Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
5.1 soundbar Harman/Kardon Omni Bar+
  • 5.1 soundbar Harman/Kardon Omni Bar+
  • 5.1 soundbar Harman/Kardon Omni Bar+
  • 5.1 soundbar Harman/Kardon Omni Bar+
  • 5.1 soundbar Harman/Kardon Omni Bar+

5.1 soundbar Harman/Kardon Omni Bar+

Tootekood: HKOMNIBARPLBLKEU Tootja: Harman/Kardon

Toode pole jaekauplustest saadaval

Harman Kardon Omni Bar+ ühendamiseks on vaja sul kõigest ühte kaablit ja nii lihtsalt ongi see ühendatud sinu teleriga. Juhtmevaba muusikasüsteemi ühendamine oma kodus pole kunagi varem olnud nii lihtne!

Koos Omni Bar+ soundbariga on sul mugav juurdepääs voogedastusteenustele nagu Spotify Connect ja sellesse on integreeritud ka Chromecast. Dolby Digital ja juhtmevaba bassikõlar loovad sinu koju tõelise meelelahutuskeskuse! Multiroom funktsiooniga saad süsteemi ühendada ka teiste Omni+ kõlaritega ning nii voogedastada juhtmevabalt muusikat kõikjal oma kodus.

Loe edasi

Kõrvkvaliteetne heli sinu teleri jaoks
Omni Bar+ ja selle bassikolar loovad kõigest ühe HDMI-kaabliga sinuga teleriga koostöös vapustava meelelahutuselamuse!

Juhtmevaba muusika igas toas
Voogedastada parimat muusikat mugavalt kõikide Harman Kardon Omni+ juhtmevabade kõlarite vahel. Täida kogu maja samade rütmidega või lase igas toas kostuda erineval muusikal, valik on sinu.

Mitmekanaline ruumiline heli
Harman Kardon Omni Bar+ toetab täielikult 5.1 ruumilist heliesitust. Nüüd saad mugavalt seadistada mitmekanalise kodukino süsteemi vaid ühe kaabliga.

Esita laule Spotifyst kasutades rakendust juhtpuldina
Voogedasta oma lemmiklaule ja esitusloendid juhtmevabalt kasutades Spotify Connecti ja Spotify rakendus oma juhtpuldina.

Voogedasta juhtmevabalt muusikat oma nutiseadmest koos Chromecastiga
Integreeritud Chromecast annab sulle võimaluse esitada juhtmevabalt oma nutitelefonis leiduvat lemmikmuusikat, raadiojaamu ja podcaste.

24bit/192kHz HD heli voogedastused läbi digitaal- ja analoogühenduste
Harman Kardon Omni Bar+ toetab 24bit/192kHz HD heli voogedastusi. Naudi suurepärast helikvaliteeti, mis on oluliselt detailsem kui näiteks CD-lt esitatav muusika.

Lihtne seadistamine ja juhtimine koos Harman Kardon Controller rakendusega
Soundbari ja bassikõlari seadistamine on lihtne ja intuitiivne tänu Harman Kardon Controller nutirakendusele. Sammhaaval juhendid süsteemi paigaldamiseks ja ühendamiseks aitavad sul kiiremini alustada suurepärase heli nautimist.

Kahesageduslik WiFi ja 802.11ac võrgustandardi tugi
Omni Bar+ toetab uusimat 802.11ac juhtmevaba võrkustandardit ja kahesageduslikku ühendamist (2.4GHz ja 5GHz). Tulemusena on tagatud töökindlam ja stabiilsem ühendus.

Voogedastused HDMI, optilise kaabli, Bluetoothi või AUXi kaudu
Ühenda soundbar kõikide sobivate seadmetega kasutades Blutoothi, optilist- või HDMI-kaablit või AUX sisendit. Multiroom funktsionaalsus edastab juhtmevabalt automaatselt heli teistese Omni+ kõlaritesse üle kogu maja.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud