Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
D
Integreeritav külmik Liebherr (178 cm)
 • Integreeritav külmik Liebherr (178 cm)
 • Integreeritav külmik Liebherr (178 cm)

Integreeritav külmik Liebherr (178 cm)

Tootekood: ICNDI5173-20 Tootja: Liebherr

Toode on saadaval vaid e‑poes

• NoFrost tehnoloogia
• EasyFresh
• Eraldiseisev jahutus
• Integreeritud SmartdeviceBox 
• "Puuduta ja libista" ekraan 
• SmartSteel sisemus
• Fikseeritud veeühendusega jäämasin 

Loe edasi

2199 €

Kuumakse alates 74 €

74 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 15 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 18 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  60-62 tp
 • Transport maja välisukseni
  60-62 tp
 • Kauplusest kätte
  61-63 tp

EasyFresh
EasyFresh tagab optimaalse hoiustamise lahtistele puu- ja köögiviljadele. Tänu õhukindlale sulgemisele põhjustab toit sahtli niiskuse tõusu. See hoiab toitu pikka aega värskena.

Eraldiseisev jahutus
Liebherri külmik-sügavkülmadel on eraldiseisvad jahutussüsteemid, mille tõttu ei mõjuta ühe seadme töö teist. Ka siis kui sügavkülma toimimine peaks olema häiritud, ei mõjuta see mingil määral külmiku jahutustsüklit.

Integreeritud SmartDeviceBox
Sinu Liebherr võib küll köögis seista, kuid soovi korral saab selle igal ajal ka Internetiga ühendada. Integreeritud SmartDeviceBox avab ukse kõigile nutika kodu eelistele. Lihtsalt ühenda see, lülita see sisse ja ühenda oma Liebherr Wi-Fi kaudu võrku.

Valguse torn
Naudi optimaalselt valgustatud sisemust: LightTower näitab toitu parimas valguses ja on paigutatud nii et kogu täidetud külmik oleks kogu aeg valgustatud. LightToweri kinnitus külgseintesse tähendab, et toidule on ka rohkem ruumi.

Touch & swipe ekraan 
Tänu Touch & Swipe ekraanile saad oma külmkappi kasutada intuitiivselt ja lihtsalt. Vali lihtsalt puudutades ja libistades värviliselt ekraanilt funktsioon nagu SuperCool. Temperatuuri saab reguleerida sama lihtsalt. Ja mis siis, kui Sa ei kasuta ekraani aktiivselt? Noh, see näitab siis tegelikku temperatuuri.

SmartSteel kattega sisemus
SmartSteel kate siseuksel ja tagaseinal annab Sinu Liebherrile stiilse välimuse. Toidule meeldib ka SmartSteel, kuna roostevaba teras on toiduohutu ja hügieeniline. SmartSteel vähendab ka sõrmejälgede nähtavust, muutes välimuse veelgi meeldivamaks.

Fikseeritud veeühendusega jäämasin 
Kas jääkuubikuid on alles? Jäämasinaga ei pea seda kunagi küsima. Fikseeritud veeühendusega jäämasina abil tuleb vesi otse kraanist. MaxIce funktsioon võimaldab toota kuni 1,5 kg jääkuubikuid päevas. Jääkuubikute eraldaja aitab sahtli jagada soovitud suuruseks - näiteks jääkuubikud vasakul, paremal jäätis - või lihtsalt jääkuubikute jaoks.

LED-jäämasina valgustus
Luba endale iga päev väike õnnehetk - heites lihtsalt pilgu oma värsketele jääkuubikutele. Jäämasina valgustus asetab Sinu jääkuubikud tähelepanu keskpunkti. LED-valgustus aktiveerub ukse avamisel automaatselt. Valgustatud jääkuubikuid on lõbus vaadata - ja see tekitab isu jääkülma joogi järele.

SoftSystem
Hommikusöögist kesköise suupisteni - külmkappi on vaja avada ja sulgeda mitmeid kordi. Ja Sinu Liebherr teab, et see on väga lõbus. SoftSystemiga suletakse külmkapiuks pehmelt ja ohutult ning mõnusalt vaikselt ja kergelt. Siseukses hoitavad pudelid jäävad kindlalt oma kohale - miski ei ragise ega kolise.

PowerCooling süsteem
Kas soovid olla kindel, et külm jaotub Sinu külmkapis võimalikult ühtlaselt? Kui jah, siis vajad PowerCooling süsteemi. Ventilaator, mis on samaaegselt nii võimas kui vaikne - jaotab külma õhu tõhusalt kogu jahutusruumi.

Ülivaikne 
Shhh - kuula tähelepanelikult. Sinu Liebherr on nii vaikne, et selle kuulmiseks pead oma kõrvu pingutama. Kuidas see saavutatakse? Kõik jahutuskomponendid, nagu kompressorid, ventiilid, ventilaatorid ja aurustid on optimeeritud ja üksteisega ideaalselt kohandatud. See tähendab, et kuuled oma köögis ainult seda, mida kuulda soovid.

LED sügavkülmiku sektsiooni valgustus
LED-sügavkülmiku sektsiooni valgustus tagab, et Sinu sügavkülmiku sahtlid on meeldivalt valgustatud. See muudab soovitud toidu leidmise veelgi lihtsamaks. Energiasäästlik LED-seade on ruumi kokkuhoiuks elegantselt sahtlite kohal.

Kiirjahutus
Kas soovid, et Sinu külmkapp hoiaks optimaalset temperatuuri, isegi kui oled just päikese käes soojendatud turult sisseoste teinud? See kehtib SuperCooli puhul. Pärast aktiveerimist suurendab Sinu Liebherr oma jõudlust, kuni värske toit on sama jahe kui ülejäänud külmiku sisu. Seejärel lülitub SuperCool automaatselt välja - hiljemalt 12 tunni pärast.

Pudeli taimer 
Kas oled seda varem teinud? Asetanud pudeli veini jääkambrisse, nii et see kiiresti jahtuks - ja unustanud selle. BottleTimeriga ei juhtu seda enam kunagi: see tagab eriti kiire jahutuse, aktiveerides SuperFrosti. Niipea kui pudel on saavutanud optimaalse temperatuuri, tuletab Liebherr Sulle rakenduse kaudu meelde, et võtaksid selle jääkambrist välja.

Peorežiim
Nüüd oled valmis külaliste tulekuks, sest ka Sinu Liebherr on peomeeleolus. Niipea, kui lülitad PartyMode'i sisse, pakub see usaldusväärselt jääkülmi jooke ja täiendavat osa jääkuubikuid. PartyMode aktiveerib sellised funktsioonid nagu SuperCool ja maksimaalne jää tootmine. 24 tunni pärast naaseb Liebherr automaatselt tavapärasesse režiimi.

Jääkuubikute taimer 
Spontaanne pidu? Vajad kiiresti jääkuubikuid? Siin tuleb appi IceCubeTimer. See tagab, et Sinu Liebherr muudab vee jääkuubikuteks väga kiiresti. Niipea kui jääkuubikud on valmis, saad rakenduse kaudu teate. Sul pole vaja kontrollimas käia ja saad oma jääkülmi jooke koheselt nautida.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

DSeadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

182Aastane energiakulu.
Energiatarbimine XYZ kilovatt-tundi aastas, põhineb standardtingimustes mõõdetud 24 tunni tulemustel. Tegelik energiatarbimine oleneb seadme kasutusviisist ja asukohast.

xVeinipudelite mahutavus
Standardsete 0.75 l veinipudelite hulk.

184
L
Jahekapi maht.
Kõikide tärniga tähistamata kambrite (st töötemperatuur > –6 °C) ruumalade summa.

71LSügavkülmkambri maht.
Kõikide tärniga tähistatud sügavkülmkambrite (st töötemperatuur ≤ –6 °C) ruumalade summa.

34
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 39 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 42 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.