Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Euronics on naiste jalgpalli ametlik toetaja

Partnerluse aluseks on meie ühine usk naiste jalgpalli tohutusse potentsiaali. Euronics soovib panustada mängu arengusse, toetades UEFA plaani muuta jalgpall Euroopa juhtivaks naiskonnaspordialaks.

Eesti Jalgpalli Liidu peasekretäri Anne Rei sõnul on 14.–26. maini Tallinnas, Tartus ja Võrus toimuv suurturniir Eesti jalgpalli jaoks ajalooline – tegemist on esimese korraga, kui Eesti neidude koondis osaleb mõnel UEFA naiste võistlussarja finaalturniiril. „Euronicsi kui turniiri suurtoetaja lisandumine valmistab jalgpalliliidule heameelt, sest see annab olulise panuse nii finaalturniiril osaleva Eesti koondise kui kogu Eesti naiste jalgpalli arengu jaoks ja aitab kaasa turniiri muretumale korraldamisele,“ ütles Anne Rei.

Euronics toetab naiste jalggpalli lepingu sõlmimine
U17 neidude koondis viskamas palle õhku

Euronicsi juhatuse tegevjuhi Aare Koppeli sõnul on Euronics otsustanud sponsoreerida Eestis toimuvat finaalturniiri ja jääda tüdrukute ning neidude jalgpalli toetajaks ka pärast seda. „Eesti Jalgpalli Liit ja jalgpalliklubid teevad igapäevaselt väga tänuväärset tööd laste ja noorte sportimisharjumuste edendamisel ning tulevaste jalgpallurite kasvatamisel. Soovime panustada Eesti noorte liikumisharjumuste kujundamisse ja julgustada nii poisse kui tüdrukuid tegelema just selle spordialaga, mis on neile südamelähedane. Lisaks Euronics Eestile on ka Euronics International sõlminud 2024. aasta lõpuni kokkuleppe UEFA naiste jalgpalli toetamiseks,“ ütles Aare Koppel.