Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik

Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
 • Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik

Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik

Tootekood: CBNSTD579I-20 Tootja: Liebherr
2659 €

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Fikseeritud veeühendusega jäämasin
• InfinitySpring veedispenser
• "Puuduta ja libista" ekraan
• Ülivaikne 
• BioFresh
• Valgustorn
• Keeleseadistused

Loe edasi

1108 BP
2659 €
Toote teabeleht
D D A G

Järelmaksu kalkulaator

Eeldatav igakuine makse
89 €
Periood
Sissemakse
Toode Liebherr, NoFrost, 363 L, kõrgus 202 cm, roostevaba teras - Külmik
Hind 2659 €
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Kauplusest kätte
  Alates 23.08
  0 €
  Vaata lähemalt
 • Transport tuppa
  Alates 22.08
  59.99 €
  Telli tooted mugavalt otse tuppa. Võimalus tellida juurde paigaldusteenus, pakendi äravedu ning vana toote äravedu.
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

BioFresh koos HydroBreeze'iga
Kas soovid puu- ja köögivilju jahutada nagu professionaalid? Külm udu kombineerituna veidi üle 0 °C temperatuuriga sahtlis annab toidule täiendava tõuke ja pikendab selle säilivusaega. See loob ehtsa visuaalse wow-efekti. HydroBreeze aktiveerub iga 90 minuti järel 4 sekundiks ja 8 sekundiks, kui uks avatakse.

BioFresh
Krõmpsuv salat ja maasikad: kõige õrnemad toidud väärivad erilist kohta, nii et need püsiksid kauem värsked - BioFresh sahtlites. Puu- ja köögiviljade sahtlis on temperatuur 0 °C lähedal. Koos selles püsiva niiskusega tunnevad tänu õhukindlale sulgemisele pakendamata puu- ja köögiviljad end eriti koduselt. Sa ei pea midagi kohandama.

LED BioFresh valgustus
Koge rõõmu eredalt valgustatud värsketest puu- ja köögiviljadest. LED BioFresh valgustus näitab BioFresh sahtli sisu parimas valguses. Valgustus on paigutatud BioFresh sahtlite keskele ja seda täiendavad mõlemal küljel LED-valgussambad. Need ulatuvad ülemise BioFresh sahtlini, tagades ereda valgustuse.

Ruumi küpsetusplaadile
Kas soovid kodus küpsetatud puuviljakooki värskena hoida? Või äkki pitsa, mida hiljem edasi küpsetada? Kui jah, siis libista lihtsalt oma küpsetusplaat külmikusse - selles on piisavalt ruumi küpsetusplaadi jaoks. Tõeliselt mugav  küpsetusplaati sisse ja välja libistada, kui uks on avatud 90° nurga all.

SoftSystem
Hommikusöögist kesköise suupisteni - külmkappi on vaja avada ja sulgeda mitmeid kordi. Ja Sinu Liebherr teab, et see on väga lõbus. SoftSystemiga suletakse külmkapiuks pehmelt ja ohutult ning mõnusalt vaikselt ja kergelt. Siseukses hoitavad pudelid jäävad kindlalt oma kohale - miski ei ragise ega kolise.

Ülivaikne 
Shhh - kuula tähelepanelikult. Sinu Liebherr on nii vaikne, et selle kuulmiseks pead oma kõrvu pingutama. Kuidas see saavutatakse? Kõik jahutuskomponendid, nagu kompressorid, ventiilid, ventilaatorid ja aurustid on optimeeritud ja üksteisega ideaalselt kohandatud. See tähendab, et kuuled oma köögis ainult seda, mida kuulda soovid.

Puhkuse režiim 
Kas lähed ära? Miks mitte siis saata ka oma Liebherr puhkusele? Puhkuserežiimis on ventilaator ja SuperCool välja lülitatud ning Sinu külmkapp seadistab temperatuuri +15 ° C-ni. See säästab elektrit, kuid hoiab siiski ära ebameeldiva lõhna. Sügavkülm jääb muidugi sisselülitatuks. Kui oled koduteel, saad rakenduse kaudu puhkuserežiimi välja lülitada. See tähendab, et Sinu Liebherr on Sind koju tervitades sama värske kui tavaliselt.

Kiirjahutus
Kas soovid, et Sinu külmkapp hoiaks optimaalset temperatuuri, isegi kui oled just päikese käes soojendatud turult sisseoste teinud? See kehtib SuperCooli puhul. Pärast aktiveerimist suurendab Sinu Liebherr oma jõudlust, kuni värske toit on sama jahe kui ülejäänud külmiku sisu. Seejärel lülitub SuperCool automaatselt välja - hiljemalt 12 tunni pärast.

Uksealarm
Liebherri uksealarm tagab, et Sa ei kasutaks energiat tarbetult ega rikuks toitu. Sel hetkel, kui külmkapiuks on liiga kaua avatud, hoiatab see Sind  pulseeriva valguse ja hoiatustooniga. Siiski otsustad Sina, kui kaua on „liiga kaua. Sõltuvalt seadistusest käivitub uksealarm 1, 2 või 3 minuti pärast.

Puhastusrežiim
Siiamaani pidid külmkapi puhastamisel langetama otsuse: kas lülitan selle energia säästmiseks välja või jätan sisse, et näeksin? Puhastusrežiim eemaldab selle dilemma. Külmutus lülitub välja, kui tuled põlevad.

Sabbath režiim 
Sabbath režiimil on kõik tegevused puhkeasendis - see kehtib ka elektriseadmete kohta. Sinu Liebherr võtab seda arvesse. SabbathMode'is lülitatakse kogu külmiku valgustus välja, samuti kõik helid, müra ja ekraan. SabbathMode deaktiveeritakse 80 tunni pärast.

Energia säästja
Kas soovid säästa energiat ja raha korraga? Sinu Liebherr aitab Sul seda teha energiasäästurežiimiga. Energiasäästja aktiveerimisel tõuseb standardtemperatuur kahe kraadi võrra. See tähendab, et Sinu Liebherr vajab veelgi vähem energiat - ja toit jääb värske.

Puhta õhu aktiivsöefilter
Mõne toidu lõhn on mõnikord vähem meeldiv, kuid see pole Sinu Liebherri jaoks mingi probleem. Tänu FreshAir aktiivsöefiltritele on külmiku sisemuses alati värsket õhku. Filter asub ventilaatori korpuses otse õhuvoolu peal ja neutraliseerib lõhnu nii palju kui võimalik. Ekraan tuletab Sulle filtri vahetmaist meelde.

Peorežiim
Nüüd oled valmis külaliste tulekuks, sest ka Sinu Liebherr on peomeeleolus. Niipea, kui lülitad PartyMode'i sisse, pakub see usaldusväärselt jääkülmi jooke ja täiendavat osa jääkuubikuid. PartyMode aktiveerib sellised funktsioonid nagu SuperCool ja maksimaalne jää tootmine. 24 tunni pärast naaseb Liebherr automaatselt tavapärasesse režiimi.

Öörežiim
Sinu Liebherr soovib, et Sul oleks hea uni  ja hoolitseb selle eest, et Sind ei häiritaks. Seda seetõttu, et öörezimis lülitab see kõik helid ja müra välja. Ka sisevalgustus hämardub, nii et öösel külmkapi avamisel tervitab Sind pehme valgus. Öörežiimi saad programmeerida määratud kellaaegadel automaatselt sisse ja välja lülituma.

NoFrost
Sügavkülma avades soovid näha külmutatud toitu ja kindlasti mitte jääd. NoFrost kaitseb sügavkülmiku sektsiooni soovimatu jäätumise eest, mis tarbib palju energiat ja võib olla kulukas. NoFrost tähendab, et sügavkülmiku sulatamine pole enam tüütu ja aeganõudev ning on rohkem aega muude asjade jaoks.

Valguse torn
Naudi optimaalselt valgustatud sisemust: LightTower näitab toitu parimas valguses ja on paigutatud nii et kogu täidetud külmik oleks kogu aeg valgustatud. LightToweri kinnitus külgseintesse tähendab, et toidule on ka rohkem ruumi.

"Puuduta ja libista" ekraan 
Tänu Touch & Swipe ekraanile saad oma külmkappi kasutada intuitiivselt ja lihtsalt. Vali lihtsalt värvilist ekraani puudutades ja libistades funktsioonid nagu SuperCool. Temperatuuri saab reguleerida sama lihtsalt. Ja mis siis, kui Sa ei kasuta ekraani aktiivselt? Noh, see näitab siis tegelikku temperatuuri.

Keeleseadistused 
Nüüdsest saad Sina ja Sinu Liebherr omavahel alati hästi läbi, sest see räägib Sinu keelt. See on võimalik tänu muudetavale keele seadmele. Seadme käivitamisel vali lihtsalt ekraanil kuvatavast kaheteistkümnest keelest ja kasuta oma Liebherri valitud keeles. 

EasyOpen
Kas oled seda varem teinud? Pärast kõigi ostude külma panemist meenub Sulle mõni toiduaine, mille oled unustanud – ning tuleb ust korralikult tõmmata, et see uuesti avaneks. Liebherriga ei pea Sa seda tegema. EasyOpen tähendab, et ust saab mugavalt ja lihtsalt avada mitu korda järjest.

FlexSystem
Väikesed ja õrnad puuviljad võivad külmikus kergesti silma alt ära kaduda või muljuda saada. Seetõttu on Sinu Liebherril FlexSystem. Kaks paindlikult asetsetavat kasti BioFresh sahtlis tagavad, et kõik on selgelt paigutatud ja organiseeritud. Lisaks kaitsevad need turvaliselt ka kõige väiksemaid marju muljumise või teiste toiduainetega kokkupuutumise eest.

Pehmed teleskoopsiinid
Oota oma BioFresh sahtli avamist. See pole mitte ainult värske toidu tõttu, vaid ka seetõttu, et avamine on nii lihtne ning sulgemine on automaatne ja pehmendatud. Teleskoopsiinid libistavad sahtli ettevaatlikult Sinu poole ja kuna need avanevad täielikult, on Sul sisust parim ülevaade.

InfinitySpring 
Värske jaheda joogivee allikas Sinu köögis. InfinitySpring kõlab nagu muinasjutust. Veedispenser võimaldab tilkumisvabalt vett väljastada ja varustab Sind värske ja külma veega. Vajuta lihtsalt karahvini või klaasiga paneeli ja naudi vett. See võimaldab säästa veepudelite ostmisel ja elada säästvamalt.

Integreeritud SmartDeviceBox
Sinu Liebherr võib küll köögis seista, aga soovi korral saab selle igal ajal ka Internetiga ühendada. Integreeritud SmartDeviceBox avab ukse kõikidele nutika kodu eelistele. Lihtsalt ühenda see vooluvõrku, lülita see sisse ja ühenda oma Liebherr Wi-Fi kaudu võrku.

Fikseeritud veeühendusega jäämasin
Kas jääkuubikuid on alles? Jäämasinaga ei pea seda kunagi küsima. Fikseeritud veeühendusega jäämasina puhul tuleb vesi otse kraanist. MaxIce funktsioon võimaldab toota kuni 1,5 kg jääkuubikuid päevas. Mitmekülgne jääkambri jagaja võimaldab valida jääkuubikute koguse, mida soovid hoiustada.

Tagasi

 • Külmik

  paigaldusmeetod eraldiseisev
  külmiku liik külmik
  sügavkülmal tärne [ * ] * * *
  külmapidavus
  20 h
  energiaklass D
  külmutusvõimsus
  10 kg / 24 h
  kliimaklass
  SN-T
  jahekambri sulatusmeetod automaatne
  sügavkülmkambri sulatusmeetod automaatne
  energiakulu 226 kWh/aastas
  funktsioonid BioFresh
  , kiirjahutus
  , jäämasin, eraldi reguleeritavad jahutusringlused, kiirkülmutus
  , NoFrost
  , rikke alarm, energiasäästurežiim, puhkuse reziim, temp.alarm, lahtise ukse alarm, vaikselt sulguv uks
  lisafunktsioonid SmartDeviceBox, ekraanilukk, Sabbath režiim, öörežiim, pudelitaimer, LED-valgustus, peorežiim, keeleseadistused, puhastusržiim
  veeühendus
  veevõrk
  vahetatav uksepoolsus Jah
  sügavkülmkambri paigutus alumine
 • Üldised parameetrid

  displei TFT puutetundlik värviekraan
  elektrooniline juhtimine Jah
  komplektis värske ohu aktiivöefilter, munarest, külmaaku, teleskoopsiinid
  müratase 34 dB
  tootja Liebherr
  ukse käelisus parema käega avanev
  värv roostevaba
  energiamääruse number 2019/2016
  õhus leviva müra klass B
 • Mõõtmed

  üldmaht
  363 L
  jahekambri maht
  259 L
  sügavkülmkambri maht
  104 L
  kõrgus 201,5 cm
  laius 59,7 cm
  sügavus 67,5 cm
  kaal
  91,7 kg

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Viimati vaadatud tooted