Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: TCE530WP

Kuivati Miele Active Plus (8 kg)

333
Boonus

Kuivati Miele Active Plus (8 kg)

• Sääst kogu kuivati tööea jooksul – EcoDry-tehnoloogia
• Lõhnav pesu, nii nagu Sulle meeldib – FragranceDos
• Kõigi tekstiilide ülitäpne kuivatamine – funktsioonPerfect Dry
• Parim kaitse toale ja mööblile – parim kondenseeriv mõju
• Sõrmeotsaga lihtne juhtimine – DirectSensor

Lisainfo
A+++
 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja arvusta
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Tarvikud
 • Arvustused
 • Lingid
 • Energiamärgis

Kuivati Miele (8 kg)

Kuivati Miele (8 kg)

TSB143WP

A++

899.99 € Norm hind 999.99 €

 • g
 • c

Küsi toote saadavust

Mugav ebemefilter
Aruka Miele ebemefiltriga pääsed igaveseks tüütutest tupsudest. Ebemefilter on ka väga mugav. Kui kuvatakse teade "Puhastage õhuteed"", saab Miele ebemefiltri lihtsalt ettepoole tõmmates eemaldada. Eriti sile sõelpind muudab puhastamise meeldivalt lihtsaks. Ebemefilter ja pesu ei puutu kunagi kokku – nii püsib pesu alati pusavabana.

Integreeritud kondensatsioonivee ärajuhtimine
Kõigile Miele kondenseerivatele kuivatitele, ka soojuspumbaga kuivatitele, on integreeritud vooliku kerimissüsteemiga varustatud kondensvee äravool. Nii saad kondensvee otse pesuvanni või sifooni pumbata ja kondensvee mahutit pole vaja tühjendada.

Viitstart ja mahaloenduri indikaator
Viitstardiga saad vabalt valida, millal järgmine kuivatiprogramm peaks käivituma. Eriti kasulik on see siis, kui soovid kasutada elektrivoolu öötariifi või kui programm peab lõppema kindlaks ajaks, nt kui tuled töölt koju. Võid programmi käivituse programmeerida kuni 24 tundi ette. Peale selle näed ekraanilt, millal käimasolev programm lõpetab.

Trumlivalgustus
Kõik Miele kuivatid on varustatud trumlivalgustusega, paljud isegi LED-lampidega, mida pole vaja hooldada. Need valgustavad Miele kärjepinnaga trumlit nii ideaalselt, et seadme tühjendamisel ei jää enam ükski pesuese kahe silma vahele. Lihtsalt meeldiv ja silmale ilus vaadata!

FragranceDos
Viies meelelises variandis "Miele" lõhnapudelitega annad pesule kuivatamise ajal oma isikliku lemmiklõhna. "Miele" laseb lõhnu toota Lõuna-Prantsusmaa perekonnaettevõttes, kus luuakse lõhnu juba aastast 1871. Patenditud protsessiga tagavad sealsed parfüümitootjad väärtuslike lõhnaessentside säilimise. Tulemus: meeldivalt värske ja loomulik pesulõhn kuni neljaks nädalaks.

Perfect Dry
Täpne kuivatamine tänu katlakivi sensorile: Patenditud Perfect Dry-süsteemi abil saab Sinu pesu ülitäpselt kuivaks ka eriti kareda vee puhul. Kuivatite puhul pole see sugugi iseenesestmõistetav, sest vee karedusaste mõjutab jääkniiskuse mõõtmist ja seega kuivatustulemust. Katlakivi sensoriga Perfect Dry tuvastab vee tegeliku kareduse ning tagab vastavalt sellele täpse kuivatuse. Sinu pesu ei kuivatata liiga kaua ega jää ka niiskeks. Nii saavutad alati täpselt soovitud kuivatusmäära.

Emailitud esikülg
Nagu vaid üksikud elektriliste kodumasinate tootjad, katab Miele kõik pesumasinate, pesukuivatite ja pesumasin-kuivatite esiküljed emailkattega. Kvaliteetne emailkate on kriimustus-, korrosiooni-, happe- ja pesuveekindel, hõlpsalt puhastatav ja kestva värviga.

Parimad müranäitajad
Miele soojuspumbaga kuivati korpuse ja õhukanalite konstruktsioon tagab minimaalse voolu- ja vibreerimismüra. Kuivati töö ei sega Sind ega teisi. Lisaks on valitud mudelitel eriprogramm "Eriti vaikne", mis kuivatab pesu veelgi vaiksemalt.

Parim kondenseerimismõju
Tähtis trummelkuivati kvaliteedikriteerium on tihendatus. Mida vähem niiskust-soojust seadme kuivatusõhust paiskub, seda suurem on kondenseerumistõhusus. Peale selle on suur niiskusekadu kinnistes ruumides ebameeldiv - seintel võib kondensatsioonivesi tekitada hallituset ja kahjustada ehitist. Miele trummelkuivati saavutab parima tihedusväärtuse ja seeläbi kõrgeima kondenseerumistõhususe klassi.

Energiatõhusus
Trummelkuivatid võivad olla nii keskkonnaohutud: enamik Miele soojuspumbaga trummelkuivateid saavutavad energiatõhususklassi A++. Eriti efektiivse Miele ProfiEco mootoriga ja reguleeritud kompressoriga seadmed töötavad veel säästlikumalt ning liigitatakse lausa energiatõhususklassi A+++. See on hea rahakotile ja Sinu jaoks tähendab see pesu kuivatamist süümepiinadeta.

Ooteajaga soojusvaheti
Miele soojuspumbakuivatis kaitstakse soojusvahetit tõhusa filtrisüsteemiga, mistõttu ei ole seda vaja puhastada. Nii tagatakse jätkuvalt väike energiatarbimine seadme kogu tööea jooksul.

EcoDry tehnoloogia
"Miele" "EcoDry" tehnoloogia tagab püsivalt madala energiakulu ja lühikesed kuivatamisajad. Tänu "Miele" filtrisüsteemi ja hooldusvaba soojusvaheti efektiivsele koostööle pole ebemetel mingit võimalust soojusvahetit kahjustada ja seeläbi seadme võimsust pika peale nõrgendada. "EcoDry" tehnoloogiaga töötavad "Miele" soojuspumbaga kuivatid alati säästlikult – kogu seadme tööea jooksul.

Intelligentne trumli tagurpidi pöörlemine
Miele kuivati muudab erandlikel juhtudel trumli pöörlemiskiirust. Nii ei moodustu pesupuntraid, pesu kuivab ühtlaselt ja ei lähe kortsu.

Kortsumiskaitse
Kui tekstiile kohe programmi lõppedes välja ei võeta, siis tagab kortsumisvastane kaitse pesu regulaarse kohevdamise ja kortse ei teki.

Kärgstruktuuriga trummel
Tänu ainulaadsele kärjestruktuurile veab pöörlev trummel pesu edasi üles. Pesu hõljub kauem soojas õhuvoos ja kuivab ühtlasemalt. Üksikute kärgede süvendites tekkiv õhkpadi püüab pesu õrnalt kinni. Tekstiile koheldakse oluliselt säästvamalt ja pärast kuivatamist on vähem kortse. Seda kergem on triikida.