Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng

MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng
 • MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng

MotoGP 23, PlayStation 5 - Mäng

Tootekood: 8057168506785 Tootja: Vaikimisi
19.99 €
29.99 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

Lisa gaasi, möödu oma vastastest ja ületa finišijoon. Tunne kuidas on olla järgmine meister uue MotoGP™23-ga, mis on märkimisväärselt põnevam ja väljakutsuvam kui kunagi varem! Võistle kolmes ametlikus meistrivõistluste kategoorias: MotoGP™, Moto2™ ja Moto3™, astu oma lemmiksõitja kingadesse ja suundu rajale, et kogeda 2023. aasta hooaja adrenaliini.

Loe edasi

Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

UUS KARIJÄÄR, UUED VÄLJAKUTSED
Alusta oma teekonda rekordi seadmiseks: tee oma debüüt Moto3™-s ja sõltuvalt tulemustest tõuse edetabelites ning liigu ülespoole. Mootorratta spordimaailmas loeb iga otsus! Mõjuta hooaja suundumust, planeerides oma karjääri viisil, mis sulle kõige paremini sobib. Arenda oma mootorratast, et saada üha paremaid tulemusi, hoida kõige kogenumad vastased eemal, võida koht ametlikus tiimis, alistades liidri, või vaheta meeskonda, et tõestada, et vahe teeb mitte ratas, vaid sina! Kasuta mängus sotsiaalmeediat, et luua suhteid meeskondade ja teiste sõitjatega, kuid ole ettevaatlik! Kõik sõbralikud rivaliteedid, mis kogukonnas algavad, jätkuvad rajal.

KÕIK ON VÕIMALIK
Nõutuim funktsioon on nüüd mängus: dünaamiline ilm muudab võidusõidud mitte ainult realistlikumaks, vaid ka ettearvamatumaks. Halda vihma saabumist või ootamatut selginemist Flag to Flag abil: vaheta oma ratas kõige sobivamal hetkel, et saada strateegiline eelis oma vastaste ees.

MotoGP™23 ON KÕIGILE
Avasta uus neuronaalsete abivahendite süsteem, mis kasutab tehisintellekti, et sekkuda sinu võistluse kriitilisematesse hetkedesse ja tagada sulle kohandatud kogemus ilma, et võtaks sinu ratta juhtimise ära. Kas soovid parimal võimalikul viisil valmistuda 2023. aasta hooaja väljakutseteks? Astu läbi MotoGP™ akadeemiast ja täiusta oma sooritust iga ringi jaoks spetsiaalse treeninguga.

ÄRA JÄÄ MÄRKAMATUKS
Sõitja kleebised, kiiver ja number: kohanda oma MotoGP™ kogemust kasutades nelja olulist graafilist redaktorit ja näita unikaalset stiili, jättes märgi, kui ületad finišijoone!

ROHKEM VÕIDUSÕIDUREŽIIME
Ära piira end ainult AI-ga. Võta väljakutse vastu teistelt online-mängijatelt ja näita neile, kes sa oled. Tänu Crossplay'le ei saa nüüd midagi sind peatada! Uus edetabeli süsteem võimaldab sul vastamisi minna samaväärsete või isegi tugevamate vastastega. Mida suurem on väljakutse, seda suurem on preemia! Võistle oma sõpradega otse diivanilt Split Screen režiimis ja tähistage oma võitu reaalajas! Ära jäta kasutamata uusi LiveGPs võistlusi: kontrolli võidusõidu tingimusi ja võistle iga päev, et tõusta maailma edetabelites!

Tagasi

 • Mängu omadused

  mängu liik ralli
  mängu keel inglise
  mängijate arv 1-2
  mängu väljalaske kuupäev 08.06.2023
  PEGI vanuse reiting sobilik alates 3. eluaastast
  põhimäng Jah
  võrgus mängimise võimalus Jah
  võrgus mängimise tasu PlayStation Plus
 • Üldised parameetrid

  platvorm PlayStation 5
  turustaja Milestone S.r.l
 • Lingid

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.