Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
Sinu igapäevane kaaslane.
Apple Watch suudab teha asju, mida ei saa teha teised seadmed, sest seda kantakse randmel. Seda kandes omandate spordipartneri, mis hindab teie liikumisaktiivsust, annab olulist teavet teie tervise kohta ja peab sidet teile tähtsate inimestega.
Apple Watch SE
alates 27999
või 10 €/kuus*
Ole levialas. Isegi ilma oma iPhone`ita.
Apple Watch ja mobiilsideühendust kasutades on teil kõik, mida vajate linnas või looduses. Kõned, sõnumid ja teated jõuavad teieni isegi siis kui teil pole iPhone'i kaasas. Alates muusikast veebisuhtluse ja audioraamatuteni – Apple Watchiga on alati midagi kuulata. Kui maakaart on randmel tead alati, mis suunas liikuda. Lisage Siri kui teil teel olles võiks tekkida küsimusi ja olete valmis mistahes tegevuseks väljas.
Rahakott randmel.
Hoia oma krediit- või deebetkaardid Wallet rakenduses. Vaid kaks külgnupu vajutust - ja paljudes kohtades võid tasuda Apple Pay vahendusel turvaliselt ja kiiresti.
Nüüd võib kogu pere omada Apple Watchi isegi siis, kui ei oma iPhone´i.
Family Setup võimaldab lõbutseda kõigil koos. Apple Watch võivad omada kõik Family Setup kasutavad pereliikmed - nii lapsed kui täiskasvanud, samuti need, kellel pole veel oma iPhone'i. Lapsed saavad Apple Watchiga helistada, sõnumeid saata ja teiega oma asukohta jagada. Lisaks saate aidata teistel pereliikmetel leida nende kadunud seadmeid – Find My töötab kõigi Family Sharing ühendatud seadmetega. Vanemad saavad kasutada Schooltime funktsiooni, mis aitab lastel vältida tähelepanu kõrvalejuhtimist tundide ajal. Kõik need teile meeldivad side- ja turvafunktsioonid on mõeldud kõigile, keda armastate.
Jälgi oma tervist.
Jälgi südamerütmi ja saa teateid kui rütm järsku muutub.
 • Temperatuuriandur1
 • Mõõda oma vere hapnikutaset võimsa anduri ja rakendusega.2
 • Saa teateid kõrge või madala pulsisageduse ja südame rütmihäirete kohta2
 • Unefaaside jälgimine võimaldab näha kui suure osa ajast olite igas unefaasis: peamises, sügavas ja REM-une faasis.
Vere hapnikusisaldus. Tervise võti.
Apple Watch on varustatud täiustatud anduri ja rakendusega vere hapnikusisalduse mõõtmiseks, mis on teie üldtervise oluline näitaja. Blood Oxygen rakenduse mõõtmised ei ole mõeldud kasutamiseks meditsiinilisel enesediagnostika või meedikutega konsulteerimise eesmärgil, vaid näitab ainult üldist tervise seisundit ja heaolu.
Temperatuuritundlikkus.
Teadke oma tsüklit paremini kui kunagi varem. Apple Watch on nüüd varustatud uuendusliku anduriga, mis jälgib teie temperatuuri magamise ajal. Tsükli jälgimine kasutab neid andmeid ovulatsioonitsükli ajastuse pakkumiseks, mis võib olla kasulik pereplaneerimisel. Nagu alati, on teie andmed privaatsed ja turvalised.
vali
Loodud liikuma
koos sinuga.
Tegevusrõngad näitavad teie igapäevast aktiivsust. Nii on sul võimalik saavutada uusi igapäevaseid eesmärke. Motivatsiooni hoidmiseks pakutakse preemiaid, personaaltreeninguid ja erinevaid ülesandeid.
Treeningute lai valik.
Jõutreeningust pilatese ja joogani – Apple Watch jälgib kõiki teie treeninguid ja esitab teile kõige olulisema statistika.
Proovige uuendatud treeningurakendust.
Selles rakenduses võite treeningu ajal jälgida üksikasjalikku teavet oma keha kohta. Näiteks: pulsisagedust, selle muutusi, muutusi määratud ajavahemiku jooksul. Workout rakendus aitab teil säilitada mitte ainult tervislikku tempot vaid on ka täiustumist stimuleeriv vahend.
Sukelduge koos kellaga.
Apple Watch on veekindel isegi 50 meetri sügavuses. Kandke seda ujudes, lainelaual sõites või muidu vees hullates.
Iga kord isesugune.

Muuda oma kella funktsionaalsust ja stiili Apple Watch rihmadega.

Rihma võid ise hõlpsasti vahetada spordi-, nahast või metallist rihma vastu. Apple Watch Ultra rihmad on abiks sukeldumisel, kõndimisel või mägedes ronides. Veel üks kella aksessuaar on selle sihverplaat, mille saate valida paljude erinevate virtuaalsete kombinatsioonide hulgast.

Leia endale sobivaim.
 • Apple Watch SERIES 8
  alates 47999 eurost
  või 16 eurot/kuus*
 • Apple Watch SE
  alates 27999 eurost
  või 10 eurot/kuus*
 • Apple Watch Ultra
  alates 99999 eurost
  või 34 eurot/kuus*

Mobiilsideteenused vajavad traadita ühenduse plaani. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma teenusepakkujaga. Ühendus võib olenevalt võrgu saadavusest erineda. Traadita side operaatoreid ja sobivust vaata apple.com/lt/watch/cellular.

Apple Pay on saadaval vaid teatud riikides ja regioonides. Nimekirja võid vaadata siit support.apple.com/en-au/HT207957.

Apple Watch Series 8 toimib koos iPhone 8 või uuema mudeliga, milles on iOS 16 või uuem tarkvara versioon.

Cycle Tracking rakendus ei ole mõeldud kasutamiseks rasestumisvastase vahendina. Cycle Tracking rakenduse andmeid ei saa kasutada haiguste diagnoosimiseks.

Apple Watch Series 8 veekindluse reiting on ISO standardi 22810:2010 järgi 50 m. See tähendab, et seda saab kasutada madalas vees, näiteks basseinis või meres ujudes. Apple Watch Series 8 ei soovitata aga sukeldumisel, veesuusatamisel ega muudel tegevustel vees, kui liigutakse kiiresti või sukeldutakse sügavamale. Apple Watch Ultra on veekindel kuni 100 m sügavuseni vastavalt ISO standardile 22810. Kella saab kasutada sukeldumisel kuni 40 m sügavuseni (kasutades App Store'i ühilduvat kolmanda osapoole rakendust) ja kiiretel veespordialadel. Apple Watch Ultraga ei soovitata sukelduda sügavamale kui 40 m. Veekindlus ei ole piiramatu ja võib aja jooksul väheneda. Lisateabe saamiseks vt support.apple.com/en-us/HT205000.

1Temperatuuriandur ei ole meditsiiniseade ega ole ette nähtud kasutamiseks diagnoosimisel, ravil või mistahes muul meditsiinilisel otstarbel.

2Vere hapnikusisalduse rakenduse Blood Oxygen mõõtmistulemused ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks, sealhulgas enese diagnoosimiseks ega arstiga konsulteerimiseks; neid peaks kasutama ainult üldise füüsilise vormi ja heaolu hindamiseks. Südame rütmihäirete teatiste saamiseks on vajalik watchOS-i ja iOS-i uusim versioon. Rakendus pole ette nähtud alla 22-aastastele kasutajatele või neile, kellel on diagnoositud kodade virvendusarütmia.

*Hind on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.