Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 14. märts 2022

Acer Enduro Urban N3 on kerge ja soodne sülearvuti mis talub väga karmi kohtlemist

Tugev ja mõistliku hinnaga kaasaegne sülearvuti ei karda põrutusi, vett, ega väiksemaid tolmukoguseid.

Acer Enduro Urban N3 sülearvuti esikülg ja tagumine külg

Isegi neile meie hulgast, kes kasutavad sülearvutit vaid kodukontoris, on klaviatuurile lendavad kohvipritsmed ja muud taolised keskmisele arvutile ohtlikud seigad väga tuttavad. Mõeldes sellele, et sülearvutid on mõeldud kõikjal kaasas kandmiseks on üllatav, et suuremat vastupidavust pakkuvad mudelid ei ole rohkem levinud. 

Acer otsustas nüüd tuua suurema vastupidavuse tavakasutajani ning tõi müügile Enduro Urban N3 mudeli. See on üsna ebatavaline arvuti. Väga tugevaid arvuteid on tehtud aastakümneid, eriti tuntud on siin Panasonicu Toughbook sari. Need on aga suured, rasked ja kohmakad ning tihti kehva ekraaniga.

Aceri uus mudel on aga hoopis teistsugune. See on peaaegu sama õhuke kui tavaline sülearvuti ning ka sarnaselt kerge, kaaludes alla 1,9 kilo. 14“ FHD IPS ekraan on samuti sama, mida kaustatakse tavalises sülearvutites. Ekraan on üsna hea 450-nitise heledusega. See on enam kui piisav tubaseks kasutamiseks, kuid mitte nii hele kui ereda päikesevalguse käes töötamiseks mõeldud Toughbooki 1000-nitine ekraan. Ekraani ümber olev raam on aga vastupidavuse suurendamiseks tehtud laiem, ning see meenutab pigem mõne aasta taguste arvutite disaini. Enduro Urban N3 omab MIL-STD810H ja IP53 sertifikaate. See tähendab, et arvuti on testitud taluma kukkumist ühe meetri kõrguselt betoonile ja peab vastu väiksema koguse vedeliku arvutile sattumisele ning on ka üsna tolmukindel. Enduro Urbani igas nurgas on plastikust tugevdused ning ühenduspesade ees on kummitihenditega katted, mis teevad need veekindlaks. Arvutil on ka valgustusega klaviatuur.

Acer Enduro Urban N3 sülearvuti kasutamine matkal

Aceri Enduro Urban N3 on haruldane just selle poolest, et see on mõeldud mõistliku hinnaga vastupidavat arvutit otsivatele tavakasutajatele. Siin on Acer loonud täiesti uue sülearvutite kategooria, kuna selliseid tugevdatud kestaga ja samas kergeid ning mõistliku hinnaga sülearvuteid turul praegu rohkem ei ole. Tavapäraselt on eriliselt vastupidavana loodud sülearvuti mõeldud paksu  rahakotiga ärikasutajatele, kelle jaoks ei ole hinnaklass ega ka arvuti kaal ja mõõdud niivõrd olulised. Kui soovid arvutit, mis sinuga pikemal reisil või matkal kaasas käiks ning seljakoti loopimise ja ümber läinud tassitäie kohvi või kergema vihmasahmaka muretult üle elaks, siis on just Acer Enduro Urban N3 see arvuti mida valida.

Acer Enduro Urban N3 sülearvuti koos matkavarustusega