Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik

Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
 • Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik

Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik

Tootekood: CND5753-20 Tootja: Liebherr
1429 €

Toode on saadaval vaid e‑poes

• BioFresh
• EasyFresh 
• SmartDeviceBox-valmidus
• Valgustorn
• "Puuduta ja libista" ekraan
• EasyTwist Ice
• Vaikselt sulguv uks

Loe edasi

595 BP
1429 €
Toote teabeleht
D D A G

Järelmaksu kalkulaator

Eeldatav igakuine makse
48 €
Periood
Sissemakse
Toode Liebherr Prime, NoFrost, 373 L, 202 cm, valge - Külmik
Hind 1429 €
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Kauplusest kätte
  Alates 29.07
  0 €
  Vaata lähemalt
 • Transport tuppa
  Alates 29.07
  59.99 €
  Telli tooted mugavalt otse tuppa. Võimalus tellida juurde paigaldusteenus, pakendi äravedu ning vana toote äravedu.
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

EasyFresh
Turu-värskuse garantii oma kodus on meie EasyFresh-sahtel. Olgu selleks siis pakendamata köögiviljad või puuviljad - see tagab kõigele optimaalse hoiustamise. Tänu õhukindlale sulgumisele põhjustab toit sahtli niiskuse tõusu. See hoiab toitu pikka aega värskena.

BioFresh
Krõmpsuv salat ja maasikad: kõige õrnemad toidud väärivad erilist kohta, nii et need püsiksid kauem värsked - BioFresh sahtlites. Puu- ja köögiviljade sahtlis on temperatuur 0 °C lähedal. Koos selles püsiva niiskusega tunnevad tänu õhukindlale sulgemisele pakendamata puu- ja köögiviljad end eriti koduselt. Sa ei pea midagi kohandama.

NoFrost
Sügavkülma avades soovid näha külmutatud toitu ja kindlasti mitte jääd. NoFrost kaitseb sügavkülmiku sektsiooni soovimatu jäätumise eest, mis tarbib palju energiat ja võib olla kulukas. NoFrost tähendab, et sügavkülmiku sulatamine pole enam tüütu ja aeganõudev ning on rohkem aega muude asjade jaoks.

SmartDeviceBox-valmidus
Kas soovid olla nutika kodu tulevikuks valmis? Sinu Liebherr aitab hea meelega. Saad selle kaasajastada SmartDeviceBoxiga, mis ühendab Sinu Liebherri Internetiga. SmartDeviceBoxi saab installeerida vaid mõne sammuga ja see avab Sulle kogu digitaalsete võimaluste maailma.

SmartSteel tagasein
Elegantne roostevaba tagasein annab Sinu Liebherrile stiilse välimuse. Toidule meeldib samuti SmartSteel, kuna roostevaba teras on toidule ohutu ja hügieeniline. SmartSteel vähendab ka sõrmejälgede nähtavust, muutes välimuse veelgi meeldivamaks.

VarioTemp
VarioTemp tähendab, et Sul on toidu külmikus  hoidmisel palju ruumi. Selle põhjuseks on asjaolu, et sügavkülmikus saate määrata ka täpse temperatuuri vahemikus -2 °C kuni +14 °C ja seetõttu kasutada seda kambrit ka täiendava jahutustsoonina. Näiteks saab seda lühiajaliselt kasutada pidudel jookide ja suupistete jaoks või pikemas perspektiivis jaheruumina kartulite hoidmiseks.

EasyTwist Ice
Olgu selleks suvepäev või pidu: tänu EasyTwist Ice'ile saad kiiresti ja lihtsalt valmistada jääkuubikuid ilma fikseeritud veeühenduseta. Lihtsalt täida paak veega, lase sellel külmuda ja seejärel vabasta valmis jääkuubikud lihtsa liigutusega – oledki valmis jahedaid jooke serveerima. EasyTwist Ice'i on lihtne puhastada ja see tagab alati hügieenilise jääkuubikute valmistamise.

Valguse torn
Naudi optimaalselt valgustatud sisemust: LightTower näitab toitu parimas valguses ja on paigutatud nii et kogu täidetud külmik oleks kogu aeg valgustatud. LightToweri kinnitus külgseintesse tähendab, et toidule on ka rohkem ruumi.

"Puuduta ja libista" ekraan 
Tänu Touch & Swipe ekraanile saad oma külmkappi kasutada intuitiivselt ja lihtsalt. Vali lihtsalt värvilist ekraani puudutades ja libistades funktsioonid nagu SuperCool. Temperatuuri saab reguleerida sama lihtsalt. Ja mis siis, kui Sa ei kasuta ekraani aktiivselt? Noh, see näitab siis tegelikku temperatuuri.

SoftSystem
Hommikusöögist kesköise suupisteni - külmkappi on vaja avada ja sulgeda mitmeid kordi. Ja Sinu Liebherr teab, et see on väga lõbus. SoftSystemiga suletakse külmkapiuks pehmelt ja ohutult ning mõnusalt vaikselt ja kergelt. Siseukses hoitavad pudelid jäävad kindlalt oma kohale - miski ei ragise ega kolise.

Peorežiim
Nüüd oled valmis külaliste tulekuks, sest ka Sinu Liebherr on peomeeleolus. Niipea, kui lülitad PartyMode'i sisse, pakub see usaldusväärselt jääkülmi jooke ja täiendavat osa jääkuubikuid. PartyMode aktiveerib sellised funktsioonid nagu SuperCool ja maksimaalne jää tootmine. 24 tunni pärast naaseb Liebherr automaatselt tavapärasesse režiimi.

Kiirkülmutus 
Kas soovid oma värsket toitu külmutada vitamiine säilitaval viisil? Aktiveeri lihtsalt SuperFrost - ja sügavkülm suurendab selle jahutusvõimsust. Sel viisil püsib temperatuur külmutamata toiduainete sisse asetamisel ühtlasena. SuperFrost on ka energiasäästlik: kui Sa ei lülita funktsiooni käsitsi välja, deaktiveerub see ise automaatselt 65 tunni möödudes.

Pudeli taimer 
Kas oled seda varem teinud? Asetanud pudeli veini jääkambrisse, nii et see kiiresti jahtuks - ja unustanud selle. BottleTimeriga ei juhtu seda enam kunagi: see tagab eriti kiire jahutuse, aktiveerides SuperFrosti. Niipea kui pudel on saavutanud optimaalse temperatuuri, tuletab Liebherr Sulle rakenduse kaudu meelde, et võtaksid selle jääkambrist välja.

Puhkuse režiim 
Kas lähed ära? Miks mitte siis saata ka oma Liebherr puhkusele? Puhkuserežiimis on ventilaator ja SuperCool välja lülitatud ning Sinu külmkapp seadistab temperatuuri +15 ° C-ni. See säästab elektrit, kuid hoiab siiski ära ebameeldiva lõhna. Sügavkülm jääb muidugi sisselülitatuks. Kui oled koduteel, saad rakenduse kaudu puhkuserežiimi välja lülitada. See tähendab, et Sinu Liebherr on Sind koju tervitades sama värske kui tavaliselt.

Kiirjahutus
Kas soovid, et Sinu külmkapp hoiaks optimaalset temperatuuri, isegi kui oled just päikese käes soojendatud turult sisseoste teinud? See kehtib SuperCooli puhul. Pärast aktiveerimist suurendab Sinu Liebherr oma jõudlust, kuni värske toit on sama jahe kui ülejäänud külmiku sisu. Seejärel lülitub SuperCool automaatselt välja - hiljemalt 12 tunni pärast.

Uksealarm
Liebherri uksealarm tagab, et Sa ei kasutaks energiat tarbetult ega rikuks toitu. Sel hetkel, kui külmkapiuks on liiga kaua avatud, hoiatab see Sind  pulseeriva valguse ja hoiatustooniga. Siiski otsustad Sina, kui kaua on „liiga kaua. Sõltuvalt seadistusest käivitub uksealarm 1, 2 või 3 minuti pärast.

Sabbath režiim 
Sabbath režiimil on kõik tegevused puhkeasendis - see kehtib ka elektriseadmete kohta. Sinu Liebherr võtab seda arvesse. SabbathMode'is lülitatakse kogu külmiku valgustus välja, samuti kõik helid, müra ja ekraan. SabbathMode deaktiveeritakse 80 tunni pärast.

Energia säästja
Kas soovid säästa energiat ja raha korraga? Sinu Liebherr aitab Sul seda teha energiasäästurežiimiga. Energiasäästja aktiveerimisel tõuseb standardtemperatuur kahe kraadi võrra. See tähendab, et Sinu Liebherr vajab veelgi vähem energiat - ja toit jääb värske.

Elektrikatkestuse alarm
Sinu Liebherr on Sinu toidu tõeline kaitseingel. Elektrikatkestuse korral toob see kuuldavale helisignaali. Alarmi mitte ainult ei kuule, vaid ka näed seda. Ekraanil kuvatakse sügavkülmas saavutatud kõrgeim temperatuur. Siiski, Sind ei hoiatata kunagi asjatult. Kui lühikese elektrikatkestuse ajal ei toimu kriitilist temperatuuri tõusu, ei hakka alarm tööle.

Ekraani lukustus
Valgustatud ekraan on laste käte käte jaoks nagu magnet ning seda teab ka Sinu Liebherr. Sellepärast on sellel ekraanilukk. See tagab, et külmkapi seadeid ei muudeta tahtmatult. Loomulikult võid ekraani lukustuse ka lihtsalt deaktiveerida.

Puhta õhu aktiivsöefilter
Mõne toidu lõhn on mõnikord vähem meeldiv, kuid see pole Sinu Liebherri jaoks mingi probleem. Tänu FreshAir aktiivsöefiltritele on külmiku sisemuses alati värsket õhku. Filter asub ventilaatori korpuses otse õhuvoolu peal ja neutraliseerib lõhnu nii palju kui võimalik. Ekraan tuletab Sulle filtri vahetamist meelde.

Ruumi küpsetusplaadile
Kas soovid kodus küpsetatud puuviljakooki värskena hoida? Või äkki pitsa, mida hiljem edasi küpsetada? Kui jah, siis libista lihtsalt oma küpsetusplaat külmikusse - selles on piisavalt ruumi küpsetusplaadi jaoks. Tõeliselt mugav küpsetusplaati sisse ja välja libistada, kui uks on avatud 90° nurga all.

Tagasi

 • Külmik

  paigaldusmeetod eraldiseisev
  külmiku liik külmik
  sügavkülmal tärne [ * ] * * *
  külmapidavus
  20 h
  energiaklass D
  külmutusvõimsus
  10 kg / 24 h
  kliimaklass
  SN-T
  jahekambri sulatusmeetod automaatne
  sügavkülmkambri sulatusmeetod automaatne
  energiakulu 203 kWh/aastas
  funktsioonid BioFresh
  , kiirjahutus
  , kiirkülmutus
  , NoFrost
  , eraldi reguleeritavad jahutusringlused, energiasäästurežiim, puhkuse reziim, lahtise ukse alarm, vaikselt sulguv uks
  lisafunktsioonid LED-valgustus, EasyFresh, VarioTemp, EasyTwist Ice, SmartDeviceBox-valmidus, peorežiim, ekraanilukk, pudelitaimer, Sabbath režiim, öörežiim
  veeühendus
  veepaak
  vahetatav uksepoolsus Jah
  sügavkülmkambri paigutus alumine
 • Üldised parameetrid

  displei TFT puutetundlik värviekraan
  elektrooniline juhtimine Jah
  komplektis puhta õhu aktiivsöefilter, munarest, 2 külmaakut
  müratase 34 dB
  tootja Liebherr
  ukse käelisus parema käega avanev
  värv valge
  energiamääruse number 2019/2016
  õhus leviva müra klass B
 • Mõõtmed

  üldmaht
  373 L
  jahekambri maht
  270 L
  sügavkülmkambri maht
  103 L
  kõrgus 201,5 cm
  laius 59,7 cm
  sügavus 67,5 cm
  kaal
  85,9 kg
 • Lingid

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Viimati vaadatud tooted