40" Full HD LED LCD-teler, Sony
Spetsifikatsioon
Tootekood: KDL40R550CBAEP Tootja: Sony
Suurepärane meelelahutus
Loe edasi
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis
Spetsifikatsioon
  • Ekraan
    ekraani diagonaal 40" / 102 cm
    ekraani tehnoloogia
    LED LCD
    ekraani resolutsioon
    1920x1080 Full HD
    ekraani valgustus äärtest
  • Funktsioonid
    USB mälupulgale või välisele kõvakettale salvestamise võimalus Jah
    seadmete ühilduvussüsteem BRAVIA Sync
  • Pildiparandus
    pildiparanduse süsteemid Motionflow XR 100Hz, 24p True Cinema, Advanced Contrast Enhancer
  • Heli
    heli võimsus (RMS)
    10 W
    helitehnoloogiad S-MASTER, Dolby® Digital
  • Liidesed
    HDMI 2 tk
    kõrvaklappide väljund Jah
    optiline väljund Jah
    LAN (võrguliides, RJ45) Jah
    USB-A 2.0
    2 tk
    WiFi Jah
  • Mõõtmed
    kaal
    8,7 kg
    kaal ilma jalata 8,1 kg
    laius 92,4 cm
    kõrgus 58 cm
    sügavus 16,6 cm
    kõrgus ilma jalata 54,6 cm
    sügavus ilma jalata 6,5 cm
  • Üldine parameeter
    energiaklass
    A+
    tootja Sony
  • Lingid
Arvustused
Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.
Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.
Hetkel arvustused puuduvad.
Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.
Energiamärgis
energy-label
Täpsemalt:
A+Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Aastane energiatarbimine.
Aastane energiatarbimine sisselülitatud seisundis, väljendatud kilovatt-tundides aasta kohta.
102/40
Ekraani diagonaal.
Ekraani nähtava osa diagonaal sentimeetrites ja tollides.
Elektritarbimine.
Sisselülitatud seisundis elektritarbimine vattides.
Väljalülitatud seisund.
Kuvatakse televiisorite puhul, millel on selgesti nähtav lüliti, mis väljalülitatud asendisse viimisel lülitab televiisori seisundisse elektritarbimisega mitte üle 0,01 W.
Väljalülitatud seisund.
Kuvatakse televiisorite puhul, millel puudub selgesti nähtav lüliti, mis väljalülitatud asendisse viimisel lülitab televiisori seisundisse elektritarbimisega mitte üle 0,01 W.