Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele
 • Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele
 • Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele

Integreeritav induktsioonpliidiplaat Miele

Tootekood: KM7474FL Tootja: Miele

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Kiirvalimine numbrirea abil – “ComfortSelect”
• 4 Keedutsooni, sh üks väga võimas “PowerFlex”-keeduala
• Laiusega 800 mm peale paigaldamiseks või tasapinnaliseks paigadamiseks
• Lühim eelküpsetusaeg tänu TwinBoosterile
• Ühendus õhupuhastiga läbi Con@ctivity automaatse funktsiooni

Loe edasi

1239 €

Kuumakse alates 42 €

42 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  21-23 tp
 • Kauplusest kätte
  22-24 tp

Turvafunktsioonid
Parim kaitse igas olukorras: kasutuslukk kaitseb teid kindlalt volitamata või kogemata sisselülitamise eest. Kui mõnd keedutsooni kuumutatakse samal võimsusastmel ebatavaliselt kaua või sisselülitatud keedualal ei ole potti, lülitub see automaatselt välja. Veel üks tähelepanelik lisaabiline on jääksoojuse näidik: see hoiatab kuuma keedutsooni puudutamise eest.

Con@ctivity 3.0
Keskenduge täielikult toiduvalmistamisele: “Con@ctivity 3.0” abil teeb õhupuhasti automaatselt õigeid asju. Kohe kui lülitate pliidiplaadi sisse või välja, reageerib õhupuhasti iseseisvalt. Imemisvõimsust kohandatakse automaatselt sõltuvalt pliidiplaadil toimuvast – nii on alati tagatud meeldiv ruumikliima. Seadmed suhtlevad omavahel WiFi teel. “Con@ctivity 3.0” abil integreerite õhupuhasti ja pliidiplaadi võrku “Miele@home”.

Twin-Booster
Eriti kiire keemaajamise jaoks: “Miele” eksklusiivse “TwinBoosteri” funktsiooniga saate kahe keedutsooni võimsuse koondada ühele keedutsoonile. Või jagage induktsiooni võimsus individuaalselt ja valmistate nii toitu veel paindlikumalt.

Kombinatsioon seadmega “SmartLine”
Individuaalne köögidisain: tänu ühtsele sügavusele harmoneeruvad meie “Miele” pliidiplaadid eriti hästi “Miele” elegantsete “SmartLine”-elementidega. Mitmekesised kombinatsioonivõimalused võimaldavad seega teie isiklikule maitsele vastavat köögikujundust. Lisaks saab “Miele” 60 cm induktsioonpliidiplaate muretult kasutada koos “Miele” lauaventilaatoriga CSDA 7000 – siin kohtuvad intelligentne tehnoloogia ja peen disain.

Mugavad lisafunktsioonid
Rohkem mugavust toiduvalmistamisel: “Stop & Go” funktsioon lülitab kõik keedutsoonid vaid ühe nupuvajutusega võimsusastmele 1 – nii saate pliidiplaadi lühiajaliselt järelevalveta jätta. Tänu soojashoidmise funktsioonile jäävad teie toidud serveerimistempratuurile. Lisaeelis: kui seadistate taimeri, lülitub keedutsoon pärast seda automaatselt välja. “Recall”-funktsioon hoolitseb selle eest, et teie seadistused jäävad 10 sekundiks salvestatuks.

Pidev potituvastus
Sisse lülitama peate vaid pliidiplaadi – kui mõnel keedutsoonil on juba keedunõu, aktiveerub selle juurde kuuluv juhtelement automaatselt. Nii ei pea te üksikuid keedutsoone enam käsitsi käivitama. Peale selle tuvastatakse poti või panni suurus automaatselt, mis tagab eriti tõhusa energiakasutuse.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud