Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin

Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
 • Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin

Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: SMU4HMS02S Tootja: Bosch
599.99 €

Toode on saadaval vaid e‑poes

Boschi nõudepesumasin pakub täiuslikku puhtust ja mugavust tänu mitmekülgsetele funktsioonidele ja innovaatilistele tehnoloogiatele. See on ideaalne valik neile, kes hindavad vaikust, energiatõhusust ja lihtsat kasutamist. Nutikad lahendused, nagu hääljuhtimine ja kaugdiagnostika, teevad igapäevase nõudepesu hõlpsaks ja muretuks.

• ExtraDry – täiendava kuivatamise funktsioon.
• Kinnitatud hügieenitase Eco 50 °C ja kõrgematel tasemetel koos Intensive 70 °C ja Machine Care programmidega
• VarioFlex-korvisüsteem – paremad reguleerimisvõimalused, mis tagavad rohkem ruumi kõigil tasanditel.
• Home Connect – nutikad koduseadmed muudavad igapäevaelu lihtsamaks.

Loe edasi

250 BP
599.99 €
Toote teabeleht
D D A G

Järelmaksu kalkulaator

Eeldatav igakuine makse
20 €
Periood
Sissemakse
Toode Bosch, Seeria 4, 14 nõudekomplekti - Integreeritav nõudepesumasin
Hind 599.99 €
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Kauplusest kätte
  Alates 05.07
  0 €
  Vaata lähemalt
 • Transport maja välisukseni
  4. - 6. juuli
  19.99 €
  Telli tooted soodsalt ja kiirelt enda kodu välisukseni.
 • Transport tuppa
  4. - 6. juuli
  29.99 €
  Telli tooted mugavalt otse tuppa. Võimalus tellida juurde paigaldusteenus, pakendi äravedu ning vana toote äravedu.
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

ExtraDry
Ühe nupuvajutusega aktiveeritava ExtraDry-funktsiooni kasutamisel kuivatatakse nõusid eriti põhjalikult, kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.

Silence Plus 42 dB
Kes tahaks mürakeskkonnas piinelda? Kui ka Sina hindad vaikust, on õige valik Silence Plus 42 dB nõudepesumasin. See töötab eriti vaikselt, tagades Sinu köögis rahuliku idülli.

Testitud hügieenikvaliteet
Viirused, sh koroona- ja gripiviirus hävivad Eco 50 °C programmis tõhusalt, mida on kontrollinud integratiivse hügieeni ja viroloogia instituut (1. taseme hügieenimärgis). Kõrgema temperatuuriga programmidega on võimalik saavutada märkimisväärselt paremaidki hügieenitasemeid, ning need hävitavad tõhusalt kangekaelsemad viirused nagu kattega ja katteta viirused. See on kinnitatud Intensive 70 °C ja Machine Care hooldusprogrammi puhul (3. taseme hügieenimärgis).

VarioFlex-korvisüsteem
VarioFlex-korvisüsteem tagab korvide käsitsemisel ülima paindlikkuse ja mugavuse. See on võimalik tänu ülemise korvi 8 liikuvale elemendile (klaasivõre, kokkupandavad võred ja riiulid). Punased märgistused võimaldavad alati näha, kust ja kuidas saad korve nõude sisestamiseks reguleerida. Alumisel korvil on lausa 9 liikuvat elementi (klaasivõred kõrgemal tagaosas, kokkupandavad võred ja riiulid). Kokkupandavad võred pakuvad tänu ümaratele servadele täiendavat kaitset ja stabiilsust ning roostevabast terasest käepidemed tagavad kõigele mugava ja kiire juurdepääsu.

VarioDrawer
Mõnikord ei ole võimalik kõiki nõusid masinasse mahutada, kuna sisemuse ruumilahendus ei ole eriti paindlik. VarioDrawer on ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinate ülaosas olev lisasahtel, mis pakub probleemile lahendust. Sinna saab panna söögiriistad, väiksemad köögitarvikud, nagu kulbid ja visplid, ning isegi espressotassid. See pakub nõudepesumasina täitmisel suuremat paindlikkust ja jätab alumisse korvi rohkem ruumi. Kui söögiriistakorvi asemel kasutatakse VarioDrawerit, on 60 cm masinas ruumi 14 nõudekomplektile ja 45 cm masinas 10 nõudekomplektile.

Rackmatic
Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi juhul, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

Hääljuhtimine
Tänu partnerlusele Amazon Alexaga saab Sinu nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrolli, kas Alexa rakenduses on Sinu riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti funktsioon, ning aktiveeri see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

Tabletiloendur
See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib tarbimist ja teavitab Sind tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saad otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

Tõukemärguanded
Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui Sul on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse Sinu mobiilseadmesse, teavitades Sind programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

Allalaetavad programmid
Nõudepesumasina kasutamisel juhtub mõnikord, et pesuprogrammid ei vasta Sinu isiklikele vajadustele. Allalaetavate programmidega Boschi nõudepesumasinad pakuvad Sulle võimalust Home Connect äpi kaudu lisaprograme alla laadida. Tänu allalaetavatele programmidele saad alati valida just endale meelepärase programmi, et saaksid pesutulemustega iga kord rahul olla.

Programmiabiline 
Kuidas teada, millist programmi iga masinatäie jaoks kasutada? Programmiabiline muudab otsustamise lihtsaks. Vasta lihtsalt Home Connect äpis mõnele küsimusele oma nõude tüübi, määrdumisastme ja isiklike eelistuste kohta seoses energiatõhususe, kuivuse astme, kiiruse ja müratasemega, ning süsteem soovitab sobivat programmi. Seejärel vajuta Start ning juba varsti ootavad sind täiuslikult puhtad nõud minimaalse vaevaga.

Kaugdiagnostika
Kui kodumasinad ei tööta nii nagu peaks, võib see üksjagu stressi põhjustada. Kaugdiagnostika tuleb siinkohal appi. Helista lihtsalt Boschi hoolduspartnerile ning sinu loal kontrollib tehnik distantsilt sinu seadet, tuvastab probleemse koha ja annab selget nõu, kuidas probleemi lahendada. Juhul kui probleemi ei ole võimalik lahendada, tuleb tehnik sinu juurde koju kõigi vajalike varuosadega ning kõrvaldab probleemi. Nutikas tugi, nutikad lahendused.

Lemmikfunktsioon 
Võta oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab Sul oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanilt. Saad kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

Aquastop
Lekkekindlus on nõudepesumasinate puhul hädavajalik omadus. Meie AquaStop-süsteem pakub usaldusväärset lekkekaitset. Kui andur tuvastab lekke, peatub nõudepesumasina töö automaatselt ning vesi pumbatakse topeltseinaga vooliku kaudu välja. AquaStop kaitseb Sind veekahjustuste eest ja see kehtib kogu seadme eluea vältel.

ActiveWater
Boschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel laitmatu tulemuse saavutada.

DosageAssist
DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

Automaatprogrammid 
Eri masinatäite puhul on vaja kasutada eri pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

Tagasi

 • Nõudepesumasin

  paigaldusmeetod
  integreeritav viimistletud uksega
  mööbliukse kinnitus viimistletud uksega
  energiaklass D
  energiatarbimine 85 kWh/100 tsüklit
  komplektide arv 14
  veekulu 9 L/tsükkel
  eco programmi kestus 270 min.
  programmide arv 6
  pesutemperatuuride arv 4
  kuivatussüsteem Soojusvaheti
  sahtlite arv 3 tk
  söögiriistade sahtel Jah
 • Funktsioonid

  programmid intensiiv 70°C, Auto 45°C-65°C, Eco 50°C, ööpesu programm, Isepuhastuse programm, vaikne programm
  funktsioonid veesensor, AquaStop
  , lapselukk, viitstart: 1-24 h, varioSpeed
  , DosageAssist
  , WiFi, Home Connect
  lisafunktsioonid hääljuhtimine, tabletiloendur, tõukemärguanded, allalaetavad programmid, programmiabiline, kaugdiagnostika, lemmikfunktsioon, HygienePlus, automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus, isepuhastuv kolmeastmeline filtrisüsteem, klaasikaitsesüsteem
  lisakuivatusprogrammid eriti kuiv
 • Reguleerimine

  reguleeritav ülakorv Jah
 • Üldised parameetrid

  displei Jah
  müratase 42 dB
  õhus leviva müra klass B
  tootja Bosch
  värv roostevaba
  värvus roostevabast terasest uks
  energiamääruse number 2019/2017
  mudeli identifikaator SMU4HMS02S
 • Mõõtmed

  laius 59,8 cm
  kõrgus 81,5 cm
  sügavus 57,3 cm

Tagasi

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Viimati vaadatud tooted