlalt. Musta vee paaki saad sisu tühjendamiseks igal hetkel eemaldada, ilma et peaksid musta pesuvett puudutama.

Philipsi AquaTrio Cordless 9000 turbootsik

Ilma veeta tolmuimemiseks muutub süsteem lihtsalt täiustatud tolmuimejaks. Selleks saab vaid paari klõpsuga ühendada kolm-ühes käsitolmuimeja osa pesutoru küljest lahti ja kinnitada see kuivale tolmuimemistorule. Tolmuotsikul olevad LED-tuled toovad esile ka tavaliselt peidus oleva mustuse ja väiksemad tolmuosakesed. See on eriti kasulik  mööbli all ja muudes kohtades kus on tarvis lisavalgust. Madal tolmuotsik mahub sügavale mööbli alla ja manööverdab kergelt igat tüüpi põrandatel. Komplektis on ka mini turbohari, mis eemaldab hõlpsalt näiteks lemmikloomakarvad pehmelt mööblilt. Loomulikult saab ka seda tolmuimejat lihtsalt mugavaks käsitolmuimejaks muuta. Nii saad hästi puhastada polstrit, riiuleid ja laudu ning loomulikult auto sisemust.

Philipsi AquaTrio Cordless 9000 dokk


Tolmuimejaga on kaasas mugav ja funktsionaalne hoiustusjaam, mis hoiab kindlalt ja turvaliselt kõiki tolmuimeja komponente. Peale puhastuse lõppu aseta tolmuimeja lihtsalt alusele ja käivitub automaatne puhastustsükkel, mis loputab seadme ja elektriharjad täielikult.

Tolmuimeja võimas liitiumioonaku kestab pesemise või turborežiimis tolmu imemise puhul kuni 25 minutit. Ainult tavarežiimis tolmuimemise korral on aku kestvus aga 45 minutit. Alati saab tööaja pikendamiseks juurde osta lisaaku.  Kõik funktsioonid on mugavalt juhitavad selgelt LCD-ekraanilt, mis näitab reaalajas aku laetust ning lubab ühe puudutusega vahetada puhastusrežiime.

Philips AquaTrio Cordless 9000 on tõeliselt revolutsiooniline kõik-ühes varstolmuimeja, mis asendab kodus tavalise tolmuimeja, põrandapesumasina või mopi ja ämbri ning käsitolmuimeja.