Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 4. märts 2024

5 tarvikut beebidele, mida sul on kindlasti vaja

Beebimonitorist, lutipudeli soojendaja ja sterilisaatorini. Need nutikad beebitarvikud muudavad sinu elu mugavamaks.

Ema köögis kasutamas Philips Aventi lutipudeli sterilisaatorit


Beebi sünd toob kaasa suuri muutusi ja väljakutseid. Üheks suurimaks väljakutseks värsketele vanematele on kindlasti beebi söögiaeg ja magamise rutiin.

Õnneks on olemas palju kasulikke lastetooteid, mis muudavad beebide eest hoolitsemise ja toitmise palju kiiremaks ja mugavamaks.

Beebimonitor

Parim abimees sinu meelerahu heaks. Beebimonitori abil saad jälgida beebi und nii kõrvaltoast, rõdult kui ka õuest. Philips Aventi beebimonitorid aitavad jälgida samaaegselt ka toa temperatuuri. Teadupärast ei oska beebid veel nii hästi oma keha temperatuuri reguleerida ja on palju tundlikumad temperatuuri kõikumiste ja niiskuse suhtes. Kohe kui toa temperatuur muutub lapsele ebasoodsaks, saadab beebimonitor sulle teate. Nii ei pea sa iga minuti tagant käima last kontrollimas ja saad südamerahus tegeleda oma igapäevatoimetustega, teades, et sinu beebiga on kõik korras.

Milline beebimonitor valida?

Beebimonitoride valik võib olla kirju, mistõttu mõtle enda jaoks läbi sulle olulised kriteeriumid lähtuvalt sinu vajadustest:
  • Millistes oludes kavatsed beebimonitori kasutada? – Kui plaanid monitori ainult kõrvalruumis kasutada, siis piisab väiksema raadiusega beebimonitorist (kuni 50 m). Kui aga erinevatel korrustel, rõdul või õues, siis tasuks valida juba suurema raadiusega monitor. Võimas Philips Avent Connected beebimonitor võimaldab beebil silma peal hoida kuni 400 m raadiuses ning annab sulle ka märku kui monitor on leviulatusest väljas. Lisaks saad Baby Monitor+ rakenduse abil mugavalt jälgida last oma nutiseadmest, kus iganes sa parasjagu viibid.
  • Kas soovid lisaks helile ka beebit näha? – Kaameraga beebimonitor võimaldab jälgida beebi und nii päeval kui öösel. Philips Avent kaameraga beebimonitorid on varustatud 2,7 - 4,3-tolliste värviliste kaameratega, pakkudes kristallselget pilti nii päeval kui öösel.
  • Milliseid lisafunktsioone sa vajad? – Unelaulud ja rahustav öövalgus on väga head lapse uinutamiseks. Philips Avent beebimonitorid pakuvad ka tähistaeva projektsiooni või soovi korral omaenda häälega laulude salvestamist. Lapse rahustamiseks on hea, kui monitoril on ka kahepoolse suhtluse funktsioon, kust kuuled beebi häält ning saad temaga selle kaudu suhelda. Vahel piisab vaid vanema häälest, et laps saaks taas unne vajuda.
  • Kas piisab vaid vooluvõrgus olevast seadmest? – Võrgutoitel beebimonitor on piisav kui kasutad seadet vaid siseruumides. Juhtmevaba beebimonitor annab aga liikuvust- nii saad lapse koos monitoriga mugavalt õue magama panna.
Philips Avent beebimonitor tähistaeva projektsiooniga

Vali parim rinnapump

Rinnapump annab vabaduse lapse toitmiseks ka siis kui pead ise parasjagu kuskil mujal olema. Otsides parimat rinnapumpa, vaata omadusi nagu pehmed padjad, mis pakuksid mugavust, aku kestvusaega kui oled liikuvam, pumpamise efektiivsust, mürataset ning kasutamise mugavust.

Philips Avent elektriline rinnapump on ülivaikne, kiire ning mugav kasutada. Rinnapump tagab optimaalse piimavoo ja kohandub õrnalt vastavalt nibu suurusele ja kujule. Seadmel on vähe osasid, mis teeb kokkupanemise ja puhastamise lihtsaks, 8 stimuleerimisrežiimi ja 16 pumpamisrežiimi ning pehme silikoonist padi, mis sobib iga kehakujuga.

Naine kasutamas Philips Avent elektrilist rinnapumpa

Lutipudeli soojendaja

Päevadel kui sul on väga kiire või öösel, kus iga uneminut on arvel, tuleb appi lutipudeli soojendaja. Philips Avent lutipudelisoojendaja mitte ainult ei soojenda piima, vaid ka pakendatud beebitoite. Selle nutikas temperatuurikontroll soojendab piima vaid 3 minutiga just õigele temperatuurile. Seade ühildub pea kõikide populaarsete lutipudelite tootjatega. Lisaks soojendamisele saad ka sulatada külmutatud toite.

Lutipudeli sterilisaator

Kuna lastel käib kõik suhu, siis võivad nad ka lihtsasti erinevaid infektsioone saada. Parim viis selle vältimiseks on veenduda, et pudelid ja lutid, mis beebile suhu pannakse on puhtad ja steriilsed.

Kui sa ei soovi kulutada aega luttide ja pudelite kuuma veega keetmisele, siis võiks sinu valik olla Philips Advanced lutipudeli sterilisaator. Seade kasutab puhta auru jõudu, eemaldades nii 99,9% bakteritest ja kuni kuuelt pudelilt korraga. Samal ajal kui seade puhastab pudeleid või lutte, saad sina teha muid toimetusi.

Blender-aurutaja

Tervislik toit on aluseks sinu beebi tervele arengule. Philips Aventi tervisliku beebitoidu valmistaja aitab sul lihtsalt valmistada maitsvaid koduseid toite, mis on kohandatud sinu lapse võõrutusperioodiks. Philips Avent neli-ühes blender-aurutaja samaaegselt aurutab, püreestab, soojendab ja sulatab. Korraga saad valmistada kuni 4 toitu. Seade on kompaktne ja nõudepesumasinas pestav. Nii aurutamine kui püreestamine toimub ühes anumas- nii säästad aega ja tekib vähem segadust köögis. Selleks et sa ei peaks vaevama oma pead, milliseid toite beebile valmistada, on seadmega kaasas ka tervislikud retseptid beebidele.

Beebi kasvatamine on imeline teekond, kus iga abikäsi loeb, et sa saaksid keskenduda vaid kõige olulisemale - oma beebiga koosolemisele ja sideme loomisele. Philips Aventi tooted on loodud mõeldes just sinu ja su beebi vajadustele, pakkudes lahendusi, mis teevad igapäevaelu sujuvamaks ja nauditavamaks. Olgu see siis beebi jälgimine uneajal, toitmise hõlbustamine või toidu valmistamine.