Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: KM6212

Integreeritav keraamiline pliidiplaat Miele

292
Boonus

Integreeritav keraamiline pliidiplaat Miele

• Intuitiivne kiirvalik igale arvureale – DirectSelection (otsevalik)
• Ahvatlev disain – 764 mm laiune koos ümbritseva raamiga
• Eriti paindlik – sisaldab 4 keeduala 1 praadimis- ja 1 Vario-ala
• Võrreldamatult kiire tänu 1 ExtraSpeed-keedualale
• Ühendus õhupuhastiga läbi Con@ctivity 2.0 automaatse funktsiooni

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Integreeritav keraamiline plidiplaat Miele

Integreeritav keraamiline plidiplaat Miele

KM6542FL

999.99 €

Kuumakse alates34 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Otsevalik
Keskse numbrireaga juhid kõiki keedutsoone. Võimsusastmeid ja aegu saab valida otse, kiirelt ja vaistlikult. Eriti mugav: Aegade ja taimeri lihtne seadistamine.

Con@ctivity 2.0
Keskendu tänu tulevikukindlale automaatika funktsioonile Con@ctivity 2.0 täielikult söögitegemisele. Con@ctivity 2.0 kohaldab auruti sisse- ja väljalülitamisel ka õhupuhasti imemisvõime automaatselt vastavalt keedualal toimuvale ja hoolitseb nii meeldiva ruumikliima eest. Süsteemi Con@ctivity 2.0 abil suhtlevad õhupuhasti ja pliidiplaat teineteisega raadio teel. TempControl-pliidiplaadid ei vaja täiendavat raadiopulka.

Stop & Go
Uksekell kõlas? Stop&Go-funktsiooni abil saab vähendada kõik keedualad ühe nupuvajutuse abil 1. võimsusastmele. Nii saad pliidi lühiajaliselt jätta järelevalveta ilma, et peaksid kartma ülekeemist või kõrbemist. Kui pöördud keedualade juurde tagasi, taastatakse uue klahvivajutusega eelnevalt seadistatud võimsusastmed.

Automaatne kiirkuumutus
See Miele automaatikaandur reguleerib algse suure võimsuse (kiiremaks keemahakkamiseks) pärastpoole (vähendatud kuumus edasikeetmiseks) automaatselt väiksemaks. Sa ei pea enam meeles pidama kuumust vähendada ja toidud ei kõrbe enam põhja. Peale selle säästab ka energiat.

Individuaalsed seadistusvõimalused
Pliidiplaatide algseadistused on individuaalsete vajadustega hõlpsalt kohandatavad. Nii on nt puutetundlike klahvide reageerimiskiirus muudetav.

Taimer
Pliidiplaadi taimer aitab Sul iga päev köögis midagi põnevat valmistada. Olenevalt mudelist saad näiteks seadistada keedutsoonide töö kestuse, nii et need lülituvad automaatselt välja või saad kasutada taimerit sõltumatult pliidiplaadi funktsioonidest.

Lisakiirus
Miele elektrilised ExtraSpeed-keedupinnad on kõige kiiremad elektrilised keedupinnad maailmas. Tänu Miele uuenduslikule ja eksklusiivsele kolmeosalisele tehnoloogiale säästate toiduvalmistamisel Miele ExtraSpeed-keedupindadega ajaliselt kuni 35%. Selle muudavad võimalikuks nutikas kiirendamine, küttekehade suuremad võimsused ja tõhus temperatuuri jälgimine.

Paindlik keedualade kujundus
Miele pliidiplaatidel on eri suuruse ja kujuga keedualad või põletid. Nii saad iga kujuga anuma ja panni optimaalsesse kohta asetada. Paljud pliidiplaadid pakuvad ka lisaks suuri laiendatavaid tsoone.

Jääksoojuse näidik
Miele pliidiplaatidel on iga keeduala jaoks olemas jääksoojuse indikaator. See tuletab meelde, et Sa ei puudutaks veel kuuma keedutsooni ega asetaks sellele kuumustundlikke esemeid. Samuti võimaldab see jääksoojust sihipäraselt kasutada ja säästa energiat.

Turvaväljalülitus
Iga võimsusastme puhul on kindlaks määratud maksimaalne töökestus. Kui keedutsoon töötab ebatavaliselt pikka aega (vt tabelit) ühel ja samal võimsusastmel, lülitub ta automaatselt välja.

Lukustusfunktsioon ja kasutuslukk
Lukustusfunktsioon takistab tahtmatut võimsusastme reguleerimist toiduvalmistamise ajal. Süsteemi lukk seevastu kaitseb ettenägematu või lubamatu sisselülitamise eest nt laste poolt. Nimetatud funktsiooni saab aktiveerida välja lülitatud pliidiplaadilt.

Ülekuumenemiskaitse ja järelevalve
Iga keeduala on varustatud ülekuumenemiskaitsmega. See lülitab keedutsooni kütte liiga pika koormuse puhul automaatselt välja, enne kui keraamiline klaas või muud seadme elemendid ülekuumenevad. Kui aga pliidiplaadi kasutataval pinnal on esemeid või vedelikku, lülitub keedupind samuti automaatselt välja. Nii oled igal juhul võimsuse soovimatu kasutuse eest kaitstud.

Energiatõhusus kõigil aladel
Miele pliidiplaatidega ei säästa Sa üksnes aega, vaid ka elektrienergiat. Näiteks vajab Miele induktsioonpliidiplaat võrreldes kiirgusküttega pliidiplaadiga söögivalmistamisel kuni 30% vähem elektrienergiat. Aga ka Miele elektrilised pliidiplaadid oskavad energiat sihipäraselt kasutada: kiirfunktsioon ExtraSpeed ei kasuta hoolimata 35% kiiremast keemahakkamisajast rohkem energiat kui traditsiooniline HiLight-pliidiplaat.