Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Pesumasin + kuivati Bosch (9 kg / 9 kg)

Pesumasin + kuivati Bosch (9 kg / 9 kg)

Tootekood: WAVH8KL9SN+WTX8HKB9S Tootja: Bosch

Pesumasin
• i-DOS-süsteem – mõõdab iga masinatäie jaoks automaatselt täpselt vajamineva pesuvahendi ja vee hulga
• 4D-pesusüsteem – vesi ja pesuvahend tungivad eriti tõhusalt läbi kanga, tagades veatu tulemuse
• Home Connect (Tark Kodu) – võrguga ühendatavad nutikad koduseadmed lihtsustavad igapäevaelu
• Kõike kohandatakse automaatselt pesu vajaduste põhjal, võttes aluseks kanga tüübi ja määrdumisastme
• EcoSilence Drive™ – eriti energiasäästlik ja vaikne 10-aastase garantiiga mootor

Kuivati
• Smart Dry – valib viimase pesutsükli põhjal automaatselt parima kuivatusprogrammi.
• Iron Assist – täiendav auruga töötlemine silub kuivatatud pesu või vabastab täielikult triikimisvajadusest.
• AutoDry – kuivatab pesu õrnalt teie soovitud kuivusastmeni.
• Uksefiltrita AutoClean-tehnoloogia – kogunenud ebemeid ei ole vaja nii tihti eemaldada, tagades samal ajal ülima jõudluse.
• AntiVibration-disain – ülimalt stabiilne ja erakordselt vaikne tänu spetsiaalsele vibratsioonikaitsele

Loe edasi

1829 € -130 € 1959 €

Kuumakse alates 61 €

61 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Transport maja välisukseni
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  1-3 tp

Pesumasin

i-DOS-i intelligentne doseerimissüsteem
Kas pesuvahendit on liiga palju või liiga vähe? Enam pole vaja selle pärast muretseda, kuna i-DOS-i intelligentne doseerimissüsteem leiab alati õige vastuse. Sul tuleb vaid pesuvahendi sahtel üks kord täita, misjärel i-DOS mõõdab iga masinatäie jaoks automaatselt täpselt vajaliku vedela pesuvahendi ja vee koguse, et tagada alati suurepärane tulemus. Masin reguleerib doseeritavat kogust, võttes aluseks riiete hulga, kanga tüübi ja määrdumisastme. Tänu sellele ei doseerita pesuvahendit üle ja riietele ei jää nähtavaid jääke, mis võivad põhjustada nahaärritust, ning seda ei kasutata ka liiga vähe, tagamaks, et pesu ei jää määrdunuks. i-DOS kindlustab suurepärase tulemuse, kasutades samal ajal vähem pesuvahendit ja vett.

4D-pesusüsteem ja IntensivePlus
4D-pesusüsteem lisab pesupesemisele uue mõõtme. Meie ülimalt tõhus 4D-pesusüsteem kombineerib omavahel otsest veejuga ja täiendava tsentrifuugimisega pesemist, et kasutada pesuvahendit ja vett võimalikult efektiivselt. See tagab veatu pesutulemuse isegi juhul, kui trummel on täiesti täis, kuna vesi ja pesuvahend tungivad eriti tõhusalt läbi kanga. Väga määrdunud rõivaste puhul võib olla vaja programmi võimendada. Selleks vali lihtsalt 4D-pesusüsteemi puhul valik IntensivePlus.

Easy Start Guide
Pesule õige programmi valimine võib olla keeruline ja puhastustulemus võib jääda sageli kaugele suurepärasest. Home Connect koos funktsiooniga Easy Start Guide aitab mõistatamisele lõpu teha ja soovitab Sulle alati täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Iga kord. Ja iga pesuga. Selleks pead lihtsalt sisestama Home Connecti rakendusse pesu värvi, materjali tüübi ja määrdumisastme. Nii saad hõlpsalt täpselt sobiliku programmi valida ja saavutad iga pesuga suurepärased tulemused.

Tõukemärguanded
Ootamine, millal pesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui Sul on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab Sulle meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab pesumasin saata tõukemärguandeid otse Sinu mobiilseadmesse, teavitades Sind programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka mujal muutus just pisut lihtsamaks.

Nutikam teenindus
See võib olla küllaltki stressirohke, kui koduseadmed ei tööta nii, nagu need peaksid. Lahendust pakub kaugdiagnostika. Helista lihtsalt Home Connecti otseliinil ja leppige kokku oma ühendatud koduseadme kaugdiagnostika interneti kaudu. Sinu loa korral saab Boschi klienditeenindus seejärel distantsilt Sinu seadet analüüsida, tuvastada probleemse koha ja pakkuda selgeid nõuandeid. Juhul kui probleemi ei ole võimalik sel moel lahendada, saab tellida koju Boschi hooldustehniku, kes võtab kaasa kõik vajalikud varuosad. Nutikas tugi, nutikad lahendused vaid nupuvajutuse kaugusel.

Automaatprogrammid
Suurepärase pesemistulemuse saavutamine on nüüd tõeline lapsemäng. Lihtsalt täida trummel ja vajuta alustamisnuppu. Automaatprogrammiga kohandab pesumasin kõike automaatselt pesu vajaduste põhjal, võttes aluseks kanga tüübi ja määrdumisastme. Nii tagatakse iga kord täiuslik tulemus.

EcoSilence Drive’i garantii
Kodune müratase võib panna paika kogu päeva meeleolu. Eriti kui soovid koos perega rahus ja vaikuses einestada. Boschi EcoSilence Drive on niivõrd vaikne, et mõnikord võib lausa ununeda, et pesumasin töötab. See on varustatud harjadeta energiasäästliku mootoriga, mis vähendab optimaalselt hõõrdumismüra ja töötab vaikselt ning millel on eriti pikk eluiga ja 10-aastane garantii.

SpeedPerfect
SpeedPerfect on spetsiaalne funktsioon olukordadesse, kus pole eriti aega. SpeedPerfect suudab vähendada pesuaega kuni 65%*, ohverdamata sealjuures suurepärast tulemust. Seda saab kasutada koos enamiku programmide ning kõigi pesukoguste ja tekstiilidega. Näiteks kui kasutad SpeedPerfect-funktsiooni koos segapesu programmiga, siis saad pesta kuni 4 kg segapesu põhjalikult kõigest 41 minutiga (*Programmi 40 °C Easy Care kestuse ning programmi 40 °C Easy Care ja SpeedPerfect-funktsiooni kombinatsiooni kestuse erinevus.).

VarioDrum-süsteem
Sinu lemmikriided või õrnad rõivad võivad korduva pesemise käigus kahjustada saada. VarioDrum-süsteemi unikaalne patenteeritud struktuur kasutab ühtlast veejaotust, et pesta mis tahes tüüpi pesu õrnalt ja tõhusalt ilma Sinu lemmikriideid venitamata, kortsutamata või kahjustamata. Olenevalt valitud programmist nihutavad tilgakujuliste elementidega disain ja asümmeetrilised labad Sinu pesu õrnalt trumli keskele hoolimata pöörlemissuunast. See ei taga üksnes rohkem määrdunud riiete intensiivset puhastamist, vaid garanteerib kogu masinasse pandud pesu kiirema ja põhjalikuma pesemise.

Pesu lisamise funktsioon
Kas unustasid lapse soki või enda T-särgi masinasse panna? Vahet pole. Meie pesumasinate pesu lisamise funktsioon võimaldab isegi pesutsükli ajal riideid lisada või eemaldada.* Selleks tuleb tsükkel lihtsalt peatada, uks avada, soovitud pesu trumlisse panna ja seejärel pesemist jätkata (*Pesu lisamine ei ole võimalik, kui pesuvee temperatuur on kõrgem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.).

Trumlipuhastuse meeldetuletus
Trumlipuhastusprogramm on mõeldud trumli puhastamiseks ja hooldamiseks, et tagada selle hügieenilisus. Pärast 20 tsüklit temperatuuril, mis on madalam kui 40 °C, tuletab pesumasin/pesumasin-kuivati automaatselt meelde, et aeg on trumlipuhastusprogrammiga trumlit puhastada.

AquaStop
Boschi AquaStopi garantii pakub kaitset veekahjustuste vastu kogu seadme eluea vältel. Meie AquaStop-süsteemiga pesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, ohutusklapp ja ujuklülitiga põrandapaak, mis pakuvad kaitset kõikvõimalike veekahjustuste korral, olgu tegemist katkise veetoru või masina lekkega.

AntiVibration-disainiga küljeseinad
Küljeseinte uuenduslik AntiVibration-disain ei ole ainult pilkupüüdev, vaid pakub ka paremat stabiilsust ja vähendab vibratsiooni. Lisaks sellele reguleerib täiustatud isolatsioon ka mürataset ja tänu sellele töötavad Boschi pesumasinad väga vaikselt isegi tsentrifuugimistsükli ajal.

Kuivati

Juhtmevaba Smart Dry tehnoloogia
Pesu jaoks parima kuivatusprogrammi valimine võib olla keeruline. Home Connectiga Smart Dry valib aga kuivatusprogrammi automaatselt, tuginedes viimase pesutsükli teabele. See juhtmevaba tehnoloogia võimaldab pesumasinal ja kuivatil omavahel suhelda, ilma et vajaksid selleks välist seadet või rakendust. Kuivatusprogrammi valimisel võetakse arvesse pesukogust, kanga tüüpi ja niiskustaset. See on nutikaim viis ideaalse kuivatustulemuse saavutamiseks.

Iron Assisti programmid
Saad kõigest nupuvajutusega triigitava pesu hulka vähendada. Boschi AutoClean-tehnoloogiaga kuivatite puhul on võimalik kuivatatud pesu auruga töödelda, et vähendada triikimisvajadust või kõrvaldada see üleüldse. Naturaalne aur tungib soojendatud tekstiili ning silub seda silmanähtavalt. Valida on võimalik kolme eelseadistatud auruhulgaga programmi hulgast, mis on optimeeritud eri tüüpi pesu jaoks, nagu mõned korrad kantud ülikonnad või särgid ja pluusid. See on kõige mugavam viis pesu puhastamiseks.

AutoDry
Boschi AutoDry-funktsiooniga pesukuivatid ja pesumasin-kuivatid suudavad kuivatada eriti õrnalt kuni 10 kg pesu ning teha seda täpselt Sinu soovitud kuivusastmeni, olgu see piisavalt kuiv triikimiseks või kappi panekuks või eriti kuiv. Selle andurid mõõdavad lakkamatult temperatuuri ja järelejäänud niiskuse taset ning kaitsevad tänu sellele pesu liiga kuuma temperatuuri ja ülekuivatamise eest.

AutoClean-tehnoloogia
Meie AutoClean-tehnoloogiaga täppiskuivatite puhul on asendatud uksefilter automaatse ebeme-eemaldustehnoloogiaga, et Sa ei peaks ise iga tsükli järel ebemeid eemaldama. Selle tehnoloogiaga puhutakse ebemed automaatselt seadme alaossa, kondensaator uhutakse regulaarselt puhtaks ja ebemeid hoitakse ohutult spetsiaalses ebemekogujas, mida on vaja tühjendada kuni iga 20 tsükli tagant. See tähendab kuni 95% vähem ebemete eemaldamist kui uksefiltriga kuivatite puhul.* Kui on aeg kogujat tühjendada, kuvatakse märguanne. *Põhineb 160 tsüklil aastas standardse puuvillaprogrammiga vastavalt EL-i määrusele 392/2012. Väärtused võivad olenevalt kasutusest erineda.

Erakordselt vaikne ja vastupidav
Uuenduslikud AntiVibration-tehnoloogiaga küljeseinad on spetsiaalse disainiga, et pakkuda rohkem stabiilsust ja vähendada optimaalselt vibratsiooni. Täiustatud isolatsioon reguleerib lisaks mürataset, muutes Boschi kuivatid erakordselt vaikseks, nii et neid saab kasutada isegi rahuliku joogatunni ajal.

ComfortControl – lihtne ja selge juhtimine
Intuitiivne kasutajaliides ja LCD-näidik pakuvad täielikku ülevaadet ning muudavad seadme juhtimise imelihtsaks.

Easy Start – iga ülesande jaoks täpselt õige soovitus
Kuivatile õige programmi valimine võib olla keeruline ja tulemused ei pruugi olla sugugi rahuldavad. Home Connect ja Easy Start vabastavad Sind mõistatamisest ning soovitavad iga kord täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Sul on vaja lihtsalt Home Connecti rakenduses tekstiili tüüp ja soovitud kuivusaste valida. Nii saad iga kord õiget programmi kasutada ja saavutad suurepärased tulemused.

Home Connect
Boschi Home Connecti kaugjuhtimisega saab juhtida ja jälgida seadmeid kust tahes vaid nupuvajutusega. Selleks on vaja lihtsalt mobiilseadet ja Home Connecti rakendust.

SensitiveDrying-süsteem
SensitiveDrying-süsteemiga kuivatatakse pesu mitmest suunast tuleva maheda sooja õhuga. Lisaks on kangasäästliku struktuuriga trumlis kaardus pehmed kandurid, et pesu ei lebaks tasaselt põhjas. Tulemuseks on õrnalt kuivatatud, pehme ja kohev pesu, mis ei ole kortsus.

Villaste riiete eriti õrn kuivatamine
Villased riided saab panna õrnalt ümber villakorvi, mis jääb kuivatis tõstetud asendisse, nii et Sa ei pea enam kunagi viltimise või kokkutõmbumise pärast muretsema. Lisaks sellele, et see vähendab kuivatusaega kuni 75% võrra, saad kasutada korvi ka muude õrnade riideesemete ja spordijalatsite kuivatamiseks.

Pesumasin Bosch (9 kg) (Tootekood: WAVH8KL9SN)

Kuivati Bosch (9 kg) (Tootekood: WTX8HKB9SN)

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud