Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A+
Integreeritav ahi Whirlpool
  • Integreeritav ahi Whirlpool
  • Integreeritav ahi Whirlpool
  • Integreeritav ahi Whirlpool
  • Integreeritav ahi Whirlpool

Integreeritav ahi Whirlpool

Tootekood: W9OM24MS2H Tootja: Whirlpool

• Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia, mis võimaldab valida paljude erinevate eelprogrammeeritud retseptide seast sobiva ning ahi kohandab siis laitmatu tulemuse saamiseks automaatselt küpsetus-, temperatuuri- ja ajasätteid
• Ready2Cook funktsioon rakendab võimsat konvektsioonsüsteemi kiiresti vajaliku temperatuuri saavutamiseks ning eelsoojendamise vajaduse täielikuks kõrvaldamiseks
• StarClean tehnoloogia keskkonnasõbralik isepuhastumistsükkel
• Täiustatud elektritoite tehnoloogia, mis võimaldab toitu valmistades energiat kokku hoida
• Halogeenlamp energiatõhusama talitluse tagamiseks

Loe edasi

529.99 €

Kuumakse alates 18 €

18 kuus
  • Lisagarantii (2 aastat) 3 € kuus
  • Kahjukaitse (1 aasta) 4 € kuus
  • Kahjukaitse (2 aastat) 7 € kuus
  • Topeltkaitse (2+2 aastat) 9 € kuus

MULTIFUNCTION 8
Mitu küpsetusmeetodit. Multifunction 8 pakub paindlikke küpsetusfunktsioone laitmatu tulemuse tagamiseks iga retsepti puhul.

6TH SENSE TEHNOLOOGIA
Enam pole vaja mõistatada. Vali lihtsalt oma retseptid ja lase 6th SENSE tehnoloogial need iga kord perfektselt valmistada. Kuni 60 Sinu eluviisi ja dieediga kokku sobivat küpsetuskombinatsiooni täieliku abistatud toiduvalmistamiskogemuse tagamiseks.

READY2COOK
Eelsoojendada pole vaja. Ready2Cook funktsioon rakendab suure võimsusega konvektsioonsüsteemi kiiresti soovitud temperatuuri saavutamiseks ning kõrvaldab nii täielikult eelsoojendamise vajaduse.

COOK4
Cook4 funktsioon tagab ainulaadse paindlikkuse, võimaldades valmistada korraga kuni nelja erinevat rooga ilma, et nende maitsed ja aroomid seguneks.

COOK3
Ei mingit aroomide segunemist. Uuenduslik Cook3 funktsioon võimaldab valmistada korraga kuni kolme rooga ilma nende lõhnade segunemise ohuta.

MULTISENSEPROBE
MultisenseProbe jälgib toidu temperatuuri neljas punktis täieliku temperatuurikontrolli kindlustamiseks nii toidu sees kui pinnal. Whirlpooli MultisenseProbe muudab toiduvalmistamise lihtsaks ning aitab tagada kõikide roogade laitmatu küpsuse.

6TH SENSE LIVE ÄPP
6th SENSE tehnoloogia kohandab automaatselt aja-, temperatuuri- ja niiskussätteid ikka ja jälle laitmatu tulemuse saamiseks. 6th SENSE andurite ja ainulaadsete funktsioonide suurepärase valikuga saab kasutaja valmistada perfektse roa ning nautida seda tehes võrreldamatult intuitiivset kogemust.

LIHTSALT PUHASTATAV
Lihtsalt puhastatav. Puhasta ahju lihtsalt sooja vee ja pehme lapiga - tugevatoimelisi kemikaale ja puhastusvahendeid ei ole vaja kasutada.

IXELIUM
Kauakestev ilu. Revolutsiooniline nanotehnoloogiline iXelium-töötlus kaitseb ahju kriimustuste eest ja tagab pindadele alati perfektse sära. Ja pindu on lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.

STARCLEAN
Lihtne puhastamine ainult ühe nupuvajutusega. Sa saad StarClean tehnoloogiaga enda käsutusse keskkonnasõbraliku puhastustsükli, mis tagab ideaalse tulemuse vaid 35 minutiga. Sinu ahju küpsetuskamber saab plekitult puhtaks. Ei mingeid tugevatoimelisi puhastusvahendeid: StarClean kasutab ainult vett ja vähendab puhastustsükli energiatarvet 97% võrra traditsioonilise pürolüütilise ahjuga võrreldes.

W KOLLEKTSIOONI ESTEETIKA
Disaini meistriteos. Whirlpool mõistab kvaliteetse teostuse ja hoolikalt lihvitud detailide tähtsust. W kollektsiooni ajatu disain täiendab mis tahes stiilis kööki. Selle kollektsiooni seadmed sobivad omavahel laitmatult kokku ülimalt pilkupüüdva ja koordineeritud välimuse tagamiseks. Kollektsiooni helkiva viimistluse väljatöötamisel seati eesmärgiks puhastamislihtsus, tänu millele jäävad nüüd sõrmejäljed ja mustuseplekid minevikku. Alates plaatinast valmistatud kroomitud logost kuni toonitud klaasi ja peene servast servani ulatuva metallribani - iga detail on disainitud rõõmu valmistama ja Whirlpooli seadmete üldist kasutuskogemust parandama.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A+Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

Elektriahi.

Gaasisahi.

73LAhju maht.
Sisekambri kasutatav ruumala liitrites.

0.91
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergia kulu ilma ventilaatorita.

0.70
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergiakulu ventilaatoriga.