Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Mängukonsool Sony PlayStation 4 Pro (1 TB) + 3 mängu
  • Mängukonsool Sony PlayStation 4 Pro (1 TB) + 3 mängu
  • Mängukonsool Sony PlayStation 4 Pro (1 TB) + 3 mängu
  • Mängukonsool Sony PlayStation 4 Pro (1 TB) + 3 mängu
  • Mängukonsool Sony PlayStation 4 Pro (1 TB) + 3 mängu

Mängukonsool Sony PlayStation 4 Pro (1 TB) + 3 mängu

Tootekood: PS4PROKAMP2019 Tootja: Sony

Toode pole jaekauplustest saadaval

Uuel tasemel mängukogemus!

PS4 mängud toovad koos 4K teleriga Sinuni uskumatu detailsuse ja täpsuse kuni pisemate nüanssideni. Elutruud HDR värvid muudavad kõik Sinu seiklused veelgi reaalsemaks ning dünaamilisemaks. Kiiremad ühendusvõimalused ja automaatne ülesskaleerimine annavad Sulle võimaluse voogedastada filme, seriaale ja kõige kuumemaid videosid imetlusväärse ultrakõrglahutuse resolutsiooniga otse populaarseimatest meelelahutusrakendustest.

Komplekt sisaldab: WRC 8, God of War, Horizon Zero Dawn, Fortnite Battle Royale Epic Neo Versa kostüüm, 2000 V-bucks Fortnite mänguraha

Loe edasi

WRC 8
WRC on kõige raskem ja ettearvamatuim mootorisport kogu maailmas. Sõitjad, kaardilugejad ning kogu meeskond peavad pidevalt kohandama autot ning enda lähenemist, et võtta välja maksimum igalt teepinnalt, ilmastikuoludest ning kõigest muust, mis võib ralli käigus juhtuda.

50 meeskonda, 14 rallit ning üle 100 katset möödunud 2019 aasta hooajast. WRC 8 on kõige tempokam rallimäng maailmas! Kas oled valmis?

Mängus on sõitjatena olemas ka meie enda Ott Tänak!

God of War
Väljaspool jumalate varju elav Kratos peab kohanema tundmatu maa ja ootamatute ohtudega ning kasutama teist võimalust olemaks isa noorele poisile. Koos oma poja Atreusega võtavad nad koos ette seikluse, mis viib mõlemat sügavale Norra metsikusse loodusesse. Kahekesi võideldes soovivad nad täita oma isiklikud soovid ja väljakutsed.

Horizon Zero Dawn
Complete Edition sisaldab: Horizon Zero Dawn põhimängu, The Frozen Wilds lisa, Carja Storm Ranger kostüümi ja Carja Mighty vibu, Carja Trader pakki, Banuk Trailblazer kostüümi ja Banuk Culling vibu, Banuk Traveller pakki, Nora Keeper pakki, digitaalset Artbooki ning PS4™ teemat.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud