SBS, USB-A, USB-C, 25 W, must - Autolaadija
Spetsifikatsioon
Tootekood: TECRPD25W Tootja: SBS
See autolaadija võimaldab samaaegselt laadida kuni 2 seadet. Laadijas on 25W USB-C port Power Delivery tehnoloogiaga (PD) ja 18W USB-A port Adaptive Fast Charge (AFC) tehnoloogiaga. Autolaadija kasutab Intelligent Charge tehnoloogiat, mis tunneb automaatselt ära Sinu seadme maksimaalse laadimisvõimsuse ning reguleerib vastavalt sellele laadimisvõimsust, tagades seeläbi ohutu ja kiire laadimise. Laadija laadimistüüp on ultrakiire ning see on suurepärane valik kõigile, kes soovivad oma seadmeid autoteel mugavalt ja kiiresti laadida.
Loe edasi
Hind:
22.99
Tagasi
Saadavus kauplustes
Pane tähele:
Tagasi
Tarne võimalused
Sobilik tarneviis vali ostukorvis
  • Kauplusest kätte
    Vaata lähemalt
  • Tarne pakiautomaati
    15. - 18. mai
  • Transport tuppa
    15. - 18. mai
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis
Spetsifikatsioon
  • Liidesed
    USB-A 1 tk
    USB-C 1 tk
  • Võimsus
    maksimaalne väljundvool 3 A
    maksimaalne väljundvõimsus 25 W