Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):   640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Objektiiv EF 70-200mm f/2.8L USM, Canon
  • Objektiiv EF 70-200mm f/2.8L USM, Canon

Objektiiv EF 70-200mm f/2.8L USM, Canon

Tootekood: 2569A018 Tootja: Canon
1549 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

Professionaalsete fotograafide telesuumobjektiiv.

EF 70-200 mm f/2,8 L USM on professionaalse kvaliteediga kiire avaga telesuumobjektiiv, mis on populaarne loodust ja spordisündmusi ning pulmi ja portreesid jäädvustavate fotograafide seas.

Loe edasi

Tagasi

Sama hea suum kui fikseeritud objektiivi puhul
Üks parimaid telesuumobjektiive EF-seerias, optiliselt võrreldav fikseeritud objektiiviga. Neli UD-klaasielementi, mis korrigeerivad kromaatilist aberratsiooni, ja mitmekordsed suumirühmad võimaldavad sisemist teravustamist – tulemuseks on kõrge pildikvaliteet terves suumiulatuses. Ühilduv tarvikutega Extender EF 1,4x ja 2x.

L-seeria kvaliteet
L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Super Spectra vääristus
Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Kiire ja pidev maksimaalne ava
Nõrgas valguses pildistamine on võimalik tänu objektiivi maksimaalsele f/2,8 avale, mis on püsiv terves suumivahemikus. Sellise avaga saate juhtida ka teravussügavust.

Ultrahelifookus
Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Lisatarvikud
Komplekti kuuluvad päikesevarjuk ja pehme vutlar.

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud