Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Integreeritav SBS komplekt Liebherr (178 cm)
  • Integreeritav SBS komplekt Liebherr (178 cm)
  • Integreeritav SBS komplekt Liebherr (178 cm)
  • Integreeritav SBS komplekt Liebherr (178 cm)
  • Integreeritav SBS komplekt Liebherr (178 cm)

Integreeritav SBS komplekt Liebherr (178 cm)

Tootekood: SBS66I3 Tootja: Liebherr

Toode pole jaekauplustest saadaval

Integreeritav side-by-side Liebherr külmik koos BioFresh ja NoFrost funktsioonidega.

• Energiaklassid: A++ / A++
• Kõrgus 178 cm
• 255 / 233 L
• BioFresh sahtlid puu- ja juurviljade jaoks
• NoFrost tehnoloogia
• Jäämasin
• LED valgustus

SBS sisaldab Liebherr integreeritavaid külmikuid ICBN3386-21 ja SICN3386-20.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

BioCool
BioCool sahtlis saab niiskusetaset reguleerida liuglüliti abil, et sinna asetatud puu-ja juurviljad säilitaksid kauem oma värskuse.

BioFresh
Sageli soovime me pika ja väsitava tööpäeva järel juua või süüa midagi tervislikku – krõmpsuvat salatit, erinevaid köögivilju või värskelt pressitud mahla. Kas teadsid, et lisaks heale maitsele tõstab värske köögivilja söömine meie tuju? Selleks, et toiduainetes sisalduvaid vitamiine ja toitaineid säilitada, tuleb toitu hoiustada õiges keskkonnas. Toidu eluea määrab eelkõige selle värskus ning seejärel hoiustamise temperatuur ja õhuniiskus. Just seepärast on Liebherr loonud BioFresh tehnoloogia, mis kasutab täppiselektroonikat, et säilitada toitu pisut kõrgemal temperatuuril kui 0°C.

NoFrost
Sulatusvaba süsteem ventilaatoriga, mis takistab jää ja härmatise teket külmutusseadme sisepindadele. NoFrost tehnoloogia pakub pikaajalisemat ja ohutut toidusäilitamist, hoides sisepinnad stabiilselt jäävabad.

Eraldiseisev jahutus
Liebherri külmik-sügavkülmadel on eraldiseisvad jahutussüsteemid, mille tõttu ei mõjuta ühe seadme töö teist. Ka siis kui sügavkülma toimimine peaks olema häiritud, ei mõjuta see mingil määral külmiku jahutustsüklit.

GlassLine riiulid
Siseruumi elegantseid ja kõrgeväärtuslikke GlassLine-riiuleid saab ümber paigutada ja kohandada vastavalt vajadusele. Eriti tugeva satineeritud pinnaga ja massiivse alumiiniumliistuga ukseriiulid on reguleeritava kõrgusega.

VarioSafe
VarioSafe pakub parimat ülevaadet ja piisavalt ruumi väikesemahulistele toiduainetele ning seda saab vajadusel kohandada õigele kõrgusele.

Vaikselt sulguv uks
Vaikselt sulguva ukse mehhanism on integreeritud kapi sisse, pehmendades ukse sulgumist isegi siis, kui külmkapi riiulid on asju täis. Uks sulgub automaatselt, kui see on avatud umbes 30° nurga alt.

SuperCool
SuperCool funktsioon tekitab värskelt hoiustatud toidule suurema külma reservi, et toit külmuks kiiresti ning säilitab sellisel viisil viitamiinide rohkuse. Automaatne temperatuuriregulaator reguleerib vajalikku külmutamistemperatuuri.

SuperFrost
SuperFrost funktsioon tekitab värskelt hoiustatud toidule suurema külma reservi, et toit külmuks kiiresti ning säilitab sellisel viisil viitamiinide rohkuse. Automaatne temperatuuriregulaator reguleerib vajalikku külmutamistemperatuuri.

Niiskuse kontroll DrySafe/HydroSafe
Niiskuse kontroll võimaldab seadistada eraldi õhuniiskust BioFresh sahtlites. DrySafe on madala niiskusetasemega ideaalne liha, kala ja piimatoodete hoiustamiseks. Puuviljad ja juurviljad säilivad paremini lahtisena BioFresh sahtlis HydroSafe režiimiga, mille niiskusetase on kuni 90%.

Integreeritav külmik Liebherr (178 cm) (Tootekood: SICN3386-20)

Integreeritav külmik Liebherr (178 cm) (Tootekood: ICBN3386-21)

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud