Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A
Induktsioonpliit Gorenje (50 cm)
  • Induktsioonpliit Gorenje (50 cm)
  • Induktsioonpliit Gorenje (50 cm)
  • Induktsioonpliit Gorenje (50 cm)
  • Induktsioonpliit Gorenje (50 cm)

Induktsioonpliit Gorenje (50 cm)

Tootekood: MEKI510I Tootja: Gorenje

Toode pole jaekauplustest saadaval

• Induktsioonpliit
• AquaClean
• Küpsetamine samaaegselt mitmel tasandil
• BridgeZone

Loe edasi

HomeMade kuju
Gorenje ahjude traditsiooniline ümar kuju on jätkuvalt üks nende kõige kasulikumaid omadusi. See on inspireeritud traditsioonilistest puudega köetavatest ahjudest ja võimaldab kuumal õhul vabalt ringelda. Kui kuum õhk liigub vabalt, jaotub see ühtlaselt ja ümbritseb toitu täielikult. Kuna toitu kuumutatakse igalt küljelt ühtlaselt ja intensiivselt, valmib see alati täiuslikult: see on pealt krõbe ja seest mahlane.

AquaClean
Tänu uute Gorenje ahjude sisemuses olevale täiesti uuele emailile on AquaClean'i funktsiooni oluliselt täiustatud. AquaClean on suureks abiks ahju sisemuse puhastamisel. Tarvis on vaid valada pool liitrit vett ahjupannile ja lülitada AquaClean sisse. Kõigest 30 minutiga on tulemused näha nii kogu ahju pinnal kui ka ahjupannidel. Plekid ja rasv on pehmemad ja need saab hõlpsamini maha pühkida.

AllBoost
Kõigil SuperPower pliidiplaatidel on võimalus aktiveerida PowerBoost igal keedualal ühel ajal, lisaks veel vajadusel SuperBoost funktsioon ühel keedualal. See annab veelgi suurema võimsuse ja muidugimõista ka suurema ajasäästu.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

ASeadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

Elektriahi.

Gaasisahi.

70LAhju maht.
Sisekambri kasutatav ruumala liitrites.

1.03
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergia kulu ilma ventilaatorita.

0.80
kWh/cycle
Ahju kuumutamiseks tarbitav elektrienergiakulu ventilaatoriga.