Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 31. mai 2024

Kingitused lastele kooli- ja lasteaia lõpetamiseks

Inspireerivad ja arendavad kingitused lastele kooli- ja lasteaia lõpetamiseks.

Viis last seljaga hüppamaskoos õhku


Lateaia- või kooli lõpetamine on iga lapse või nooruki elus kahtlemata märkimisväärne sündmus, tähistades nende kasvamist, isiklikku arengut ja koolilastel ka akadeemilisi saavutusi.

Kuid, mida kinkida lapsele lasteaia- või kooli lõpetamise puhul nende tunnustamiseks?

Selles artiklis toome välja hoolikalt valitud kingiideid lastele Euronicsi tootevalikust, alates nutikelladest ja kõrvaklappidest, kuni sülearvutite ja mängukonsoolideni, mis võiksid valmistada lastele rõõmu ning aidata nende elu lihtsamaks ja huvitavamaks muuta.

Kingitus lasteaia lõpetamiseks

Lasteaia lõpetamine on esimene suurem sündmus lapse elus, mis tähistab üleminekut mängulisemast õpikeskkonnast rohkem struktureeritud keskkonda. Sel puhul oleme kokku pannud kingiideed lastele, mis mitte ainult ei paku meelelahutust, vaid ka toetavad õppimist ja nende oskuste arendamist.

Mehe ja naise käed hoidmas Nintendo Switch Lite pulte

Laste juhtmevabad kõrvaklapid

Kõrvaklapid lastele on disainitud rõõmsavärvilisena ja piiratud helitugevusega kuni 85dB, et kaitsta laste kuulmist. Ideaalne kingitus lastele, mis võimaldab striimida oma lemmikmuusikat otse telefonist, teha telefonikõnesid tänu sisseehitatud mikrofonile ja mängida segamatult oma lemmikmänge. Lisaks eelmainitule, saab Philips TAK4206BL/00 juhtmevabadel laste kõrvaklappidel vanem ise kontrollida helitugevust ja esitamisaega otse Philipsi rakendusest.

Nutikellad lastele

Xplora nutikellad lastele ei ole lihtsalt nutikad ajanäitajad, vaid aitavad tagada ka lapse turvalisuse, võimaldades vanematel jälgida lapse asukohta GPS-i kaudu. Xplora XGO3 nutikellades on ühendatud lõbu ja funktsionaalsus. Laps saab lisaks helistamisele ja sõnumite saatmisele ka pildistada, mängida eelnevalt allalaetud mänge, lugeda oma samme ning õppida tundma kella interaktiivsemal moel.

Kaasaskantav juhtmevaba kõlar

Väike kõlar on hea kingitus muusikat armastavale lapsele, kes soovib seda kõikjale kaasa võtta. Näiteks kaasaskantav juhtmevaba kõlar JBL Clip 4 on ülikerge, Bluetooth ühenduvusega ning vee- ja tolmukindel, pakkudes kuni 10 tunnist muusikaelamust.

Võimsamatest kaasaskantavatest kõlaritest võiks hea kingiidee lapsele olla Bluetooth ühilduvusega JBL Charge 5, mis on veekindel, vastupidav ja võimaldab kuulata muusikat kuni 20 tundi. Kõlarit saab kasutada ka akupangana.

Mängukonsool

Mängukonsool Nintendo Switch Lite on ülimalt kerge mängukonsool, mida on hea kõikjale kaasa haarata ja mängida nii üksi kui sõpradega. Seadmele on mängupuldid juba sisseehitatud.

Nutitelefon lapsele

Lapse esimeseks nutitelefoniks võiks sobida ideaalselt Samsung Galaxy A25, mis pakub kõiki kaasaegseid funktsioone ja võimekat kaamerat taskukohasema hinnaga.

Koolilõpu kingitus

Kooli lõpetamine on veelgi olulisem sündmus lapse elus, mis vajab sageli suuremat tunnustust. Elektroonilised seadmed, mis on suunatud vanematele lastele, peaksid pakkuma nii meelelahutust kui ka olema praktilisemad, aidates lapse või nooruki igapäeva elu lihtsamaks muuta.

Naine hoidmas käes roosat elektrilist hambaharja ja nutitelefoni

Akupank

Akupank on ideaalne koolilõpu kink lapsele, kel on nutiseadmed koguaeg tühjad. Samsungi 20 000 mAH akupank on mahukas, kiire laadimisega ning varustatud kolme laadimispesaga, et saaks korraga laadida nii telefoni kui sülearvutit.

Sülearvuti

Sülearvuti on igati väärtuslik koolilõpu kink lapsele, kes on lõpetamas kooli ja astumas ülikooli. Lenovo IdeaPad3 sülearvuti on hea jõudluse ja kiirusega tänu Ryen 5 protsessori, 8 GB mälu ja 512 GB SSD-le. 17- tolline ekraan muudab sülearvuti eriti mugavaks õppimisel, mängimisel kui ka filmide vaatamisel.

Mänguri juhtmevaba peakomplekt

Arvutimänge armastavale lapsele kulub kindlasti ära kvaliteetne ja mugav mänguri juhtmevaba peakomplekt.

JBL Quantum 810 Wireless mänguri juhtmevaba peakomplekt on aktiivse mürasummutuse, kerge, mugava disaini ja suurepärase heliga juhtmevaba peakomplekt, muutes iga mängukogemuse elutruuks.

Elektriline hambahari

Elektriline hambahari mitte ainult ei pese tõhusamalt kui tavaline hambahari, vaid aitab ka neid õigesti harjata ilma hambaemaili kahjustamata.

Philips Sonicare 9900 Prestige SenselQ koos stiilse vutlariga on suurpärane kingitus igale koolilõpetajale, kes soovib oma hammaste eest tõhusalt ja hambaid kahjustamata hoolt kanda.

Föön

GA.MA IQ Perfetto föön sobib oma kerge kaalu ja võimsa jõudluse poolest ideaalselt teismelise esimeseks isiklikuks fööniks.

Kui aga tahta kinkida koolilõpetajale midagi eksklusiivsemat, millega saab samaaegselt nii kuivatada kui soengut ja lokke teha, siis on Dyson Airwrap Long Diffuse föön-koolutaja kindlasti hea valik.

Hübriidraseerija

Philips OneBlade Pro hübriidraseerija on hea kingitus noormehele, kel juba habe kasvab või soovib alustada habemeajamisega. See mitmekülgne raseerija võimaldab lihtsalt ja kiirelt piirata, kujundada ja raseerida mistahes pikkuses karvu, ilma nahka kahjustamata. Väga praktiline kink koolilõpetajatele, kes alles õpivad habemeajamist ja vajavad seadet, mida oleks lihtne ja turvaline kasutada.

Kuidas valida kingitus lapsele

Elektroonikaseadmete kinkimisel kooli- või lasteaia lapsele tuleks lähtuda eelkõige tema vajadustest ja eelistustest. Siin on mõned nõuanded, kuidas valida parim kingitus lapsele kooli- või lasteaia lõpetamiseks.

  • Mõtle kingisaaja tegevustele ja huvidele. Kas kooli- või lasteaia lõpetaja on muusikahuviline, mängude huviline või hoopis fotograafia entusiast. Vali kingitus, mis sobib lapse hobidega
  • Arvesta kingisaaja tuleviku vajadustega. Kui lõpetaja plaanib minna ülikooli või alustada tööelu, võiks parim koolilõpu kingitus olla midagi sellist, mis toetab tema plaane ja muudab elu lihtsamaks, näiteks sülearvuti, nutitelefon või professionaalsed kõrvaklapid.
  • Eelarve. Mõtle välja kui palju oled valmis kooli- või lasteaia lõpukingituse peale kulutama - nii muutub valik palju kitsamaks.
Elektroonikaseadmete kinkimine lapsele kooli- või lasteaia lõpetamiseks on hea võimalus tähistada laste ja noorukite saavutusi just praktilise kingitusega, mis valmistab neile rõõmu ja aitab nende elu lihtsamaks muuta.

Kingi valimisel lähtu eelkõige koolilapse või lasteaia lapse vajadusest ja huvidest.

Kui nendest kingiideedest jäi väheks, siis on alati võimalus kinkida ka Euronicsi kinkekaart - nii saab kingisaaja teha valiku ise või lasteaia lapse puhul koos vanemaga.