Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

n

Toode pole müügis

Õmblus-ja tikkimismasin Brother Innov-is

1250
Boonus

Õmblus-ja tikkimismasin Brother Innov-is

Innovis V5 on ideaalne masin nii õmblus- kui tikkimistöödeks, ühendades endas parimad omadused ja kõrge kvaliteedi. Õmmelge professionaalse ilmega rõivaid ja kodutekstiile kiirelt ja hõlpsalt!
Suur värviline kõrge resolutsiooniga LCD-puuteekraan ja hulk täiustatud omadusi teevad sellest harrastajate lemmiku.

Lisainfo
Transport tuppa
15 - 17 tp 20 €
Tarne kauplusesse
15 - 17 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Tarvikud
  • Arvustused
  • Lingid

Õmblus- ja tikkimismasin Innov-is V5
Suure kiiruse ja avara tööpinnaga õmblus-, teppimis- ja tikkimismasin.

Suur värviline kõrge resolutsiooniga LCD-puuteekraan
Juhi käepäraselt masina funktsioone puutetundlikult ekraanilt. Lihtsalt puuduta suurt, selget ja laia vaatenurgaga ekraani tikandi kohandamiseks, seadete muutmiseks, keele valimiseks 13. erineva hulgast, kellaaja määramiseks, õpetusvideode ja soovituslike juhiste vaatamiseks.

Horisontaalne poolisüsteem
Lihtne ja kiire pooli paigaldamine, vaikne ja vibratsioonivaba õmblemine. Tänu läbipaistvale pooli kattele märkad aegsasti pooliniidi lõppemist.

473 õmblusoperatsiooni
Innov-is V5 pakub rikkaliku valiku tarbe- ja kaunistuspisteid, mille hulgas on 14 erinevat 1-etapilist nööpauku, peitõmblused, overlokõmblused, lapitöö- ja teppimisõmblused jms., lisaks viis erinevat tähestikku (suur- ja väiketähed) ning numbrid. Kasuta võimalust õmbluseid peegelpildiks pöörata, üksikuid pistemotiive õmmelda, pisteid ja/või tähti omavahel kombineerida, ise pisteid luua ning neid masina mällu salvestada. Komplekti kuuluva kaksiknõela abil õmbled efektseid kahevärvilisi õmbluseid.

Mitmesuunaline õmblemine
Tänu külgsuunas kanga söötmise süsteemile õmbled joonõmblust kaheksas ja sik-sakõmblust neljas erinevas suunas ning kuni 40 mm laiuseid dekoratiivõmbluseid.

Kvaliteetsed õmblused
7-osaline söötehammastik, automaatne presstalla surve reguleerimine vastavalt kanga paksusele ja automaatne niidipinge tagavad parima kvaliteediga pisted mistahes kangal.

Vabakäesüsteem
Tänu õmblusmasina külge kinnitatavale põlvekangile tõstad ja langetad presstalda vaid põlveliigutusega. Põlvekang on eriti kasulik suuremõõtmeliste teppimistööde juures. Või lülita sisse pöördfunktsioon, et masin jätaks peatudes automaatselt nõela kangasse ja tõstaks presstalla ülesse, võimaldades mugavalt kangast presstalla all pöörata.

Reguleeritav LED-valgustus
Nii nõela piirkond kui ka õmblusmasina suur tööpind on efektiivselt valgustatud.

Elektrooniline nõelasilma niidistaja
Niidistad nõela lihtsalt ja kiirelt vaid nupule vajutusega.

Kiire ja täpne õmblemine ning tikkimine kuni 1050 pistet minutis
Tänu suurele õmblemis- ja tikkimiskiirusele valmivad tööd kiirelt ja hõlpsalt.
Mugav tikkimisraami paigaldamine ja eemaldamine ning automaatne hüppepistete läbilõikamine säästavad Sinu aega.

Suur tikkimisala
Innov-is V5 18 x 30 cm suurune tikkimisala võimaldab tikkida veelgi suuremaid ja keerukamaid tikandeid, ilma et peaksid kangast uuesti raamima.

Lai valik tikandeid
Vali Innov-is V5 224 kauni tikandi hulgast endale meelepärane ja vajadusel kasuta tikandi kohandamise funktsiooni, mis võimaldab hõlpsalt muuta tikandi suurust, pöörata seda kasvõi ühe kraadi kaupa, teha peegelpilt, kombineerida omavahel erinevaid motiive jms. Või leia 17 fondi hulgast endale sobilik, et tikkida nimesid, monogramme, mõtteteri jms. Võid hõlpsalt muuta teksti endale sobilikuks: muuta tähe suurust ja tähevahesid või paigutafs tekst kaarele/diagonaalile. Sinu kasutuses on ka 10 erineva kujuga raamtikandit 14 kaunistuspistega.

Dekoratiivniidiga õmblemine ja tikkimine
Komplekti kuuluv spetsiaalne poolipesa võimaldab Sul õmmelda ja tikkida efektseid kolmemõõtmelisi mustreid jämeda dekoratiivniidi või kitsa paelaga, mis ei mahu läbi nõelasilma.

USB-liides
Ühenda mälupulk või komplekti kuuluv USB-kaabel masinal olevasse vastavasse USB-pesasse ning lae tikandid mälupulgalt või arvutist otse tikkimismasinasse. Lisana saadaval oleva tikkimistarkvara Brother PE-Design abil võid muuta mitmeid graafilisi faile tikkimisfailiks (PES).

Niidi sensorid
Innov-is V5 alumise ja ülemise niidi sensorid annavad aegsasti märku niidi lõppemisest või katkemisest.

Jätkamisfunktsioon
Voolukatkestuse korral jätkab masin tikkimist täpselt sellest kohast, kus töö seiskus.

Komplekti kuuluvad tarvikud
10 pooli, nõelad nr. 75/90, kaksiknõel, sik-saktald „J“, lukutald „I“, nööpaugutald „A“, nööbitald „M“, peitpistetald „R“, äärestustald „G“, dekoratiivõmblustald „N“, avatud teppimistald „O“, tikkimistald „W“, tikkimisraamid 10 x 10 cm, 18 x 30 cm, pooliniit, tugikangas, 2 võrku, varras ja vildist ketas niidirullile, niidirulli hoidjad, pooli klambrid, harutaja, augustaja, käärid, põlvekang, kruvikeerajad, puhastuspintsel, nõelaplaadi kate, puutepliiats, USB-kaabel, poolipesa, dekoratiivniitide poolipesa, poolipesa kaaned, kriit, pehme masinakate, voolujuhe, pedaal.

Lisana saadaval olevad tarvikud
Erinevad presstallad, abilaud, multifunktsionaalne pedaal, mootori jõul töötav ülaltsöötja, ringide õmblemise tarvik, tikkimisraamid EF73 6 x 2 cm, EF75 13 x 18 cm, SEF150 15 x 15 cm, bordüürtikandite raam BF3 10 x 30 cm, FLED1 LED-osutiga tikkimistald, alus 10-le niidirullile, alus 2-le suurele niirullile, USB-hiir, tugikangad, tikkimisniidid, PE-Design tikkimistarkvara