Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Soundbar 3.1 Denon HEOS
  • Soundbar 3.1 Denon HEOS
  • Soundbar 3.1 Denon HEOS
  • Soundbar 3.1 Denon HEOS
  • Soundbar 3.1 Denon HEOS

Soundbar 3.1 Denon HEOS

Tootekood: HEOSBARBUNDLE Tootja: Denon

Toode pole jaekauplustest saadaval

Selle soundbari võid paigutada teleri ette lauale või seinale ning saad alati nautida suurepärase heliesitusega oma lemmikfilme ja voogedastada muusikat. Lisa oma telerile ka väärikas heli ja täida kogu elutuba kõige kaasahaaravamate efektidega.

Soundbari neli HDMI 4K liidest annavad võimaluse kasutada seda helisüsteemi mitme erineva seadmega ja Denonile kohaselt saad HEOS-seeria kõlaritega juhtmevabalt voogedastada parimat muusikat. HEOS bassikõlariga listakse sinu esitustele ka madalam dimensioon, mis oma sügava bassiga teeb nauditavast meelelahutusest täiesti unustamatu kogemuse.

Loe edasi

Lihtne paigaldus
Soundbari paigaldamine ja juhtimine on lihtne - ühenda HEOS soundbar teleriga kasutades HDMI ARC sisendeid ja juba paari minuti pärast oledki valmis. Heliomadusi saad juhtida HEOS App rakendusega ning kõlarit kontrollida isegi teleripuldiga.

HEOS
HEOS-seeria kõlareid võid omavahel ühendada ja nii tõsta oma kuulamiskogemuste kvaliteeti. Näiteks on sul võimalus voogedastada igasse ruumi erinevat muusikat või kõlareid koduvõrku ühendades täita kogu majapidamine samade rütmidega. Muusika esitamine on lihtne kasutades Bluetooth ühendust ja kogu kontroll süsteemi üle on intuitiivse HEOS App rakendusega eriti mugav.

4K Ultra HD
Tänu uusimatele HDMI standarditele on HEOS soundbar ka tulevikukindel lahendus. Neli HDMi 2.0a/HDCP 2.2 sisendit tagavad selle, et saaksid oma filme nautida Ultra HD 4K kvaliteedis. Kui sinu teleril on piiratud võimalused 4K seadmete ühendamiseks siis ära muretse, lihtsalt ühenda need seadmed otse soundbari.

Mitmekanaliste esituste tarbeks on HEOS soundbaril ka parimate formaatide tugi koos Dolby TrueHD ja DTS-HD Master Audioga. HEOS AVR toetab samuti ka HDR ja Dolby Vision signaali, mis muudab sinu vaatamiskogemuse koos parema kontrasti ja värvidega veelgi lummavamaks.

Jaga oma lemmikmuusikat kõikjal
HEOS helisüsteemis saad mugavalt esitada oma isiklikke muusikakogumikke. See toetab kõigi populaarsemaid voogedastusteenuseid ja kogu süsteemi juhtimine on HEOS App rakenduse abil erakordselt lihtne. Kõik suuremad teenused on täielikult integreeritud. Lihtsalt vali meeleolu loomiseks õige žanr ja lõõgastu.

Võimas bassiga
HEOS bassikõlar lisab sinu esitustele olulise dimensiooni ja seda juhtmevabalt. Kõlari võimendi ja optimiseeritud kõlarielemendid töötavad suurepärases harmoonias kõikide HEOS seeria kõlaritega.

Soundbar Denon HEOS Bar (Tootekood: HEOSBARBKE2)

Bassikõlar Denon HEOS Bar soundbarile (Tootekood: HEOSSUBWOOFERSBKE2)

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud