Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Pesumasin + kuivati AEG (9 kg + 9 kg)

Pesumasin + kuivati AEG (9 kg + 9 kg)

Tootekood: L9FBB49B+T9DBB89B Tootja: Aeg

Meie 9000 seeria pesumasinad puhastavad ja pehmendavad pesuvett, võimaldades 60-kraadise temperatuuri asemel kasutada vaid 30-kraadist vett – nii tagatakse riiete pikem eluiga ja värske välimus.
FiberPro-süsteemi ja 3DScan-tennoloogia andur tuvastavad niiskustaseme nii kanga pinnal kui ka sees. Nii saab riideid kuivatada täpselt ja hoolitsevalt.
Kuivatage villa, siidi, välisrõivaid, pluuse, pükse ja isegi sulejakke kidlustundega. Kogege erakordset kuivatustäpsust.

Loe edasi

1719 € -50 € 1769 €

Kuumakse alates 58 €

58 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 7 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 11 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2 - 5 tp
 • Transport maja välisukseni
  2 - 5 tp
 • Kauplusest kätte
  3 - 6 tp

Pesumasin

Väikese musta kleidi kaitseingel
Meie 9000 seeria pesumasinad puhastavad ja pehmendavad pesuvett, võimaldades 60-kraadise temperatuuri asemel kasutada vaid 30-kraadist vett – nii tagatakse riiete pikem eluiga ja värske välimus.

KAITSTES TEIE RIIDEID KAUEM. PROGRAMMIGA MYWASH 49MIN
pROGRAMM MyWash 49min on optimeeritud igapäevaseks pesu pesemiseks. 5 kg segapesu pesemine toimub vähem kui tunniga. Energiatõhus, madalal temperatuuril hooldus aitab teie riietel kesta kauem. Lisades 9000-seeria Premium Edition trummelkuivatiga kuivatamise, saate pesu puhtaks ja kuivatatud alla kolme tunniga.

VÄHEM TRIIKIMIST. VÄRSKENDATUD RIIDED
Need AEG pesumasinad kasutavad kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate riietelt turvaliselt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte. 

PEHMEM VESI, ÕRNEM TOIME
Veevärgivesi sisaldab mineraale, mis mõjuvad riidekiududele halvasti. Need AEG pesumasinad on esimesed, mis sisaldavad selliseid mineraale eemaldavat tehnoloogiat. Ioniseeriv filtrisüsteem optimeerib trumlisse suunduva vee koostist nii, et pesuaine ja -pehmendi toime oleks võimalikult tõhus ka madalamatel temperatuuridel. Nii tagatakse õrnatoimeline hooldus, mis jätab riided pehmeks ja värvid kirkaks.

ÜHENDATUD PAAR. SUJUVAKS KASUTAMISEKS
My AEG Care-rakendus ühendab sujuvalt pesumasina ja trummelkuivati. Näidates pesu ja kuivatuse aega kokku. See annab ka märku, millal on vaja pesu ühest masinast teise tõsta ning annab nõu optimaalseks kuivatuseks. Pesu pesemiseks teie tingimustel, kontrollides protsessi kust iganes.

HOOLITSEMINE RIIETE EEST. VEE JA ENERGIA KOKKUHOID
ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

Kuivati 

Julgege oma riideid kuivatada
FiberPro-süsteemi ja 3DScan-tennoloogia andur tuvastavad niiskustaseme nii kanga pinnal kui ka sees. Nii saab riideid kuivatada täpselt ja hoolitsevalt. Kuivatage villa, siidi, välisrõivaid, pluuse, pükse ja isegi sulejakke kidlustundega. Kogege erakordset kuivatustäpsust.

ÕRN, KIIRE KUIVATUS SEGAPESU PUHUL. MYDRY ABIL
MyDry tsükkel tagab segapesu korral parima hoolduse. Koos 9000 seeria Premium Editioni pesumasinaga kulub kuivast-kuivaks lahendusele vähem kui kolm tundi. Ei mingit sorteerimist – lihtsalt parim puuvillase ja sünteetilise pesu hooldus koos.

RIIETE LÄBIMÕELDUD HOOLDUS
Meie unikaalse AbsoluteCare® süsteemi programmid juhivad kuivati trumlipöördeid ja temperatuuri väga hoolikalt. Sarnaselt lamekuivatusele hoitakse villaseid esemeid trumlis paigal. Õueriiete kuivatamisel kasutatakse kindlat temperatuuri, et säilitada nende veekindlaid omadusi. Kõigi materjalide puhul rakendatakse põhjalikuks kuivatamiseks sobivaid pöördeid ja temperatuuri, tagades sel moel ka riiete hea kvaliteedi ja välimuse. 

3Dscan-tehnoloogia. Täppiskuivatus
FiberPro-süsteem koos 3DScan-tehnoloogiaga jälgib sensorite abil riiete niiskussisaldust. See tuvastab niiskuse ja reguleerib aega täpse kuivatuse tagamiseks. Seda ka paksude ja kihiliste riiete puhul. Võrreldes tavalise õhkkuivatusega säilitavad sulejoped oma välimuse ja kuni 30% parema soojuspidavuse.

SEOTUD ÜHENDUS. SUJUVAKS SUHTLUSEKS
Seotud ühendus ühendab sujuvalt pesumasina ja trummelkuivati My AEG Care rakenduse kaudu. Võite näha, kui kaua kulub aega pesemisele ja kuivatamisele kokku. Samuti annab rakendus teada, millal pesu ringi tõsta ning milline kuivatus valida. Nii saate oma pesupesemist täiel määral juhtida.

Turvalised madalad temperatuurid
Võrreldes tavaliste trummelkuivatitega eemaldab AEG SensiDry-tehnoloogia riietest niiskuse poole madalamal temperatuuril ilma kuivatusaega oluliselt pikendamata. Nii kaitstakse riideid ebavajaliku kuumuse eest. Sel moel säilitavad esemed pikema aja jooksul oma värske välimuse. Ning madala temperatuuri kasutamine säästab ka energiat.

Pesumasin AEG (9 kg) (Tootekood: L9FBB49B)

Kuivati AEG (9 kg) (Tootekood: T9DBB89B)

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud