Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 16. jaanuar 2023

Armastatud videomängu „The Last of Us“ põhjal loodud telesari esilinastub 16. jaanuaril

Sarja „Viimased meie hulgas“ esimene osa on vaadatav Telia TV keskkonnas HBO äpis.

The Last of us sarja poster

16. jaanuaril esilinastub Sony PlayStationi konsooli armastatud eksklusiivmängu „The last of US“ põhjal loodud samanimeline telesari, eestikeelse pealkirjaga „Viimased meie hulgast“. Uus ulmesari on saanud juba enne esilinastust kriitikutelt palju kiidusõnu. Sarja aluseks on üks kõigi aegade edukamaid videomänge, mille loonud stuudio Naughty Dog on teinud ka teise kõrgelt hinnatud videomängude sarja „Uncharted“.

„The Last of Us“ sarja tegevus leiab aset 20 aastat pärast kaasaegse tsivilisatsiooni hävitamist. Karastunud ellujääja Joel palgatakse 14-aastast tüdrukut Elliet rõhuvast karantiinitsoonist välja smugeldama. Lihtsa tööotsana alanud ülesanne muutub peagi jõhkraks, südantlõhestavaks teekonnaks. Joel ja Ellie peavad koos läbima terve USA ja sõltuma ellujäämise nimel üksteisest.

Sarja peaosades on hinnatud näitlejad Pedro Pascal („The Mandalorian“) ja Bella Ramsey ( „His Dark Materials“ ja „Game of Thrones“), kes kehastavad vastavalt Joeli ja Ellie rolli. Gabriel Luna (True Detective) on Joeli noorema venna ja endise sõduri Tommy rollis; Merle Dandridge („The Last of Us“ videomängud, „The Flight Attendant“) vastupanujuhi Marlene rollis ning Eesti juurtega  Anna Torv („Fringe)“ on Tess, salakaubavedaja ja kogemustega ellujääja.

Eestis saavad sarja „Viimased meie hulgas“ vaadata Telia kliendid kasutades Telia TV keskkonnas või digiboksil HBO äppi.


Vaata sarja treilerit: