Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 1. juuli 2024

Euronics avas Pärnumaa suurima elektroonikakaupluse

Pärnu Kaubamajakas avatud Euronicsi uue kontseptsiooniga kauplus on piirkonna suurim nii kaubavalikult kui pindalalt.

Euronics Pärnu Kaubamajakas


Värskelt avatud Euronicsi kauplus asub Pärnu Kaubamajaka uues osas Rimi vahetus läheduses. Uues kaupluses on pinda üle 1600 ruutmeetri ning valikus suurusjärgus 450 erinevat brändi. Tegemist on kõige laiema kaubavalikuga kogu piirkonnas.

“Suurendame investeeringuga tarbijate valikuvõimalust, pakkudes senisest veel mugavamat ostukogemust ja kauba kiiret kohaletoimetamist. Lisaks näeme Pärnus märkimisväärset turupotentsiaali, sest tagasiside põhjal oodati Euronicsi uut kauplust kaua,” kirjeldas Euronicsi jaekaubanduse juht Martin Soom. “Saame nüüd pakkuda suurimat kodumasinate ja integreeritava tehnika sortimenti, samuti veel ulatuslikumat valikut nn gamingu-kategooria tooteid.

Kindlasti on Euronicsis ka piirkonnas kõige esinduslikum espressomasinate valik. Lisaks meie koostöö suurimate elektroonikabrändidega nagu Apple, Samsung, Miele, Jura, Philips, LG, kellel kõigil on uues kaupluses eriväljapanekud.”

Euronicsi vastavatud poe ruumilahendus võimaldab tooted loogiliselt ja sujuvalt leida ning rõhku on pandud igakülgsele ligipääsetavusele. “Meie jaoks on tähtis, et kõik kliendid tunneksid end poes mugavalt, on nad siis lapsevankri, ratastooli või lihtsalt suurema seltskonnaga,” märkis Soom. “Oleme detailid hoolikalt läbi mõelnud – ehitasime poe palju avaramate riiulivahedega, tooted on tänu lihtsale viidasüsteemile kiiresti leitavad, loodud on rohkem puhke- ning teenindusalasid, kus saab spetsialistidelt mugavalt personaalset nõu ja ideid ammutada.”

Euronicsi kaupluses on tagatud ka kõik vajalikud tugiteenused – drive-in, transport, paigaldus, järelmaks, nuti- ja arvutiabi, järelteenindus, seadmete remont. Personaalset teenindust saavad ka lepingulised ärikliendid.

Euronicsi uue kontseptsiooniga kauplused on veel näiteks Riias Spice kaubanduskeskuses ja Tallinnas Viru Keskuses. Pärnu pood valmis koostöös arhitekti Mait Lauri ja sisearhitekti Alesja Kovalenko-Lauriga.

Avamisnädalal leiab kauplusest põnevaid avamispakkumisi. Ootame Sind meie uut kauplust avastama!