Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

 >   > 
Tootekood: WCR890WPS+TCR870WP

Pesumasin + kuivati Miele (9 kg / 9 kg)

1666
Boonus

Pesumasin + kuivati Miele (9 kg / 9 kg)

Pikenda kindlustunnet kuni 4 aastani

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Pesumasin
• MTouch – juhtimine vahetult nuppude või lihtsa libistamisega
• Parim vedela pesuvahendi süsteem nupuvajutusega – TwinDos
• Enam kiiremini puhtaks ei saa – QuickPowerWash
• Tark pesuhooldus – WiFiConn@ct
• 50% vähem triikimist + laialdased kasutusvõimalused – SteamCare

Kuivati
• MTouch” – juhtimine vahetult nuppude või lihtsa libistamisega
• Sääst kogu kuivati tööea jooksul – EcoDry-tehnoloogia
• Vähem triikimist tänu “SteamFinishile”
• Eriti suur täitekogus 1–9 kg
• Tark pesuhooldus – WiFiConn@ct

Lisainfo
Toode on saadaval jaekauplustes üksikutes kogustes.
Kui soovite seda osta e-poest, palun küsige saadavust.

Saadavus kauplustes

 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja arvusta
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Tarvikud
 • Saadavus kauplustes
 • Arvustused
 • Lingid

Pesumasin + kuivati Miele (9 kg / 9 kg)

Pesumasin + kuivati Miele (9 kg / 9 kg)

WWV980WPS+TWV680WP

4598 € Norm hind 4798 €

Kuumakse alates153 €

 • g
 • c

Lisa korvi

Pesumasin

CapDosing
Spetsiaalsete programmide jaoks välja töötatud kergesti kasutatavad Miele dooside kapslid pannakse pehmendaja sahtlisse. Seade lisab kapsli sisu automaatselt ja õigel hetkel pesemisprotsessi. Saadaval on 6 spetsiaalset pesemisvahendit: Sport (spordiriietus), Down (suled), Outdoor (õueriided), WoolCare (villa hooldus), SilkCare (siidi hooldus), Proofing agent (vett tõrjuv vahend) ja 3 pehmendajat (Aqua, Nature, Cocoon) ning Booster (vahend püsivate plekkide puhastamiseks).

TwinDos
TwinDos pakub täisautomaatseks doseerimiseks kaht võimalust: võite valada vedelat pesemisvahendit või pehmendajat komplekti kuuluvatesse sahtlitesse vastavalt vajadusele või kasutada Miele pakutavaid kahe faasi süsteemi vahendeid. Suurema pesemistõhususe saavutamiseks lisab TwinDos õigel hetkel pesuvahendi UltraPhase1 ja UltraPhase2 sahtlist. Nii värvilise kui ka valge pesu korral saavutab TwinDosi kahe faasi süsteem tõhusama puhastamise ja pakub parimat turul kättesaadavat vedela pesemisvahendi süsteemi ühe nupuvajutusega.

Emailitud esikülg
Mitte ainult silmadele. Emailitud esikülg on kriimustus-, happe- ja korrosioonikindel ning kergelt puhastatav.

"Waterproof"-süsteem ("WPS")
Kahekordne peab paremini vastu: lekke korral peatab kahekordne magnetventiil otse kraani juures vee juurdevoolu.

ProfiEco mootor
Tugev ning säästlik: Miele ProfiEco mootoritega pesed pesu võimsalt, vaikselt ja energiasäästlikult. Pidev.

QuickPowerWash
Kiirelt ja põhjalikult puhas pesu vähem kui 1 tunniga.

“WiFiConn@ct”
Kergesti internetti: Plug&Play kaudu saate internetti ning Miele rakendusega saate nii teel olles kui kodus nautida paljusid eeliseid.

"MultiLingua"
Multitalent: ekraanil saate seadistada eri keeli, et saaksite kogu infost täpselt aru.

Kuivati

Mugav ebemefilter
Aruka Miele ebemefiltriga pääsed igaveseks tüütutest tupsudest. Ebemefilter on ka väga mugav. Kui kuvatakse teade "Puhastage õhuteed"", saab Miele ebemefiltri lihtsalt ettepoole tõmmates eemaldada. Eriti sile sõelpind muudab puhastamise meeldivalt lihtsaks. Ebemefilter ja pesu ei puutu kunagi kokku – nii püsib pesu alati pusavabana.

Integreeritud kondensatsioonivee ärajuhtimine
Kõigile Miele kondenseerivatele kuivatitele, ka soojuspumbaga kuivatitele, on integreeritud vooliku kerimissüsteemiga varustatud kondensvee äravool. Nii saad kondensvee otse pesuvanni või sifooni pumbata ja kondensvee mahutit pole vaja tühjendada.

Viitstart ja mahaloenduri indikaator
Viitstardiga saad vabalt valida, millal järgmine kuivatiprogramm peaks käivituma. Eriti kasulik on see siis, kui soovid kasutada elektrivoolu öötariifi või kui programm peab lõppema kindlaks ajaks, nt kui tuled töölt koju. Võid programmi käivituse programmeerida kuni 24 tundi ette. Peale selle näed ekraanilt, millal käimasolev programm lõpetab.

Trumlivalgustus
Kõik Miele kuivatid on varustatud trumlivalgustusega, paljud isegi LED-lampidega, mida pole vaja hooldada. Need valgustavad Miele kärjepinnaga trumlit nii ideaalselt, et seadme tühjendamisel ei jää enam ükski pesuese kahe silma vahele. Lihtsalt meeldiv ja silmale ilus vaadata!

SteamFinish
Kui triikimine ei kuulu Sinu lemmiktegevuste hulka, hakkad Sa auruga silumise programmi armastama. Kuivatamise alguses pihustatakse peenelt udune vesi kärjepinnaga trumlisse ja soojendatakse kuivatusõhuga. Tekkiv aur läbib tekstiilikiud ja silub nähtavalt Sinu pesu. Seetõttu on triikimine lihtsam ja kiirem või täiesti ebavajalik.

Perfect Dry
Selle patenditud süsteemi abil saab Sinu pesu ülitäpselt kuivaks ka eriti kareda vee puhul. Perfect Dry funktsioonita seadmete puhul pole sugugi iseenesestmõistetav, et vee karedusaste mõjutab jääkniiskuse mõõtmist ja seega kuivatustulemust. Perfect Dry tagab täpse kuivatuse vastavalt Sinu vee tegelikule karedusele. Nii saavutad alati täpselt soovitud kuivatusmäära.

Emailitud esikülg
Nagu vaid üksikud elektriliste kodumasinate tootjad, katab Miele kõik pesumasinate, pesukuivatite ja pesumasin-kuivatite esiküljed emailkattega. Kvaliteetne emailkate on kriimustus-, korrosiooni-, happe- ja pesuveekindel, hõlpsalt puhastatav ja kestva värviga.

Parimad müranäitajad
Miele soojuspumbaga kuivati korpuse ja õhukanalite konstruktsioon tagab minimaalse voolu- ja vibreerimismüra. Kuivati töö ei sega Sind ega teisi. Lisaks on valitud mudelitel eriprogramm "Eriti vaikne", mis kuivatab pesu veelgi vaiksemalt.

Parim kondenseerimismõju
Tähtis trummelkuivati kvaliteedikriteerium on tihendatus. Mida vähem niiskust-soojust seadme kuivatusõhust paiskub, seda suurem on kondenseerumistõhusus. Peale selle on suur niiskusekadu kinnistes ruumides ebameeldiv-seintel võib kondensatsioonivesi tekitada hallituset ja kahjustada ehitist. Miele trummelkuivatiga saavutad parima tihedusväärtuse ja seeläbi kõrgeima kondenseerumistõhususe klassi.

EcoFeedback
EcoFeedbacki funktsioon aitab Sul võimalikult säästlikult kuivatada. Enne starti saad prognoosi energiatarbimise kohta valitud programmis. Kuivatamise ajal ja järel kuvatakse tegelik tarbimine, mis võib olenevalt laadungist erineda. Konkreetsete andmete põhjal saad keskkonda ja raha säästa. Kuvatakse ka filtrite määrdumine, sest puhas kiufilter säästab energiat.

Energiatõhusus
Nii keskkonnasõbralikud võivad pesukuivatid olla: kõik “Miele” soojuspumbaga kuivatid saavutavad vähemalt energiatõhusklassi A++, parimad on isegi 10% võrra säästlikumad kui parima energiatõhusklassi A+++ piirväärtus (24). See on hea rahakotile ja tähendab Sinu jaoks pesu kuivatamist puhta südametunnistusega.

"ProfiEco"-mootor
Miele kuivatitega koged eriliselt võimsaid mootoreid - väga efektiivseid püsimagnetmootoreid. Suurema mõjuga on nad eriti säästlikud. Peale selle töötavad nad kulumiskindlalt - täpselt Miele seadmetele omaselt pika tööeaga.

Ooteajaga soojusvaheti
Miele soojuspumbakuivatis kaitstakse soojusvahetit tõhusa filtrisüsteemiga, mistõttu ei ole seda vaja puhastada. Nii tagatakse jätkuvalt väike energiatarbimine seadme kogu tööea jooksul.

EcoDry tehnoloogia
“Miele” “EcoDry” tehnoloogia tagab püsivalt madala energiakulu ja lühikesed kuivatamisajad. Tänu patenteeritud1 “Miele” filtrisüsteemi ja hooldusvaba soojusvaheti efektiivsele koostööle pole ebemetel mingit võimalust soojusvahetit kahjustada ja seeläbi seadme võimsust pikapeale nõrgendada.

Intelligentne trumli tagurpidi pöörlemine
Miele kuivati muudab erandlikel juhtudel trumli pöörlemiskiirust. Nii ei moodustu pesupuntraid, pesu kuivab ühtlaselt ja ei lähe kortsu.

Kortsumiskaitse
Kui tekstiile kohe programmi lõppedes välja ei võeta, siis tagab kortsumisvastane kaitse pesu regulaarse kohevdamise ja kortse ei teki.

Kärgstruktuuriga trummel
Tänu ainulaadsele kärjestruktuurile veab pöörlev trummel pesu edasi üles. Pesu hõljub kauem soojas õhuvoos ja kuivab ühtlasemalt. Üksikute kärgede süvendites tekkiv õhkpadi püüab pesu õrnalt kinni. Tekstiile koheldakse oluliselt säästvamalt ja pärast kuivatamist on vähem kortse. Seda kergem on triikida.