Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Bosch, 10 kg + 9 kg - Pesumasin + pesukuivati

Bosch, 10 kg + 9 kg - Pesumasin + pesukuivati
 • Bosch, 10 kg + 9 kg - Pesumasin + pesukuivati

Bosch, 10 kg + 9 kg - Pesumasin + pesukuivati

Tootekood: WAXH2KB1SN+WTX8HKB9 Tootja: Bosch
2099 €
2159 €

Tagasi

Toodet on võimalik osta järgnevatest jaekauplustest
*Veebipoest kauplusse tellimisel on tarneaeg vastavalt tootekaardil märgitule
 

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Pesumasin
• i-DOS – mõõdab automaatselt paraja koguse pesuvahendit ja vett.
• 4D pesusüsteem – vesi ja pesuvahend tungivad ülitõhusalt läbi kanga, et veatut tulemust saavutada.
• Home Connect – nutikalt ühenduvad kodumasinad muudavad igapäevaelu lihtsamaks.
• Automaatsed programmid – sobiv pesuprogramm vastavalt kangatüübile ja määrdumisastmele.
• EcoSilence Drive™ – 10-aastase garantiiga vaikne ja energiatõhus mootor.

Kuivati
• Smart Dry – valib viimase pesutsükli põhjal automaatselt parima kuivatusprogrammi.
• Iron Assist – täiendav auruga töötlemine silub kuivatatud pesu või vabastab täielikult triikimisvajadusest.
• AutoDry – kuivatab pesu õrnalt teie soovitud kuivusastmeni.
• Uksefiltrita AutoClean-tehnoloogia – kogunenud ebemeid ei ole vaja nii tihti eemaldada, tagades samal ajal ülima jõudluse.
• AntiVibration-disain – ülimalt stabiilne ja erakordselt vaikne tänu spetsiaalsele vibratsioonikaitsele

Loe edasi

875 BP
2099 € -60 € 2159 €

Tagasi

Järelmaksu kalkulaator

Bosch, 10 kg + 9 kg - Pesumasin + pesukuivati

Igakuine makse
70 €
Eeldatav igakuine makse
0 € Sissemakse
2099 € Toote maksumus
48 Kuud
Vali kuumakse suurus
Sissemakse
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

Pesumasin

i-DOS-i automaatne doseerimissüsteem

i-DOS-i automaatne doseerimissüsteem aitab Sul oma pesu eest parimal moel hoolt kanda. Sul on vaja vaid pesuvahendi ja loputusvahendi lahter täita, misjärel i-DOS-i andurid mõõdavad iga pesukorra jaoks välja täpselt vajaliku koguse pesuvahendit ja vett. Nii säästab see pesuvahendit ja väldib mittevajalikku loputamist.

4D pesusüsteem Intensive Plusiga
4D pesusüsteem viib Sinu pesu pesemise kogemuse uuele tasandile. Meie ülitõhus süsteem kombineerib otsesed veejoad täiendava tsentrifuugipesuga, et pesuvahendit ja vett maksimaalselt ära kasutada. Tänu sellele, et vesi ja pesuvahend nii tõhusalt läbi kanga tungivad, on tulemus veatu isegi täis pesumasinaga. Tugevalt määrdunud riiete puhul võib aga olla vaja lisavõimsust. Pesutsükli tõhusamaks muutmiseks vali lihtsalt 4D pesusüsteemi Intensive Plus funktsioon.

Home Connect
Tulevik on kohal ja koputab Sinu uksele. Home Connect toob nutitehnoloogia Sinu kodumasinatesse ja võimaldab juhtida neid telefoni või tahvelarvutiga.

Easy Start Guide
Pesule sobiliku programmi valimine võib olla keeruline ja tulemus jääda kaugele suurepärasest. Home Connect koos funktsiooniga Easy Start Guide aitab mõistatamisele lõpu teha ja soovitab Sulle alati täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Iga kord. Ja iga pesuga. Selleks pead lihtsalt sisestama Home Connecti rakendusse pesu värvi, materjali tüübi ja määrdumisastme. Nii saad hõlpsalt täpselt sobiliku programmi valida ja saavutada iga pesuga suurepärase tulemuse.

Kaugjälgimine ja -juhtimine
Pesupesemine ei ole ilmselt kellegi meelistegevus – eriti kui on kiire ja pole aega oodata, et masin tsükli lõpetaks. Boschi Home Connecti funktsiooniga pesumasinaga on Sinu pesu täielikult Sinu kontrolli all. Saad kasutada mobiilseadet, et juhtida ja jälgida pesumasinat distantsilt. Kuna saad nüüd liikvel olles oma pesumasinat juhtida, toimivad asjad Sinu kodus täpselt nii, nagu soovid, isegi kui Sind ei ole seal.

Tõukemärguanded
Ootamine, et pesutsükkel lõppeks, võib raisata aega ja põhjustada stressi – eriti kui Sul on tihe päevakava. Home Connect võimaldab Sul oma aega paremini ära kasutada. See saadab pesumasinast otse Sinu mobiilseadmesse tõukemärguandeid ning kuvab Sulle programmi oleku ja muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka liikvel olles muutus nüüd pisut lihtsamaks.

Kaugdiagnostika
See võib olla üsna tülikas, kui kodumasinad ei tööta korralikult. Siinkohal tuleb appi kaugdiagnostika*. Helista lihtsalt Home Connecti klienditeenindusele ja leppige kokku kaugdiagnostika aeg. Seejärel diagnoosib teenindusmeeskond Sinu seadet distantsilt, tuvastab probleemi ja annab Sulle vajalikku nõu. Kui see osutub vajalikuks, tuleb tehnik kõigi vajaminevate varuosadega Sinu koju probleemi lahendama. Nutikas tugi, nutikad lahendused. * Teenuse saadavus sõltub asukohast.

Hääljuhtimine
Tänu koostööle Amazon Alexaga saad nüüd juhtida pesumasinat ka häälega. Selleks kontrolli Alexa rakendusest, kas vajalik Home Connecti funktsioon on Sinu riigis ja keeles saadaval. Seejärel aktiveeri see, et Amazon Alexa oma pesumasinaga ühendada.

EcoSilence Drive™-i garantii
Ära lase pesumasinal enda õhtusööki häirida. Boschi EcoSilence Drive™ on nii vaikne, et on lihtne unustada, et see üldse töötab. See harjadeta energiasäästlik mootor on ülimalt pika elueaga ja pakume selle puhul 10-aastast garantiid.

SpeedPerfect
Kui aega napib, tuleb appi SpeedPerfect, mis vähendab pesuaega kuni 65%*, ohverdamata sealjuures head tulemust. SpeedPerfectit saab kasutada koos enamiku programmidega ja nii täis kui ka pooltäis masina puhul ning see sobib kõigile kangatüüpidele. Kui lülitad SpeedPerfecti sisse näiteks koos segapesu programmiga, pestakse kuni 4 kilo pesu põhjalikult puhtaks vaid 46 minutiga. * Programmi Easy Care 40 °C kestuse erinevus võrreldes programmi Easy Care 40 °C ja funktsiooni SpeedPerfect kombinatsiooni kestusega.

VarioDrum-süsteem
Sinu lemmikriided või õrnad rõivad võivad korduva pesemise käigus kahjustada saada. VarioDrum-süsteemi unikaalne patenteeritud struktuur kasutab ühtlast veejaotust, et pesta mis tahes tüüpi pesu õrnalt ja tõhusalt ilma Sinu lemmikriideid venitamata, kortsutamata või kahjustamata. Olenevalt valitud programmist nihutavad tilgakujuliste elementidega disain ja asümmeetrilised labad pesu hoolimata pöörlemissuunast õrnalt trumli keskele. See ei taga üksnes määrdunud riiete intensiivset puhastamist, vaid garanteerib kogu masinasse pandud pesu kiirema ja põhjalikuma pesemise.

ActiveWater Plus
Pole vahet, kui vähe Sa masinasse pesu paned – meie ActiveWater Plusi tehnoloogia tagab suurepärase tulemuse, kasutades iga tsükli puhul ainult vajalikus koguses vett. See aitab säästa vett isegi pooltühja masina puhul. Tänu ülimalt tõhusale veehaldustehnoloogiale tuvastatakse automaatselt masinasse pandud pesu hulk ja veetarbimist kohandatakse selle põhjal. Nii on võmalik säästa väiksemate pesukoguste pesemisel kuni 50% vett.* * ActiveWater Plus kohandab veekogust automaatselt riiete hulga põhjal. Programmi Eco 40–60 veetarbimise võrdlus veerandi masinatäie ja terve masinatäie puhul.

Pesu lisamise funktsioon
Kas lapse sokk või hulkuma läinud T-särk jäi masinasse panemata? Enam pole see probleem! Pesu lisamise funktsioon võimaldab pesutsükli ajal* mugavalt esemeid lisada või eemaldada. Selleks tuleb lihtsalt pesu lisamise nuppu vajutada, luuk avada, unustatud esemed masinasse panna ja seejärel tsüklit jätkata. * Ohutusfunktsioonina ei ole võimalik pesu lisada, kui pesuvaht on kuumem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.

Trumlipuhastuse meeldetuletus
Trumlipuhastusprogramm on mõeldud trumli puhastamiseks ja hooldamiseks, et tagada selle hügieenilisus. Pärast 20 tsüklit temperatuuril, mis on madalam kui 40 °C, tuletab pesumasin/pesumasin-kuivati automaatselt meelde, et aeg on trumlipuhastusprogrammiga trumlit puhastada.

AquaStop
Boschi AquaStopi garantii pakub kaitset veekahjustuste eest kogu seadme eluea vältel. Meie AquaStop-süsteemiga pesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, ohutusklapp ja ujuklülitiga põrandapaak, mis pakuvad kaitset kõikvõimalike veekahjustuste korral, olgu tegemist katkise veetoru või masina lekkega.

AntiVibration-disainiga küljeseinad
Küljeseinte uuenduslik AntiVibration-disain ei ole ainult pilkupüüdev, vaid pakub ka paremat stabiilsust ja vähendab vibratsiooni. Lisaks sellele reguleerib täiustatud isolatsioon ka mürataset ja tänu sellele töötavad Boschi pesumasinad väga vaikselt isegi tsentrifuugimistsükli ajal.

Viitstart
Saad pesutsükli algust edasi lükata, et masin lõpetaks pesemise just siis, kui soovid. Kui oled magama minemas, siis lihtsalt lükka algusaega edasi, et programm lõpetaks hommikul.

Kuivati

Juhtmevaba Smart Dry tehnoloogia
Pesu jaoks parima kuivatusprogrammi valimine võib olla keeruline. Home Connectiga Smart Dry valib aga kuivatusprogrammi automaatselt, tuginedes viimase pesutsükli teabele. See juhtmevaba tehnoloogia võimaldab pesumasinal ja kuivatil omavahel suhelda, ilma et vajaksid selleks välist seadet või rakendust. Kuivatusprogrammi valimisel võetakse arvesse pesukogust, kanga tüüpi ja niiskustaset. See on nutikaim viis ideaalse kuivatustulemuse saavutamiseks.

Iron Assisti programmid
Saad kõigest nupuvajutusega triigitava pesu hulka vähendada. Boschi AutoClean-tehnoloogiaga kuivatite puhul on võimalik kuivatatud pesu auruga töödelda, et vähendada triikimisvajadust või kõrvaldada see üleüldse. Naturaalne aur tungib soojendatud tekstiili ning silub seda silmanähtavalt. Valida on võimalik kolme eelseadistatud auruhulgaga programmi hulgast, mis on optimeeritud eri tüüpi pesu jaoks, nagu mõned korrad kantud ülikonnad või särgid ja pluusid. See on kõige mugavam viis pesu puhastamiseks.

AutoDry
Boschi AutoDry-funktsiooniga pesukuivatid ja pesumasin-kuivatid suudavad kuivatada eriti õrnalt kuni 10 kg pesu ning teha seda täpselt Sinu soovitud kuivusastmeni, olgu see piisavalt kuiv triikimiseks või kappi panekuks või eriti kuiv. Selle andurid mõõdavad lakkamatult temperatuuri ja järelejäänud niiskuse taset ning kaitsevad tänu sellele pesu liiga kuuma temperatuuri ja ülekuivatamise eest.

AutoClean-tehnoloogia
Meie AutoClean-tehnoloogiaga täppiskuivatite puhul on asendatud uksefilter automaatse ebeme-eemaldustehnoloogiaga, et Sa ei peaks ise iga tsükli järel ebemeid eemaldama. Selle tehnoloogiaga puhutakse ebemed automaatselt seadme alaossa, kondensaator uhutakse regulaarselt puhtaks ja ebemeid hoitakse ohutult spetsiaalses ebemekogujas, mida on vaja tühjendada kuni iga 20 tsükli tagant. See tähendab kuni 95% vähem ebemete eemaldamist kui uksefiltriga kuivatite puhul.* Kui on aeg kogujat tühjendada, kuvatakse märguanne. *Põhineb 160 tsüklil aastas standardse puuvillaprogrammiga vastavalt EL-i määrusele 392/2012. Väärtused võivad olenevalt kasutusest erineda.

Erakordselt vaikne ja vastupidav
Uuenduslikud AntiVibration-tehnoloogiaga küljeseinad on spetsiaalse disainiga, et pakkuda rohkem stabiilsust ja vähendada optimaalselt vibratsiooni. Täiustatud isolatsioon reguleerib lisaks mürataset, muutes Boschi kuivatid erakordselt vaikseks, nii et neid saab kasutada isegi rahuliku joogatunni ajal.

ComfortControl – lihtne ja selge juhtimine
Intuitiivne kasutajaliides ja LCD-näidik pakuvad täielikku ülevaadet ning muudavad seadme juhtimise imelihtsaks.

Easy Start – iga ülesande jaoks täpselt õige soovitus
Kuivatile õige programmi valimine võib olla keeruline ja tulemused ei pruugi olla sugugi rahuldavad. Home Connect ja Easy Start vabastavad Sind mõistatamisest ning soovitavad iga kord täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Sul on vaja lihtsalt Home Connecti rakenduses tekstiili tüüp ja soovitud kuivusaste valida. Nii saad iga kord õiget programmi kasutada ja saavutad suurepärased tulemused.

Home Connect
Boschi Home Connecti kaugjuhtimisega saab juhtida ja jälgida seadmeid kust tahes vaid nupuvajutusega. Selleks on vaja lihtsalt mobiilseadet ja Home Connecti rakendust.

SensitiveDrying-süsteem
SensitiveDrying-süsteemiga kuivatatakse pesu mitmest suunast tuleva maheda sooja õhuga. Lisaks on kangasäästliku struktuuriga trumlis kaardus pehmed kandurid, et pesu ei lebaks tasaselt põhjas. Tulemuseks on õrnalt kuivatatud, pehme ja kohev pesu, mis ei ole kortsus.

Villaste riiete eriti õrn kuivatamine
Villased riided saab panna õrnalt ümber villakorvi, mis jääb kuivatis tõstetud asendisse, nii et Sa ei pea enam kunagi viltimise või kokkutõmbumise pärast muretsema. Lisaks sellele, et see vähendab kuivatusaega kuni 75% võrra, saad kasutada korvi ka muude õrnade riideesemete ja spordijalatsite kuivatamiseks.

Tagasi

Bosch seeria 8, 10 kg, sügavus 59 cm, 1600 p/min - Eestlaetav pesumasin (Tootekood: WAXH2KB1SN)

 • Pesumasin

  paigaldusmeetod eraldiseisev
  energiaklass B
  energiatarbimine 59 kWh/100 tsüklit
  maksimaalne pesukogus 10 kg
  pesutsükli kestus
  239 min.
  veetarbimine ühes tsüklis 47 L
  tsentrifuugimiskiirus 1600 p/m
  tsentrifuugimise tulemus A
  müratase (pesemisel) 49 / (tsentrifuugimisel) 74 dB
  õhus leviva müra klass
  B
 • Funktsioonid

  tavapesu-programmid loputus+tsentrifuug, puuvill, tsentrifuugimine, puuvilla ökopesu, tühjendamine, ilma tsentrifuugimiseta, segapesu, sünteetika, vill, õrn pesu, loputus
  eripesu-programmid teksad, kiirpesu, trumli puhastus
  lisapesuprogrammid kerge pesu, õrnad kangad
  süsteemid AquaStop
  , SpeedPerfect
  , I-DOS
  , Home Connect
  funktsioonid sisevalgustus, viitstart, lapselukk, Wi-Fi, pesu lisamise võimalus
  lisafunktsioonid kaugdiagnostika, hääljuhtimine, ActiveWater Plus, trumlipuhastuse meeldetuletus, kaugkäivitus, energia- ja veekulu tarbimisnäidik, pesuvahendi üledoseerimise hoiatus, kortsumisvastane faas programmi lõpus
 • Üldised parameetrid

  valmistatud Saksamaa
  displei LED
  pesumasina tüüp eestlaetav
  juhtpaneeli keel rootsikeelne
  tootja Bosch
  värv valge
  energiamääruse number 2019/2014
 • Mõõtmed

  laius 59,8 cm
  kõrgus 84,8 cm
  sügavus 59 cm
  kaal
  82,2 kg
  täielik sügavus
  63,2 cm

Bosch seeria 8, 9 kg, sügavus 61,3 cm - Pesukuivati (Tootekood: WTX8HKB9SN)

 • Kuivati

  kuivati tüüp soojuspump
  paigaldusmeetod eraldiseisev
  energiakulu
  259 kWh/aastas
  energiaklass A++
  kondenseerimise tõhusus A
  maksimaalne kuivatamise kogus 9 kg
  trumli maht 112 L
  tsükli kestus
  136 min.
 • Funktsioonid

  kuivatusprogrammid kiire kuivatus, segapesu, villase kuivatus, särgid / pluusid, puuvillane, sünteetika, jahe õhk
  lisakuivatusprogrammid allergikute programm, käterätikud, auruga töötlemine
  süsteemid AutoDry
  , Home Connect
  funktsioonid kuivatuskorv, sisevalgustus, viitstart, lapselukk, kortsumise vähendamine, filtri puhastuse näidik
 • Mõõtmed

  laius 59,8 cm
  kõrgus 84,2 cm
  sügavus 61,3 cm
 • Üldised parameetrid

  valmistatud Poola
  juhtpaneeli keel rootsikeelne
  displei LED
  müratase 62 dB
  eriomadused AutoClean tehnoloogia, reguleeritav kuivatustemperatuur, digitaalne mahaloendusnäidik
  värvus valge
  tootja Bosch

Tagasi