Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A+++
Jahekapp Liebherr (185 cm)
  • Jahekapp Liebherr (185 cm)
  • Jahekapp Liebherr (185 cm)
  • Jahekapp Liebherr (185 cm)

Jahekapp Liebherr (185 cm)

Tootekood: SKBES4360-20 Tootja: Liebherr

Innovatiivne BioFresh-Plus tehnoloogia pakub eriti meeldivat värskust. Valgustatud BioFresh'i sahtlid on täielikult pikendatavad ja varustatud mugava isesulguva pehme mehhanismiga.
Tänu täielikult pikendatavatele sahtlitele pole mitte ainult võimalik toitu pikema aja jooksul säilitada, vaid Sul on ka ka täielik ülevaade hoiustatud toidust. Näiteks temperatuuril veidi üle 0 ° C säilib salat 7 päeva asemel 19 päeva. BioFresh tehnoloogia aitab säästa raha, kuna vähem toitu tuleb ära visata ning lisaks aitab see säästa ka aega, sest sagedased toidu ostud pole enam vajalikud.

Loe edasi

1499 € -300 € 1799 €

Kuumakse alates 50 €

50 kuus
  • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
  • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
  • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
  • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

BluPerformance
BluPerformance esindab ka uut põlvkonda toidu säilitamises ja värskuses. Parima kvaliteediga materjalid ning suurepärane koostamiskvaliteet ning ei ühtegi kompromissi. Külmutustehnika on seejuures integreeritud külmiku alumisse osasse, mis jätab oluliselt rohkem ruumi toidu hoiustamiseks. Tänu eriliselt asetatud kompressoritele on BluPerformance külmikute töömüra väga madal.

LED valgustus
Energiasäästlikud, võimsad, pika tööeaga ja keskkonnasõbralikud LED-valgustid on integreeritud külmkambri alaossa, mis valgustab sahtlite sisu, kui need on avatud. LED-valgustid süttivad niipea kui uks on avatud.

SuperCool
SuperCool funktsioon tekitab värskelt hoiustatud toidule suurema külma reservi, et toit külmuks kiiresti ning säilitab sellisel viisil viitamiinide rohkuse. Automaatne temperatuuriregulaator reguleerib vajalikku külmutamistemperatuuri.

Kala & Mereandide sahtel tagab puhtuse:
BioFresh-Plusil on eraldi sahtel, mille saab seadistada temperatuurile 0 ° C või -2 ° C. Kliendi eelis: lihtsalt liigutades saab temperatuuri vahemikku paindlikult kohandada toidu koguse ja suurusega. Kala & Mereandide sahtel on eriti sobiv sellise toidu hoiustamiseks, mida on kõige parem hoida temperatuuril -2 ° C.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A+++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

90Aastane energiakulu.
Energiatarbimine XYZ kilovatt-tundi aastas, põhineb standardtingimustes mõõdetud 24 tunni tulemustel. Tegelik energiatarbimine oleneb seadme kasutusviisist ja asukohast.

xVeinipudelite mahutavus
Standardsete 0.75 l veinipudelite hulk.

366
L
Jahekapi maht.
Kõikide tärniga tähistamata kambrite (st töötemperatuur > –6 °C) ruumalade summa.

LSügavkülmkambri maht.
Kõikide tärniga tähistatud sügavkülmkambrite (st töötemperatuur ≤ –6 °C) ruumalade summa.

37
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 39 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 42 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.