Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: 07702370

Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele

333
Boonus

Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele

• Lihtne käsitseda tänu süsteemile EasyControl Plus taimeriga
• Ahvatlev disain – 614 mm laiune koos ümbritseva raamiga
• Eriti paindlik – 4 keedualaga 1 keedu-/praadimisala
• Lühim eelküpsetusaeg tänu TwinBoosterile
• Alati laitmatud road tänu soojashoidmise funktsioonile

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele

Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele

KM7404FX

899 € Norm hind 1099 €

Kuumakse alates30 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Lihtsasti hooldatav klaaskeraamika
Keraamilist klaasi on tõeliselt lihtne puhastada. Siledalt pealispinnalt saab pritsmeid ja muud mustust eemaldada kiirelt ja hõlpsalt. Eriti lihtne on see induktsioonpliidiplaadi puhul, mille pealispind jääb suhteliselt jahedaks ja nii ei kõrbe peaaegu midagi selle külge kinni.

Soojashoidmise funktsioon
Selle funktsiooni abil saad roogi olenemata kogusest ideaalselt soojana hoida. Potipõhja temperatuuri nutikas jälgimine tempereerib toidud serveerimiseks õigesti, ilma neid põhja kõrvetamata. Nii saad pühenduda täielikult ülejäänud menüü ettevalmistamisele.

Automaatne kiirkuumutus
See Miele automaatikaandur reguleerib algse suure võimsuse (kiiremaks keemahakkamiseks) pärastpoole (vähendatud kuumus edasikeetmiseks) automaatselt väiksemaks. Sa ei pea enam meeles pidama kuumust vähendada ja toidud ei kõrbe enam põhja. Peale selle säästab ka energiat.

Individuaalsed seadistusvõimalused
Pliidiplaatide algseadistused on individuaalsete vajadustega hõlpsalt kohandatavad. Nii on nt puutetundlike klahvide reageerimiskiirus muudetav.

Paindlik keedualade kujundus
Miele pliidiplaatidel on eri suuruse ja kujuga keedualad või põletid. Nii saad iga kujuga anuma ja panni optimaalsesse kohta asetada. Paljud pliidiplaadid pakuvad ka lisaks suuri laiendatavaid tsoone.

Taimer muudab küpsetamise lihtsamaks
Pliidiplaadi taimer aitab Sul iga päev köögis midagi põnevat valmistada. Olenevalt mudelist saad näiteks seadistada keedutsoonide töö kestuse, nii et need lülituvad automaatselt välja või saad kasutada taimerit sõltumatult pliidiplaadi funktsioonidest.

Väljalülitumine puuduva köögitarbe korral
Kui induktsioon-elektripliidi sisselülitatud keedualal ei ole keedunõud või on see ebasobiv, katkeb toiteühendus või ei looda ühendust üldse.

Jääksoojuse näidik
Miele pliidiplaatidel on iga keeduala jaoks olemas jääksoojuse indikaator. See tuletab meelde, et Sa ei puudutaks veel kuuma keedutsooni ega asetaks sellele kuumustundlikke esemeid. Samuti võimaldab see jääksoojust sihipäraselt kasutada ja säästa energiat.

Turvaväljalülitus
Iga võimsusastme puhul on kindlaks määratud maksimaalne töökestus. Kui keedutsoon töötab ebatavaliselt pikka aega (vt tabelit) ühel ja samal võimsusastmel, lülitub ta automaatselt välja.

Lukustusfunktsioon ja kasutuslukk
Lukustusfunktsioon takistab tahtmatut võimsusastme reguleerimist toiduvalmistamise ajal. Süsteemi lukk seevastu kaitseb ettenägematu või lubamatu sisselülitamise eest nt laste poolt. Nimetatud funktsiooni saab aktiveerida välja lülitatud pliidiplaadilt.

Ülekuumenemiskaitse ja järelevalve
Iga keeduala on varustatud ülekuumenemiskaitsmega. See lülitab keedutsooni kütte liiga pika koormuse puhul automaatselt välja, enne kui keraamiline klaas või muud seadme elemendid ülekuumenevad. Kui aga pliidiplaadi kasutataval pinnal on esemeid või vedelikku, lülitub keedupind samuti automaatselt välja. Nii oled igal juhul võimsuse soovimatu kasutuse eest kaitstud.

Tõhusus ja kindlus
Induktsioonipliidiplaadil toitu valmistades kuumutatakse vaid kohta, kus see on vajalik: poti põhja alla. Induktsioonpliidiplaadiga on toiduvalmistamine eriti tõhus, sest soojus ei lähe kaduma. Ja see on eriti ohutu, sest keraamiline klaas jääb suhteliselt jahedaks.

Potisuuruse tuvastus
Induktsioon-elektripliidi plaat tuvastab keedunõu põhja suuruse keeduala piires ja vabastab energiat vaid selles piirkonnas. Nii on energiakasutus võimalikult tõhus.

Energiatõhusus kõigil aladel
Miele pliidiplaatidega ei säästa Sa üksnes aega, vaid ka elektrienergiat. Näiteks vajab Miele induktsioonpliidiplaat võrreldes kiirgusküttega pliidiplaadiga söögivalmistamisel kuni 30% vähem elektrienergiat. Aga ka Miele elektrilised pliidiplaadid oskavad energiat sihipäraselt kasutada: kiirfunktsioon ExtraSpeed ei kasuta hoolimata 35% kiiremast keemahakkamisajast rohkem energiat kui traditsiooniline HiLight-pliidiplaat.