Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

32" Full HD LED LCD-teler, Philips

32" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 32" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 32" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 32" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 32" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 32" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 32" Full HD LED LCD-teler, Philips

32" Full HD LED LCD-teler, Philips

Tootekood: 32PFT6500/12 Tootja: Philips
399.99 €
599.99 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

Rohkem kui vaid hea välimus: 6500-seeria FHD-teler koos Androidiga. Alustame Pixel Precise HD mootori täiuslikust pildist; siis lisame Ambilighti, Netflixi toe, kaasaegse disaini ja ehedad materjalid, et pakkuda teile uudsel tasemel elamust.

Loe edasi

Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

Keskel paiknev kaldasetusega alu
Valisime meie keskel paikneva kaldasetusega aluse alumiseks osaks peene kõrgläikega hõbedase viimistluse ning seejärel ühendasime selle üliõhukese kaldasetusega kaelaga, mis loob kaunilt igasse moodsasse interjööri sulanduva kujundusega teleri.

Tänapäevane kaasaegne disain

Disainitud kaasaegse välimusega, mis sulandub teie interjööriga. Sest teie teler peaks olema sama ilus ka siis, kui see on välja lülitatud.

Kahekülgne Ambilight 2

Te olete loonud kodu, mis on enamat kui vaid maja, miks siis mitte valida ka teler, mis on samuti soe ja kutsuv? Philipsi unikaalne Ambilight tehnoloogia muudab teie ekraani palju laiemaks — ja teie vaatamiskogemuse kaasahaaravamaks — heites kahelt teleri küljelt ulatuslikku valguskuma ümbritsevale seinale. Värvid, erksus ja põnevus kanduvad ekraanilt üle ka teie elutuppa, pakkudes teile erakordset vaatamiselamust.

Natural Motion

Te armastate filme vaadata ja soovite parimat võimalikku pildikvaliteeti. Natural Motion on meie liikumise täiustamise tehnoloogia, mis eemaldab värina ja tagab sujuva liikuva pildi. Filmid lindistatakse 24 kaadriga sekundis, mis tekitab ekraanil väriseva kujutise. Natural Motion suurendab liikumiskaadrite arvu 50 kaadrivahetuseni sekundis. See eemaldab värina ja näete vaid sujuvat ning teravamat pilti.

Micro Dimming Pro

Micro Dimming Pro optimeerib teie teleri kontrastsust keskkonna valgustingimuste põhjal. Valgusandur ja spetsiaalne tarkvara analüüsivad pilti 6400 erinevas piirkonnas, tänu millele naudite võrratut kontrastsust ja pildikvaliteeti ning tõeliselt elutruud visuaalset kogemust - päeval või öösel.

Pixel Precise HD

Pixel Precise HD optimeerib pildikvaliteeti, et edastada kauni kontrastsuse, detailsuse ja sügavusega sujuvaid, kuid teravaid liikuvaid pilte. Saate nautida sügavamaid musti ja säravamaid valgeid toone, elavaid värve ja elutruid nahatoone, justkui oleksite ise kohapeal.

Dual Core + Android

Telerisse paigaldatud Android muudab navigeerimise, rakenduste kasutamise ja videote esitamise ülikiireks, intuitiivseks ja lõbusaks. Android vabastab meie Dual Core protsessori võimsuse, et asjad saaksid tehtud kiiresti ja tõhusalt.

Android

Tänu oma Smart TV Androidoperatsioonisüsteemile naudite kiiret protsessorit ja kasutajasõbralikku liidest. Te ise kontrollite lõputu sisu käivitamist: Google Play™-ist Netflixi, veebibrauseri jpm-ni. Teleris on lihtsalt navigeeritav menüü otselinkidega teie lemmikutele.

Klaviatuuriga kaugjuhtimispult

Haarake juhtimine. Meie täiesti intuitiivsel kaugjuhtimispuldil on olemas kõik tavapärased asjad nagu kursoriklahvid, helitugevuse reguleerimise ja kiirvaliku nupud. Kui pöörate kaugjuhtimispuldi ümber, pääsete ligi täielikule klaviatuurile, et tekstisisestus oleks igas olukorras lihtne. Spotify Connect Hoiate kogu oma lemmikmuusikat telefonis — aga kas seda poleks parem kuulata teleri võimsatest kõlaritest?

Spotify Connect

võimaldab lihtsalt esitada Spotify muusikat telerist, kasutades telefoni Spotify rakendust juhtpuldina. Lihtsalt puudutage esitusnuppu ja muusika lülitub teleri kõlaritesse. Ei mingeid juhtmeid ega segadust: lihtsalt lõõgastuge ja nautige.

Tagasi

 • Ekraan

  ekraani diagonaal 32" / 81 cm
  ekraani tehnoloogia
  LED LCD
  ekraani resolutsioon
  1920x1080 Full HD
  heledus
  350 nitti (cd/m²)
 • Tuuner

  CI (Common Interface) CI+
  tuuner DVB-C
  , DVB-T
  , DVB-T2
 • Funktsioonid

  Smart TV Jah
  Netflix
  Jah
  HbbTV
  Jah
  USB mälupulgale või välisele kõvakettale salvestamise võimalus Jah
  seadmete ühilduvussüsteem EasyLink
 • Pildiparandus / täiustus

  Televiisori taustvalgustus Ambilight 2
  pildiparanduse süsteemid Natural Motion, 500 Hz Perfect Motion Rate, Pixel precise HD, Micro Dimming Pro
 • Heli

  heli võimsus (RMS)
  20 W
  helitehnoloogiad Incredible Surround, Clear Sound, Auto Volume Leveller, Smart Sound, Triple Surround
 • Liidesed

  HDMI 4 tk
  kõrvaklappide väljund Jah
  LAN (võrguliides, RJ45) Jah
  optiline väljund Jah
  USB-A 2.0
  3 tk
 • Mõõtmed

  kaal
  6,8 kg
  kaal ilma jalata 5,3 kg
  laius 72,7 cm
  kõrgus 48,6 cm
  sügavus 19,8 cm
  kõrgus ilma jalata 42,5 cm
  sügavus ilma jalata 6,4 cm
  VESA kinnituse suurus 100 x 100
 • Üldised parameetrid

  tootja Philips
  energiaklass
  A+
 • Tarkvara

  operatsioonisüsteem
 • Lingid

Tagasi

Tagasi

energy-label

Täpsemalt:

A+Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+ (kõige energiasäästlikum) kuni F (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

Aastane energiatarbimine.
Aastane energiatarbimine sisselülitatud seisundis, väljendatud kilovatt-tundides aasta kohta.

81/32
Ekraani diagonaal.
Ekraani nähtava osa diagonaal sentimeetrites ja tollides.

Elektritarbimine.
Sisselülitatud seisundis elektritarbimine vattides.

Väljalülitatud seisund.
Kuvatakse televiisorite puhul, millel on selgesti nähtav lüliti, mis väljalülitatud asendisse viimisel lülitab televiisori seisundisse elektritarbimisega mitte üle 0,01 W.

Väljalülitatud seisund.
Kuvatakse televiisorite puhul, millel puudub selgesti nähtav lüliti, mis väljalülitatud asendisse viimisel lülitab televiisori seisundisse elektritarbimisega mitte üle 0,01 W.

Tagasi