Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Pulsikell Polar Ignite (M/L)
 • Pulsikell Polar Ignite (M/L)
 • Pulsikell Polar Ignite (M/L)
 • Pulsikell Polar Ignite (M/L)
 • Pulsikell Polar Ignite (M/L)

Pulsikell Polar Ignite (M/L)

Tootekood: IGNITEBLK/SLR Tootja: Polar

Polar Ignite on veekindel spordikell, millel on tipptasemel randmelt mõõdetav südame löögisageduse funktsioon ja sisseehitatud GPS. See uue põlvkonna treeningupartner aitab sul saavutada enda tõelist potentsiaali ja leida oma piirid õigesti. Polar Ignite annab päevast täieliku ülevaate ja suunab tasakaalustatuma elustiili poole.

Loe edasi

199.99 €

Kuumakse alates 7 €

7 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-5 tp
 • Kauplusest kätte
  03.08.2021

KOHTU ENDA KÕIK-ÜHES TREENINGUKAASLASEGA
Polar Ignite on paindlik treeningupartner, mis hoolitseb planeerimise eest sinu asemel.

ÄRA PÕLE TREENINGUL LÄBI
FitSpark™ treeningujuhis pakub igaks päevaks ettevalmistatud nõudmisel treeninguid, mis põhinevad sinu taastumisel, füüsilise võimekuse tasemel ja treeninguajalool. Enam ei pea sa vaevama oma pead õige treeningu leidmisega – FitSpark planeerib kõik sinu eest.

VÕTA OMA TREENINGUSESSIOONIST ROHKEM
Vii enda rühmatreeningu kogemus järgmisele tasemele – jälgi enda südame löögisagedust, vaata põletatud kalorite arvu ja treeningu kokkuvõtet.

JÄLGI ENDA JOOKSE, JALUTUSKÄIKE JA SÕITE
Polar Ignite on suurepärane treeningukaaslane jooksmisel, jalgrattasõidul ja teistel välitreeningutel: sisseehitatud GPS jälgib sinu kiirust, vahemaad ja teekonda.

AVASTA PARIM TREENINGUPLATVORM
Polar Flow on veebiaken, mille kaudu saad jälgida oma treeninguid, aktiivsust ja und. See töötab sujuvalt sinu Polari tootega ja aitab sul jälgida oma treeninguid, analüüsida edenemist ning jõuda suuremate eesmärkideni. Saadaval lauaarvutites ja mobiilsideseadmetes.

NUTIKAD TREENINGUD
Planeeri üksikuid treeninguid või koosta personaalne treeningplaan, sünkrooni need oma Polari tootega ning treeni nutikamalt tänu reaalajas juhistele.
Jälgi oma treeninguid olenemata sellest, kas tegeled jooksmise, rattasõidu või siseronimisega. Polar Flow' abil saad kohandada ka iga spordiala jaoks eraldi seadeid.

KOHANDA OMA TREENINGUPLAANE
Kõige enam aitab eesmärgi saavutamisele kaasa konkreetne plaan. Koosta meie hooaja planeerimise tööriista abil aastane treeningplaan või pane paika personaalne kohandatav jooksuprogramm.

ANALÜÜSI OMA ARENGUT
Hangi personaalset tagasisidet oma treeningkordade, üldise aktiivsuse ja une kohta. Analüüsi liikvel olles Flow' rakenduses ja põhjalikumalt Flow' veebiteenuses.

AUTOMAATNE TREENINGUPÄEVIK
Kui kasutad treeningu ajal Polari spordikella, salvestatakse sinu treeninguandmed Polar Flow'sse. Põhjalikud analüüsitööriistad avavad sinu treeningute tegeliku sisu.

ANALÜÜSI OMA TULEMUSI
Ava põhjalike analüüsitööriistade abil oma treeningute tegelik sisu. Polar Flow pakub üksikasjalikke analüüse kõige saavutatu kohta – ära on toodud üksikud treeningkorrad, testi tulemused, aktiivsus-, une- ja isegi taastumisandmed.

JÄLGI EDENEMIST JA TRENDE
Aruanded võimaldavad jälgida oma treeningute edenemist ja trende pikema aja vältel. Saad ka treeninguandmed ja R-R salvestiste näidisandmed täiendavaks analüüsimiseks eksportida.

TEA, KUIDAS TREENID JA TAASTUD
Kui soovid treenida nagu proff, pead ka taastuma nagu proff. Tänu Polar Flow'le ja Polari spordikelladele ning aktiivsusmonitoridele saad kasutada andmeid, mis aitavad sul leida treenimise ja puhkamise vahel õige tasakaalu ning vältida vigastusi, kasutades selleks ainulaadset terviklikku aktiivsuse, une ning treeningukoormuse ja taastumise jälgimise lahendust.

PARIM TREENINGUPLATVORM
Kui valid Polari toote, avaneb sulle juurdepääs kogu Polari ökosüsteemile, kus kõik on omavahel ühendatud. Olenemata sellest, kas kasutad treeningu ajal tasuta POLAR BEATI aktiivsusrakendust või jõusaalis rühmatreeningu ajal POLAR CLUBI, on sinu treeninguandmed Polar Flow's mugavalt kättesaadavad.

JAGA ANDMEID TREENERIGA
Anna tasuta teenuse Polar Flow for Coach abil treenerile või personaaltreenerile juurdepääs oma treeninguandmetele.
Polar Flow' abil saad oma treeninguandmed automaatselt sünkroonida muude teenuste ja spordikogukondadega, nt Strava, MyFitnessPal ja TrainingPeaks.

VÕTA PÄEVAST MAKSIMUM
Lisaks põhifunktsioonidele nagu näiteks ööpäevase aktiivsuse, sammude ja kalorite jälgimine, pakub Polar Ignite üksikasjalikku teavet taastumise ja valmisoleku kohta.

VALMISTU PÄEVAKS ÖÖSEL
Nightly Recharge™ on öine taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud oma päevastest tegevustest. See aitab sul iga päev teha üldise heaolu tagamiseks ja treeningueesmärkide saavutamiseks optimaalseid valikuid.
Üldine stressist taastumine on väga oluline osa jõudluse arengus, optimaalses igapäevases funktsioneerimises ning tervise ja heaolu säilitamises. Nightly Recharge annab teada, kui hästi taastus sinu keha treeningpingest ja muudest päevategevustest.
Nightly Recharge aitab paremini mõista, kas sinu keha on treeninguks valmis või oleks mõistlikum üks päev veidi puhata.
Nightly Recharge™ aitab sul päevategevustega hästi toime tulla, isegi kui jõuvarud on väikesed.

ILMA UNETA POLE AU JA KUULSUST
Piisav kogus kvaliteetset und on oluline tervise ja heaolu heaks. Polari unejälgimisfunktsioon Sleep Plus Stages™ annab sulle täieliku ülevaate oma öisest unest. See jälgib automaatselt une hulka ja kvaliteeti ning näitab, kui kaua viibisid igas unefaasis.
Uni on optimaalse taastumise seisukohast väga oluline. Paljud keha taastumisfunktsioonid (nt lihaste kasv ja paranemine) toimuvad enamasti öösel. Uni on oluline ka vaimse taastumise jaoks: une hulk ja kvaliteet mõjutavad oluliselt õppimist ja mälu, samuti meeleolu ja motivatsiooni.
Kui soovid teada, kuidas oma und parandada või kohandada, on esimene samm selleks une regulaarne jälgimine. Une jälgimine aitab kindlaks teha, millised päevased tegurid mõjuvad unele negatiivselt.

HINGA JA KESKENDU
Serene™ on juhendatud sügava hingamise harjutus, mis aitab lõdvestada keha ja meeli ning vähendada stressi.
Sügav hingamine on teadaolevalt lihtne ja tõhus viis stressi leevendamiseks, vastupidavuse suurendamiseks ja keskendumise parandamiseks. Serene hingamisharjutus kutsub sind võtma hetke iseendale, et lõdvestuda ja rahuneda.
Kui teed regulaarselt Serene hingamisharjutusi, aitab see leevendada stressi ja parandada une kvaliteeti ning loob üldise parema enesetunde.
Pärast harjutust saad kokkuvõtte ajast, mille veetsid Serenity kolmes tsoonis. Mida kõrgem tsoon, seda paremini oled sünkroonis optimaalse rütmiga. Mida rohkem aega kulutad kõrgemates tsoonides, seda suuremat kasu tunned pikaajaliselt.

LOODUD KOHANDUMA
Polar Ignite'i kergekaaluline ja viimistletud disain on optimeeritud ööpäevaringseks kasutamiseks. Kanna seda ööpäevaringselt, sest see sobitub nii sinu tööriietusega kui ka treeninguvarustusega.

EI MINGEID PIIRANGUID VÄLIMUSELE
Sobita enda Polar Ignite ükskõik millise stiili või välimusega: see sobib ükskõik millise 20 mm kellarihmaga.

NAUDI LIHTSUST
Värviline puutetundlik ekraan ja 1 nupuga liides teevad Polar Ignite'ist lihtsalt kasutatava.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud