Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15
  • Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15
  • Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15
  • Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15
  • Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15

Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15

Tootekood: FA506IV-HN212T Tootja: Asus

TUF Gaming A15 sülearvuti töötab Windows 10 operatsioonisüsteemi põhjal ja kujutab endast mänguplatvormi, mis aitab teil mistahes mängus võitu saavutada. Selle riistvara konfiguratsioon sisaldab uusimat AMD Ryzen 9 protsessorit ja GeForce RTX 2060 videokaarti, mis garanteerivad suurt kiirust ja sujuvat pilti IPS-ekraanil värskendussagedusega kuni 144 Hz. Vaatamata TUF Gaming A15 kompaktsemale korpusele, teiste sama seeria mudelitega võrreldes, on see varustatud suurenenud mahutavusega akuga (kuni 90 Wh), mis tähendab pikka aku tööaega. Tõhus jahutussüsteem koos isepuhastuva funktsiooniga garanteerib stabiilsust suurte koormuste all ja koos kogu TUF-seeria iseloomustava erilise vastupidavusega saab see suurepäraseks sülearvuti valikuks mängijate jaoks, kes ei püsi paigal.

Protsessor:
AMD Ryzen™ 9 4900H
Videokaart:
NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB
Püsimälu/Operatiivmälu:
1 TB SSD; 16 GB RAM
Op.süsteem/Ühenduvus:
Win 10 Home; Bluetooth; USB-C

Loe edasi

1599 € -200 € 1799 €

Kuumakse alates 54 €

54 kuus
  • Lisagarantii (2 aastat) 4 € kuus
  • Kahjukaitse (1 aasta) 7 € kuus
  • Kahjukaitse (2 aastat) 11 € kuus
  • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

VÕIMAS ARSENAL MISTAHES ÜLESANNETE JAOKS
Tänu võimsale konfiguratsioonile on TUF Gaming A15 universaalne seade, mis suudab tagada suure kiiruse paljudes rakendustes, olgu need mängud, striiming või midagi muud. Kaheksatuumaline protsessor AMD Ryzen 9, mis teostab samaaegselt 16 arvutusvoogu, sobib ideaalselt multitegumtöö jaoks ja GeForce RTX 2060 videokaart suudab teostada kõrget kaadrisagedust populaarsetes mängudes. Rakenduste kiirele käivitusele aitab kaasa 1 TB pooljuhtketas, mis on ühendatud PCle siini kaudu. Samuti on sülearvutis olemas pesa teise sellise ketta paigutamiseks.

AKTIIVSE ELU JAOKS
TUF Gaming A15 sülearvuti korpus on nüüd kompaktsem ja kergem, kui teistel selle seeria mudelitel, kuid selle sisse on ehitatud suurem aku - 90 Wh. Koos Ryzeni protsessori energiatõhususega tagab see aku töö lisaaja kuni – 12,3 tundi video taasesituse režiimis. Väike kaal ja mahukas aku muudavad käesoleva sülearvuti tõeliselt mobiilseks seadmeks.

KINNINE VÕI AGRESSIIVNE
Sülearvuti on kättesaadaval kahes kujunduse variandis: kinnises hallis ja agressiivses mustas erkpunaste aktsentidega. Aluse rakuline tekstuur aitab sellel seista kindlalt laua pinnal harmoneerub visuaalselt jäikusribidega, mis on teostatud kuusnurkade kujul mööda tervet korpust. Randmete all oleva ala tekstuurne viimistlus pole mitte ainult ilus, vaid ka reostusekindel.

SÕJAVÄE TÖÖKINDLUSE STANDARD
Nagu kõiki TUF Gaming sülearvuteid, eristab A15 mudelit maksimaalne usaldusväärsus ja töö stabiilsus. See on läbinud ranged kvaliteedikatsed, sealhulgas ameerika MIL-STD-810G militaarstandardi katset. Selline seade kannatab rahulikult kõiki raskusi, mis on seotud mitte eriti hoolika igapäevase kasutusega.

NÄHA ROHKEM
TUF Gaming A15 sülearvuti võib olla varustatud kõrge värskendussagedusega (kuni 144 Hz) IPS-ekraaniga . See toetab Adaptive-Sync tehnoloogiat, mis sünkroonib ekraani värskendussagedust graafilise protsessori kaadrisagedusega. Tänu sellele on kõrvaldatud raami rebenemise ebameeldiv efekt ja on vähendatud kuvamise viivitust, mis tagab nii pildi kõrgemat kvaliteeti, kui ka täiustatud mängu reageerimist kasutaja toimingutele. Peale selle saab sülearvutiga ühendada ühte või kahte välismonitori, kasutades HDMI 2.0b ja USB 3.2 Gen 2 Type-C liideseid. Viimast kasutatakse DisplayPort 1.4 režiimis, ja see toetab NVIDIA G-Sync tehnoloogiaga monitore.

OPTIMEERITUD MÄNGUDE JAOKS
Klahvipaigutus, nagu tavalistel välistel klaviatuuridel, isikupärastatud värviline taustvalgustus, valitud WSAD-i kombinatsioon – TUF Gaming A15 klaviatuur on spetsiaalselt optimeeritud mängude jaoks. Tehnoloogia Overstroke tagab kiirendatud klahvide reageerimist, mis on eriti kasulik kiireks juhtimiseks dünaamilistes stseenides. Vastavalt TUF seria vaimuga saab klaviatuur kiidelda ka erilise vastupidavusega – selle ressurss on üle 20 miljoni kliki.

VÕLUV RUUMILINE HELI
Sülearvuti sisseehitatud helisüsteem koosneb kahest optimeeritud kõlarist, mille heli ületab maksimaalse helitugevuse ja bassi küllastuse järgi eelmisi mudeleid. Selles on realiseeritud DTS:X Ultra tehnoloogia, mis kujundab kanali ruumilist heli tavaliste stereokõrvaklappide kasutamisel. On olemas eelseadistatud režiimid, mis on optimeeritud erinevate žanrite mängude jaoks, ning sisseehitatud ekvalaiser heli täiendavaks reguleerimiseks.

VÕIMAS JAHUTUSSÜSTEEM
Tänu täisväärtuslikule jahutussüsteemile saab iga TUF Gaming seeria sülearvuti toetada suurt jõudlust pika tööea jooksul. Selles on kasutusel kolm radiaatorit ja mitu soojustoru ning isepuhastav tehnoloogia takistab tolmu kogumist. Jahutussüsteem võib töötada mitmes režiimis, mis on ettenähtud erinevateks sülearvuti kasutamise stsenaariumiteks ja erinevad üks teisest jõudluse ja müra tasemega.

MUGAV LIGIPÄÄS KOMPONENTIDELE
Käesolev sülearvuti toetab upgrade'i. Tavalise kruvikeerajaga saab ühendada lahti alumise paneeli, et saada ligipääsu DDR4 ja M.2 pesadesse muutmälu ja pooljuhtketta vahetamiseks. Samuti on olemas võimalus paigaldada teine salvesti vabasse M.2 pesasse.

LIIDESTE TÄIELIK KOMPLEKT
Sülearvuti pakub palju liideseid igasuguste lisaseadmete ühendamiseks, mille seas on kaks kiiret A-tüüpi USB 3.2 porti ja üks A-tüüpi USB 2.0. G-Sync tehnoloogiaga välise monitori ühendamiseks võib kasutada USB 3.2 Gen2 Type-C liidest, mis toetab DisplayPort 1.4 režiimi. Samuti on sülearvutil kaks traadita liidest: Bluetooth hiirte, garnituuride ja muude ühilduvate seadmete ühendamiseks ja Wi-Fi 802.11ac (2x2) WiFi-võrkudele juurdepääsu saamiseks.

ÜHINE JUHTIMISKESKUS
Armoury Crate rakendus kujutab endast ühtset sülearvuti juhtimise programmikeskust. Selle abil saab määrata süsteemi parameetreid, reguleerida taustvalgustuse tööd ja isegi luua profiile sätetega, mida rakendatakse automaatselt teatud programmide käivitamisel.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud