Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 16. jaanuar 2023

Beureri personaalsed soojendusseadmed loovad hubase olemise ja aitavad säästa suure hulga energiat

Elektrilised soojendajad kogu kehale tarbivad kuni 20 korda vähem elektrit ning teevad elu õdusaks.

Beurer soojenduspleed

Praeguste kõrgete energiahindade juures on küttearvetelt säästmine muutunud oluliseks meie kõigi jaoks. Tulemuseks on aga tihti see, et ruumid on üsna jahedad, ning seal on ebamugav viibida. Rääkimata sellest, et liiga külm ruum ei tee tervisele head. Kui kodus võib juhtuda, et saame ruumi temperatuuri ise mõjutada, siis sama probleem on levinud ka kontorites ning seal me tööandja soovil alandatud temperatuuri ise mõjutada ei saa.

Just siin on suureks abiks Beureri mugavad personaalsed soojendusseadmed. On tõsi, et me ei pea tingimata kütma tervet ruumi. Piisab sellest, et meie keha püsib soojas. Nii saab küttekulusid palju väiksemaks, hoides keha samal ajal mõnusalt soojas.  Ka kõige suurem Beureri  soojenduspleed või soojendav aluslina tarbib kuni 20 korda vähem energiat kui elektriradiaator.

Beureri soojenduspleed diivanil

Teleri ees saad pugeda mõnusa soojenduspleedi alla ja reguleerida temperatuuri just selliseks nagu sulle meeldib. Beurer teeb soojenduspleede erineva suuruse ja disainiga, mille hulgast saad valida sobiva.

Kirjutuslaua taga tööle või õpingutele keskendudes aitab jalgu soojas hoida eriline jalasoojendaja. Elektriline jalasoojendaja on eriti mõnus külmal talvel pikemalt metsatiirult tulles või siis, kui tugeva vihmasajuga on jalad pikemat aega niisketes jalanõudes olnud.

Teadlased soovitavad magamistoa õhutemperatuuri hoida 16°-18° juures, voodi temperatuur võiks olla aga 20°-30°. Soojendusega voodilinad ja alustekid hoiavad voodi õigel temperatuuril ka kõige külmematel talveöödel.

Beureri kehasoojendaja

Selja soojendamiseks sobib aga suurepäraselt reguleeritava temperatuuriga keha soojendaja või elektriline soojenduskott. Kaela eest aitab hoolitseda aga soojenduspadi.  Õues viibides aitavad sooja hoida aga nutikad akupangaga torusall ja soojendusvöö.
Beureri elektrilised soojendavad pleedid, linad, padjad, jalasoojendajad ning teised kasulikud personaalsed soojendusseadmed hoiavad meid mõnusalt soojas täpselt siis kui seda vajame.

Beureri soojendusega sall

Kõigi Beureri personaalsete soojendusseadmete kattematerjalid on eemaldatavad ning pesumasinas pestavad. Elektrilised soojenduselemendid on põhjalikult testitud ja täiesti ohutud. Ühegi Beureri soojendusseadme temperatuuri ei saa tõsta ohtlikule tasemele ning kõigil neil on ka turvalisuse lisamiseks ja energia säästmiseks automaatne väljalülitus.