Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Microsoft Windows 10 Pro (DVD) EST

Microsoft Windows 10 Pro (DVD) EST

Tootekood: FQC-08931 Tootja: Microsoft

Windows 10 Pro (32-bit/64-bit) on teie suurepärane äripartner. Sellel on kõik opsüsteemi Windows 10 Home funktsioonid ja lisaks ettevõttele olulised funktsioonid: krüptimine, kaugsisselogimine, virtuaalarvutite loomine ja palju muud.

Käivitamine on kiirem, menüü Start on tuttav, kuid laiendatud, ja lisandunud on palju uusi võimalusi oma asjade tegemiseks. Lisaks veel paljud uued funktsioonid, nt uhiuus brauser võrgus tegutsemiseks.

Loe edasi

149.99 € -50 € 199.99 €

Kuumakse alates 5 €

5 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

  • Transport tuppa
    2 - 5 tp
  • Tarne pakiautomaati
    2 - 5 tp
  • Kauplusest kätte
    2 - 5 tp

Äritegemiseks väga sobiv
Domeeniühendus. Saate luua ühenduse oma firma või kooli domeeni või Azure Active Directory'ga ja kasutada võrgufaile, -servereid, -printereid ja palju muud.

Täiustatud krüptimine 
BitLocker pakub täiustatud andmeturvet, kaitstes andmeid krüptimisega ja võimaldades turbehaldust.

Kaugsisselogimine 
Windows 10 võimaldab kasutada kaugtöölauda kodus või reisil tööarvutisse sisselogimiseks ja selle kasutamiseks.

Virtuaalarvutid
Hyper-V võimaldab luua ja käitada virtuaalarvuteid, nii et saate oma arvutis kasutada üheaegselt rohkem kui ühte operatsioonisüsteemi.

Oma rakendused poes
Windows 10 võimaldab luua oma firma rakendustele Windowsi poes eraldi sektsiooni ja neile mugavalt ligi pääseda.

See lihtsalt töötab
Opsüsteemis Windows 10 on ühendatud juba tuttav Windows ja palju suurepäraseid täiendusi, mis teile kindlasti meeldivad. Mitmed funktsioonid nagu InstantGo1 võimaldavad kiiresti arvutit algkäivitada ja selle kasutamist jätkata. Lisaks on opsüsteemil Windows 10 rohkem kui kunagi varem sisseehitatud turbefunktsioone, mis aitavad kaitsta ründetarkvara eest.

Mitu tööd korraga
Teist saab multitegumtöö meister, sest ekraanile saab kuvada korraga neli asja. Kas ekraanikuva on äärest ääreni täis? Ruumi lisamiseks saate luua virtuaalseid töölaudu. Nii saate teha tööd just nende üksustega, millega soovite. Lisaks on kõik teatised ja põhisätted koondatud ühele, lihtsalt juurdepääsetavale ekraanikuvale.

Microsoft Edge
Uhiuus brauser paneb veebi toimima täpselt nii, nagu teie töötate. Saate kirjutada otse veebilehtedele ja jagada oma märkmeid teistega. Kindlasti meeldib teile lugemisvaade, kust on eemaldatud kõik häiriv. Täiustatud aadressiriba aitab teil leida vajalikku kiiremini.

Continuum
Kõige parem ekraanikuva on see, mida teile parasjagu kuvatakse, sest Windows 10 optimeerib selle teie tegevuste ja konkreetse seadme järgi. Ekraanikuval olevad funktsioonid on kohandatud nii, et oleks mugav navigeerida, ja rakendused mastaabitakse sobivaks nii kõige väiksematele kui ka kõige suurematele ekraanidele.2

Mõeldud ainult teile
Opsüsteemiga Windows 10 töötav seade märkab teie kohalolekut ja tervitab teid tõeliselt isikupäraselt. Kui Windows Hello teid ära tunneb, tervitab seade teid nimepidi, ekraan hakkab tööle, ja teid logitakse sisse, ilma et peaksite parooli meeles pidama ja sisestama.3

Mängimine ja Xbox
Saate mängida Xbox One'i mänge opsüsteemiga Windows 10 töötavas laua-, süle- või tahvelarvutis. Mängu DVR-funktsiooniga saate salvestada kõik oma kangelase vaprad teod ja need mängust lahkumata kohe sõpradele saata.4


[1] Sõltub riistvarast
[2] Töötab erinevalt sõltuvalt rakendusest.
[3] Windows Hello nõuab spetsiaalset riistvara, sh sõrmejäljelugejat, valgustatud IR-andurit või muid biomeetrilise tuvastamise andureid.
[4] Mõne funktsiooni jaoks on vaja Interneti-lairibaühendust (kohaldatakse Interneti-teenuse pakkuja teenustasusid). Xbox Live'i funktsioonid on saadaval ainult ühilduvates mängudes ja riikides, kus Xbox Live töötab, vt xbox.com/live/countries. 2015. aastal on saadaval piiratud arv mänge, mida saab mängida erinevate seadmetega. Mänge lisandub juurde. Korraga saab voogesitada ühes seadmes. Xbox One'i voogesitus mitmele mängijale nõuab koduvõrguühendust ja Xbox Live'i Gold-liikmekaarti (müüakse eraldi). Xbox One'i mängude mängimiseks mitme mängijaga on samuti vaja Gold-liikmekaarti. DirectX 12 on kasutatav ainult seda toetavates mängudes ja ühilduvate graafikakiipidega. Mängu DVR on saadaval ainult siis, kui riistvara seda toetab. Mängude versioone Xbox One'ile, laua- ja tahvelarvutitele ning telefonidele müüakse kõiki eraldi.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud