Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
A+
Veinikülmik Dometic (maht: 45 pudelit)
 • Veinikülmik Dometic (maht: 45 pudelit)
 • Veinikülmik Dometic (maht: 45 pudelit)
 • Veinikülmik Dometic (maht: 45 pudelit)

Veinikülmik Dometic (maht: 45 pudelit)

Tootekood: E45FG Tootja: Dometic

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Kaks temperatuuritsooni erinevate veinide hoiustamiseks nende ideaaltemperatuuril
• Soojendus- ja jahutusfunktsioon saavutab kiirelt ja hoiab seatud temperatuuri
• Ilma raamita UV-filtriga kolmekordne klaasuks
• Integreeritud õhuringlussüsteem ühtlaseks temperatuuri hajutamiseks
• Aktiivsöefilter ja veepaak loovad veini hoiustamiseks ja laagerdamiseks ideaalsed tingimused
• Inverterkompressor
• LED-valgustus
• Puidust riiulid
• Lukustatav uks, et hoida veinid turvaliselt kapis
• Madal energiatarbimine - vastab uutele ErP nõuetele (alates märtsist 2021)

Loe edasi

1399 €

Kuumakse alates 47 €

47 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  61 - 63 tp
 • Transport maja välisukseni
  61 - 63 tp
 • Kauplusest kätte
  61 - 63 tp

Madala vibratsiooniga kompressor
Vein vajab täieliku maitse avaldumiseks stabiilset ja vaikset kohta. Sellepärast kasutame me oma veinikülmikutes spetsiaalset elektrooniliselt juhitavat inverterkompressorit, mis vaevu tekitab mingisugust vibratsiooni. Kompressori kiirus kohandub automaatselt jahutusnõuetega. Kui seadistatud temperatuur on saavutatud, jätkab kompressor oma tööd ülivaikselt ja madalal kiirusel, et hoida temperatuur ühtlasel tasemel.

Kaks temperatuuritsooni
Enamikul Dometic veinikülmikutest on kaks eraldi temperatuuritsooni, mida saab seadistada temperatuuril vahemikus +5 °C ja +20 °C - jättes ühe tsooni punasele ja teise valgele veinile. 
Soovi korral saab ühte tsoonidest programmeerida jahutatud jookide hoiustamiseks. Igal juhul hoitakse etteantud temperatuuri täpselt. Puutetundlikul juhtpaneelil olevad sinised LED-id näitavad hetkelisi väärtusi.

Tõhus esiventilatsioon
Kõik Dometicu veinikülmikud on tehases varustatud tõhusa eesmise ventilatsioonisüsteemiga. Kompressorist tulev soe õhk voolab otse eesmisesse ventilatsioonivõresse, kust see väljastpoolt välja lastakse.

Ideaalne kliima peene veini jaoks
Kvaliteetveini hoiustamine vajab hästi tasakaalustatud ja stabiilset niiskustaset. Ideaalseks peetakse väärtusi, mis jäävad vahemikku 60–85 protsenti. Kui õhuniiskuse tase on oluliselt madalam, aurustub niiskus läbi korgi. Kork kuivab, muutub läbilaskvaks ega suuda enam veini hapniku eest kaitsta. Kui õhuniiskus on liiga kõrge, on oht, et korgile tekib hallitus. Kui soovid oma veini pikema aja vältel säilitada, ole ettevaatlik, et tagada lõhnatu keskkond ja piisav ventilatsioon. Gaasid ja lõhnad sisenevad veinipudeli sisemusse korgis olevate pooride kaudu ning võivad veini maitset ja veinibuketti negatiivselt mõjutada. Dometic veinikülmikud pakuvad veini säilitamiseks ja laagerdamiseks ideaalseid kliimatingimusi. Tippklassi veinikappides on standardvarustuses aktiivsöefilter lõhnade vältimiseks ja veepaak stabiilse niiskustaseme säilitamiseks. Mudelid, millel need omadused puuduvad, saab soovi korral täiendada. 

UV-FILTER hoiab soojuse ja päikesevalguse eemal
Pole juhus, et veinid on peaaegu alati toonklaasist pudelites: veinid on äärmiselt valgustundlikud. UV-kiired mõjutavad oluliselt veini vananemisprotsessi. Need viivad keemiliste reaktsioonideni, mille tagajärjel kaob aroom. Vaid mõni nädal ereda valgusega ruumis mõjutab negatiivselt nii hea veini maitset kui ka veinibuketti. Kunstvalgusest veelgi kahjulikum on otsene päikesevalgus, mis tekitab ka soojust. See selgitab, miks kõik Dometicu klaasuksega veinikülmikud on maksimaalse kaitse tagamiseks varustatud kõrge isolatsiooniga mitmekihiliste UV-filtriga kaetud spetsiaalsete ustega. Isoleeriva efekti tugevdamiseks süstitakse ukse klaasikihtide vahele argoongaasi. Peale selle kasutab Dometic oma veinikappides ainult LED-tulesid, kuna need tekitavad võimalikult madalat kuumust.

Nutikas temperatuuri juhtimine 
Harva juhtub, et hotellidel, restoranidel ja era-majapidamistel on privileeg omada traditsioonilist võlvitud veinikeldrit. Õnneks saab kliimatingimusi taastada kõrgtehnoloogia abil. Dometic veinikülmikud kasutavad spetsiaalset soojendus- ja jahutusfunktsiooni, et saavutada kiirelt ja hoida usaldusväärselt ideaalne säilitustemperatuur. 
Nutikas elektroonika reguleerib õhku soojendades või jahutades vastavalt soovitud temperatuurile ja ümbritsevale temperatuurile.

Naudi oma veini tema parimates tingimustes
Võõrusta oma külalisi viietärni teenindusega tänu Dometic E45FG-le. See elegantne veinikülmik tagab ideaalsed hoiutingimused 45 pudelile - kõik need on kenasti raamita kolmekordse klaasukse taga, mille mõlemal poolel on LED-tuled. Lihtsalt määra soovitatud serveerimistemperatuurid - nt. 16 °C punase veini või 8 °C valge veini puhul - kahes eraldi  temperatuuritsoonis ja serveeri veini oma külalistele mugavalt otse külmkapist. Hästi läbimõeldud jahutus- ja kuumutustetehnoloogia tagab usaldusväärse serveerimistemperatuuri ja veini nautimise parimal viisil. Söefilter ja veepaak loovad veini säilitamiseks ja laagerdamiseks ideaalse kliima. Sinu väärtusliku veinikollektsiooni ohutuks hoidmiseks on kaasas lukk ja võti.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info

energy-label

Täpsemalt:

A+Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

109Aastane energiakulu.
Energiatarbimine XYZ kilovatt-tundi aastas, põhineb standardtingimustes mõõdetud 24 tunni tulemustel. Tegelik energiatarbimine oleneb seadme kasutusviisist ja asukohast.

x45Veinipudelite mahutavus
Standardsete 0.75 l veinipudelite hulk.


L
Jahekapi maht.
Kõikide tärniga tähistamata kambrite (st töötemperatuur > –6 °C) ruumalade summa.

LSügavkülmkambri maht.
Kõikide tärniga tähistatud sügavkülmkambrite (st töötemperatuur ≤ –6 °C) ruumalade summa.

42
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 39 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 42 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.