Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A+
Integreeritav ahi Miele (pürolüütilise puhastusega)
 • Integreeritav ahi Miele (pürolüütilise puhastusega)
 • Integreeritav ahi Miele (pürolüütilise puhastusega)
 • Integreeritav ahi Miele (pürolüütilise puhastusega)
 • Integreeritav ahi Miele (pürolüütilise puhastusega)

Integreeritav ahi Miele (pürolüütilise puhastusega)

Tootekood: H7364BP Tootja: Miele

• Selge teksti ja puutetundliku juhtimisega ekraan - DirectSensor
• Minimaalne puhastusvaev - Pürolüüsi varustus ja PyroFit
• Eriti kerge tainas ja pruunistatud koorik - Moisture plus
• TasteControl tagab, et toit ei küpseks üle

Loe edasi

1899 € -200 € 2099 €

Kuumakse alates 64 €

64 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 7 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 11 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Transport maja välisukseni
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  1-3 tp

CleanSteel
Roostevabast terasest Miele seadmed on eriti kvaliteetse CleanSteel-pealispinnaga. Seega on neid pindu väga kerge hooldada. Sõrmejäljed on CleanSteel-pinnal pea märkamatud.

Pürolüüsi varustus
Pürolüüs on määrdunud küpsetuskambri automaatne isepuhastumine kõrgel temperatuuril. Pole enam vaja pikalt küürida ega kasutada agressiivseid pesuvahendeid. Pürolüütilisel isepuhastusel muutuvad kõik toidujäägid tuhaks ja lahustuvad seega täielikult küpsetuskambri pindadelt. Energiatarve: nii palju kui vaja, nii vähe kui võimalik.

CleanGlass-uks
Miele küpsetusahju ukse sisepind on täiesti lame – ei ühtegi nurka ega ranti. Tänu sellele on ukse puhastamine erakordselt kerge ja seda saab kasutada lisatööpinnana.

FlexiClip-teleskoopsiinid
Tänu täielikule väljatõmbamisele saab küpsetusplekke, küpsetus- ja praereste ja gurmeelaudasid ahjust täielikult välja tõmmata ning neid hoitakse igas positsioonis kindlalt. Nii saate mugavalt nt praadi kasta või ümber pöörata, ilma et te end kuuma ahju vastu ära põletaksite. Paindlik, sest kasutatav igal tasandil.

Ajafunktsioonid
Miele pliidid ja küpsetusahjud pakuvad mitmeid ajafunktsioone ning taimerit. Nii on teil võimalus programmeerida käivitus- ja lõppaega või lihtsalt küpsetusaega. Teie road on täpselt soovitud kellaajaks täiuslikult küpsed. Pärast programmeeritud küpsetusaja lõppemist lõpeb protsess automaatselt. Peale selle salvestub seadistatud aeg elektrikatkestuse korral kuni 200 tunniks.

Moisture plus
Lihtsaim viis ideaalsete tulemuste saavutamiseks: mitmed funktsioonid võimaldavad lisada ekstra niiskust. See tagab, et liha jääb seest õrn ja mahlane ja väljaspoolt mõnusa koorikuga, leivad jäävad pehmeks, samas ideaalselt pruunistatuks. Suuremaks mugavuseks saad aurupahvakuteks seadistada aega.

TasteControl
Peatab küpsetamise ideaalsete tulemuste saavutamiseks: ahju sisemuse saab peale küpsetamist täielikult maha jahutada, et road ei küpseks peale valmimist edasi. Lisaks hoiab ahi serveerimistemperatuuri, avades ja sulgedes motoriseeritud ukse. See tagab, et road on küpsetatud ideaalse temperatuurini, isegi, kui Sa pole samal ajal ahju juures, et need sealt välja võtta.

Crisp funktsioon
Küpsetuskambri niiskuse sihipärase vähendamise tulemuseks on küpsetuskambri kuiv kliima. Tulemuseks on eriti krõbedad pinnad nt friikartulite ja kroketite puhul. Funktsiooni CrispFunction saab igas töörežiimis eraldi valida.

Miele@home annab rohkem vabadust
Soojenda oma ahi üles enne koju jõudmist või vali retsept Miele@mobile äpist ning seadista ahi telefonist sõrmevajutusega. Miele pakub spetsiaalselt loodud funktsioone ja mobiilset juhtimisvõimalust.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A+Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

Elektriahi.

Gaasisahi.

76LAhju maht.
Sisekambri kasutatav ruumala liitrites.

1.10
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergia kulu ilma ventilaatorita.

0.71
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergiakulu ventilaatoriga.