Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
E-luger PocketBook Touch HD 2
  • E-luger PocketBook Touch HD 2
  • E-luger PocketBook Touch HD 2
  • E-luger PocketBook Touch HD 2

E-luger PocketBook Touch HD 2

Tootekood: PB631-2-R-WW Tootja: PocketBook

Toode pole jaekauplustest saadaval

Peale täiuslike ekraaniparameetrite ja helifunktsioonide on uuel seadmel PocketBook Touch HD 2 SMARTlight nutituli, mis tagab ühtlase valguse mugavaks lugemiseks päeval ja öösel. SMARTlight-tehnoloogia pakub lugemise mugavust ja ohutust silmas pidades palju terviklikumat lähenemisviisi. Tänu kahemõõtmelisele reguleerimisele on võimalik seadistada nii heledust kui ka esitule värvustemperatuuri.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

SMARTlight
SMARTlight nutitule seadistamiseks on kaks režiimi. Vaikimisi määratud automaatrežiim toimib olenevalt kellaajast ja arvestab inimese biorütmi. See pakub optimaalset valgustust: pehme ja soe tuli, et nautida lugemist hämaral ajal, ning intensiivsem tuli päevaseks ajaks. Sellisel moel pakub SMARTlight nutituli pidevalt kõige harmoonilisemaid valgustustingimusi ja erakordset lugemiskogemust. Neile, kes soovivad esituld oma individuaalsete eelistuste kohaselt seadistada, on olemas käsirežiim.

Loe, kuula ja naudi!
Nagu oma tuntud eelkäijal, on ka uuel e-lugeril mitmeid tipptasemel omadusi, et pakkuda mugavaimat e-lugemiskogemust. Seadmel on infrapuna-multisensoriga puuteekraan E Ink CartaTM, mille HD-eraldusvõime (1072 × 1448) ja 300 dpi tagavad e-lugeri lehekülje suure kontrasti ning teravuse.

Integreeritud helifunktsioonid pakuvad võimalust kuulata heliraamatuid või kuulata lugemise ajal muusikat. PocketBook Touch HD 2 toetab mp3-vormingut ja sellel on standardne 3,5 mm audiopistik. Tänu teksti kõneks muutmise funktsioonile Text-to-Speech, loeb e-luger valjusti ette kõikides toetatud vormingutes tekstifaili.

E-luger on kaaslasena alati sinu kõrval
Mõõtmetelt väike, vaid 113,5 × 175 × 9 mm, ja kerge, vaid 180 g, e-luger on ideaalseks kaaslaseks ka liikvel olles. Seadme pehme korpus mitte ainult ei tundu puudutades mugav, vaid tagab ka kindla haarde. Esiküljel asuvad ergonoomilised otsingunupud, mida on kõige mugavam kasutada koos seadme puuteekraaniga.

Teie isiklik raamatumaailm
E-lugeril on kasutaja digitaalteegi ja heliraamatukogu salvestamiseks 8 GB sisemälu ning microSD-kaardipesa (kuni 32 GB) . PocketBook Touch HD 2 toetab ilma teisendamata 17 populaarsemat raamatuvormingut ja 4 graafilist vormingut (JPEG, BMP, PNG ning TIFF).

Tänu sisseehitatud WiFi, Dropboxi, Send-to-PocketBooki, PocketBook Synci ja PocketBook Cloudi teenustele on seadmesse igasuguse e-sisu edastamine kiire ja lihtne, ilma et oleks vaja arvutiühendust. E-lugeri raamatukogus on 97 eelinstallitud tasuta e-raamatut 14 keeles, sh 7 saksa ja 8 inglise keeles. Eelinstallitud Abbyy Lingvo® sõnastike kasutamine aitab mugavalt ja lõbusalt parandada võõrkeelte oskusi.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud