Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Monitorijalg Apple Monitor Pro Stand
  • Monitorijalg Apple Monitor Pro Stand
  • Monitorijalg Apple Monitor Pro Stand
  • Monitorijalg Apple Monitor Pro Stand

Monitorijalg Apple Monitor Pro Stand

Tootekood: MWUG2Z/A Tootja: Apple

Toode on saadaval vaid e‑poes

Pro Display XDR-i iga aspekti kujundamisel peeti silmas professionaale. Pro Stand ei ole erand. Kõrgus, kalde- ja pöördenurk – kõik see on täielikult reguleeritav. See on stabiilne ja võtab vähe ruumi. Seda saab pöörata nii horisontaal- kui ka vertikaalasendisse, mistõttu on see igasuguse töö jaoks ideaalne.

Loe edasi

999.99 €

Kuumakse alates 34 €

34 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

  • Transport tuppa
    26 - 28 tp
  • Tarne pakiautomaati
    25 - 27 tp

Vaata oma tööd iga nurga alt.
Pro Stand muudab ekraani reguleerimise sujuvaks. Täpne kallutamine ja kõrguse reguleerimine 120 mm ulatuses võimaldab Pro Display XDR-i kohandada mis tahes vaatamistingimuste jaoks. Ekraani nurk jääb samaks isegi siis, kui muudad kõrgust. Pro Standi kasutades on sull kuvar, mis tundub kaalutu, liigub vaevata olenemata sellest, kuidas seda paigutad, ja jääb paigale täpselt sinna, kuhu soovid.

Ilus, ükskõik mis pidi vaatad.
Pro Stand võimaldab vahetada horisontaal- ja vertikaalpaigutuse vahel täpselt siis, kui soovid. Selleks tuleb vaid liugur avada ja kuvarit pöörata. Olenemata sellest, kas oled arendaja, fotograaf või helilooja, näed oma tööd suuremas ulatuses ilma lõputu kerimiseta.

Eralda. Liiguta. Kinnita.
Võttekoha ja stuudio vahel liikumise võimalus võib osutuda ülioluliseks. Pro Standi magnetliitmik võimaldab Pro Display XDR-i tagaküljel asuva vastupidise polaarsusega magneti abil hõlpsasti kinnitada ja eemaldada. Need magnetid juhivad ühendust, samal ajal kui lukustid sulguvad automaatselt ja lukustavad tugijala kindlalt ekraani külge. Eemaldamiseks tuleb lihtsalt liugur avada.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud