Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Paadikõlarid Alpine
 • Paadikõlarid Alpine
 • Paadikõlarid Alpine
 • Paadikõlarid Alpine
 • Paadikõlarid Alpine

Paadikõlarid Alpine

Tootekood: ALP-SPSM601W Tootja: Alpine

Toode on saadaval vaid e‑poes

Kõrgtasemel kvaliteedi ning väljapaistva taluvusega Alpine uued Marine seeria kõlarid. Niiskusttaluvaid Alpine Marine SPS-M601/SPS-M601W 16,5cm 2-ribalisi koaksiaalkõlareid on soovitav kasutada koos Alpine Marine seeria põhiseadmega.

Loe edasi

79.99 €
 • Lisagarantii (2 aastat)
 • Kahjukaitse (1 aasta)
 • Kahjukaitse (2 aastat)
 • Topeltkaitse (2+2 aastat)

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-4 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-4 tp
 • Kauplusest kätte
  3-5 tp

SPS-M601 / SPS-M601W – Audiofiili elamus lainetel
Pole parimat lahendust et saavutada niiskes ruumis niivõrd hea kvaliteet kui seda pakuvad Alpine SPS-M601 / SPS-M601W 16,5cm 2-ribalised koaksiaalkõlarid. Need on kõrge võimsustaluvusega ning ülihea kvaliteediga.

Varustatud PEI balanseeritud tweeteriga ja Poly/Mica Koonus Wooferiga SPS-M601 / SPS-M601W Type-S kõlarid toovad esile teravalt kõrged sagedused ja hästi tasakaalustatud mid/bassi helid. Nende Centrex 813-katvusega, ülitugevad ja kõrget temperatuuri taluvad kaitsevõred omavad ka UV kaitset, mis hoiab neid pleekimis eest. Nende äärmuslikult hea taluvus pakub kaitset niiskuse, õli, kuumuse ja kemikaalide eest - omades SantopreneTM kaitsekihti. Kõik Alpine Marine Seeria kõlarid omavad head kaitset välistingimustes kasutamiseks.

Ehitatud tugevaks ning tagavad pikaaegse kestvuse
Need kõlarid on loodud kestma - tänu nende vastupidavale konstruktsioonile kasutades viimase aja marine-materjale. Nii Marine subwooferid kui ka koaksiaalkõlarid on Open-Air tüüpi - et saavutada väga häid tulemusi ka ilma kõlarile kasti ehitamata.

Marine – valmidus
Laineteks valmis: Tänu nende ATSM poolt kinnitatud soola/udu ja UV Marine näitajatele ning ka NEMA läbitud niiskustaluvuse 5. tasemele on kõik Alpine Marine seeria kõlarid just need õiged.

Täielik võimendigasobivus
Kõik Marine seeria kõlarid on loodud töötama ka Alpine Marine PDX seeria Võimenditega.

Peidetud kruvidega kaitsevõred ja veekindlad tihendid lubavadtäielikku lekkevaba paigaldust. Kõik osad - kaasa arvatud kõlari ühenused - on soolavee ja korrosiooni kindlad. SPS-M601 / SPS-M601W on varustatud magnetvälja kaitsega et mitte lasta sisse teiste seadmete poolt tekitatud müra, see omadus lubab neid paigutada praktiliselt igasse kohta paadis.

Erilise Marine-Disainiga Tweeterid
SPR-M700 titaanium dome ja the SPS-M601 / SPS-M601W PEI balanseeritud tweeterid on disainitud saavutamaks maksimaalset kõrgtasemel heli avatud merepinnal. Optimaalseks heli suunamisekssaab SPR-M700 tweetereid ka kallutada. Kõigil mudelitel on ülitugevad polüpropüleen korpused, millel UV-valguse ja korrosioonikaitse. Kõigele lisaks taluvad nad ka mootori poolt tekitatud vibratsioone.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud